Στους Προπαίδες συμπληρώθηκε το… καρέ των πλέι-οφ, ενώ στους Τζούνιορ την τελευταία αγωνιστική κρίνονται δύο… εισιτήρια, ένα σε κάθε όμιλο.

Στους Προπαίδες οι ημιτελικοί θα είναι Πανακρωτηριακός-Κισσαμικός και Μινώταυρος-Νέος Ηρακλής.

Όσον αφορά τους Τζούνιορ έχουν προκριθεί στα πλέι-οφ οι Μινώταυρος (1ος όμιλος) και Καλτσέτο (2ος όμιλος) και την τελευταία αγωνιστική κρίνεται η 2η θέση και στους δύο ομίλους στα ντέρμπι Πανακρωτηριακός-Απόλλων και Νέος Κισσαμικός-ΙΝΚΑ.

Αναλυτικά:

Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Λέοντες 10-0
Νέος Ηρακλής-Αστέρας Χαλ. 8-1
Α.Π. Σούδας-Κεραμειά 3-0 α.α.
ΕΘΚ-ΓΑΣ Χανιά 1-2
Τιτάν-Άρης Σ. 2-2
Ποσειδών Τσικ.-Ηρακλής Νερ. 0-12

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 61 (183-10)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 55 (89-29)
3.Α.Π. Σούδας 47 (93-19)
4.Λέοντες 38 (55-34)
5.Τιτάν 37 (55-42)
6.Ηρακλής Νεροκούρου 28 (65-62)
7.Αστέρας Χαλέπας 27 (50-71)
8.Άρης Σούδας 26 (46-57)
9.ΓΑΣ Χανιά 24 (34-89)
10.Ένωση Θύελλα-Καμίνια 17 (29-64)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 7 (18-177)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Παγχανιακός-Νέοι Μινωταύρου 0-3 α.α.
Νέος Κισσαμικός-ΔΑΑΟΧ 3-1
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Μινώταυρος 1-7
ΙΝΚΑ-Δόξα Παχιανών 6-0
Πλατανιάς-Γρανίτης 8-0
Περιβόλια-Κρ. Αστέρας 1-4

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 60 (136-17)
2.Νέος Κισσαμικός 54 (111-23)
3.ΔΑΑΟΧ 50 (110-22)
4.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 49 (97-17)
5.Πλατανιάς 42 (100-47)
6.Δόξα Παχιανών 31 (83-46)
7.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 30 (81-57)
8.Κρ. Αστέρας 19 (25-84)
9.Νέοι Μινωταύρου 13 (35-90)
10.Α.Ο. Περιβολίων 9 (27-127)
11.Γρανίτης 8 (17-146)
12.Παγχανιακός 5 (21-167)

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Τιτάν-Α.Π. Σούδας 0-6
Λέοντες-Ασπίδα 1-1
Νέοι Μινωταύρου-Αστέρας Χαλ. 2-1
Ίκαρος Μ.-Πανακρωτηριακός 2-5
Νέος Ηρακλής-Ηρακλής Νερ. 5-0
Απόλλων-Μινώταυρος 1-2

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 56 (92-10)
2.Πανακρωτηριακός 50 (60-15)
3.Απόλλων 48 (43-11)
4.Ασπίδα 36 (40-20)
5.Λέοντες 32 (37-30)
6.Α.Π. Σούδας 31 (49-28)
7.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 30 (40-38)
-.Αστέρας Χαλέπας 30 (26-27)
9.Νέοι Μινωταύρου 25 (28-34)
10.Τιτάν 11 (14-77)
11.Ηρακλής Νεροκούρου 10 (13-73)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (12-91)

2ος όμιλος
Ροδωπού-Γρανίτης 0-1
Κεραμειά-ΔΑΑΟΧ (13/04, 17:00)
Νέοι Χανίων-Δόξα Παχ. 0-0
Καλτσέτο-Πλατανιάς 6-0
Περιβόλια-ΙΝΚΑ 0-11
Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Νέος Κισσαμικός 1-4

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 60 (131-8)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 56 (84-9)
3.Νέος Κισσαμικός 54 (71-23)
4.Δόξα Παχιανών 35 (41-23)
5.Πλατανιάς 30 (37-35)
-Νέοι Χανίων 30 (31-33)
7.ΔΑΑΟΧ* 29 (29-32)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 22 (33-46)
9.Γρανίτης 21 (25-50)
10.Ροδωπού 14 (19-70)
11.Α.Ο. Περιβολίων 10 (12-78)
12.Κεραμειά* 0 (6-112)