Η προτελευταία… στροφή διεξάγεται στην Α’ Κατηγορία της Ε.Π.Σ. Χανίων με το ΙΝΚΑ να επιδιώκει τη νίκη κόντρα στον Μινώταυρο για να "αγκαλιάσει" το πρωτάθλημα.

Στον όμιλο παραμονής ξεχωρίζει το Κορωνίδα-Τιτάν, όπου οι φιλοξενούμενοι θέλουν μόνο νίκη για να διατηρήσουν τις ελπίδες τους για παραμονή.

Στη Β’ Κατηγορία ρεπό έχει ο πρωτοπόρος Κρ. Αστέρας, ενώ σημαντικό ματς γίνεται στον Εμπρόσνερο ανάμεσα σε Δάφνη και Γρανίτη.

Αναλυτικά οι διαιτητές των τοπικών πρωταθλημάτων:

Α' Κατηγορία-17η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016-ΩΡΑ 16:00
Όμιλος Τίτλου

ΑΡΗΣ Σ.-ΙΚΑΡΟΣ Μ. ΣΟΥΔΑΣ
ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΣΠΑΘΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΣ ΜΠΑΝΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
Παρατηρητής διαιτησίας: ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΔΕΔΟΤΣΗΣ

ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

Όμιλος Παραμονής
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΚΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 10:30
Όμιλος Παραμονής

ΔΑΑΟΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΟΥΤΑΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 16:00
Όμιλος Τίτλου

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΣΟΥΔΑΣ
ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

Όμιλος Παραμονής
ΚΟΡΩΝΙΣ-ΤΙΤΑΝ ΒΑΜΟΥ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΑΣΠΙΔΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
ΟΥΤΑΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΡΟΔΩΠΟΥ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ.
Παρατηρητής διαιτησίας: ΔΕΔΟΤΣΗΣ

Β' Κατηγορία-26η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016-ΩΡΑ 16:00
ΑΜΙΛΛΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

ΔΑΦΝΗ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ Γ. ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΣΑΡΙΚΑΚΗ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 10:30
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΧΑΛΗΣ Μ. ΕΛΙΑΣ
ΧΡΥΣΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Γ.

ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. ΣΟΥΔΑΣ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΚΑΟΥΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 16:00
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΤΕΡΑ Μ. ΕΛΙΑΣ
ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Γ. 

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ./ΡΑΠ.-ΣΦΑΚΙΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ
Παρατηρητής διαιτησίας: ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ

Πρωτάθλημα Νέων "Συγγελάκης Ιωάννης"-26η αγωνιστική
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 09:00

ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ Μ. ΕΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΑΝΤΑ ΜΩΡΑΪΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-14:30
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ Μ. ΕΛΙΑΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΣΠΑΘΑ-ΣΦΑΚΙΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ.

Πρωτάθλημα Παίδων "Σχοινάς Τηλέμαχος"
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016-ΩΡΑ 14:30
1ος όμιλος

Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ ΣΟΥΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΣΠΑΘΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΠΑΝΤΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΧΡΥΣΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ 
ΙΝΚΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 

2ος όμιλος
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 09:00
2ος όμιλος

ΔΑΑΟΧ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2016-ΩΡΑ 14:30
2ος όμιλος

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΡΟΔΩΠΟΥ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.

Πρωταθλήματα Υποδομής-21η αγωνιστική
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ 09.00 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΑΡΗΣ Σ. 12.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ ΥΠΕΡ Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12.00 Μ. ΕΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΙΝΚΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ
ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΑΑΟΧ 12.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 09.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 10.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 11.30 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ 
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 09.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΣΠΙΔΑ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΤΙΤΑΝ-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ 11.30 ΣΟΥΔΑΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.

ΤΖΟΥΝΙΟΡ-2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 10.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΝΚΑ 11.30 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΝΤΑ
Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΝΕΟΣ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΝΤΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 11.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤ. ΜΠΑΝΤΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/4/2016
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΔΑΑΟΧ 17.00 ΑΡΕΝΑ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ