Με τον Πανακρωτηριακό και το ΙΝΚΑ να παίρνουν τα τελευταία… εισιτήρια για τα πλέι-οφ στους Τζούνιορ ολοκληρώθηκε η κανονική διάρκεια των πρωταθλημάτων υποδομής.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες:

Προπαίδες
1ος όμιλος

Πανακρωτηριακός-Νέος Ηρακλής 6-2
Λέοντες-Α.Π. Σούδας 3-4
Αστέρας Χαλ.-ΕΘΚ 2-3
Κεραμειά-Τιτάν 0-3 α.α.
ΓΑΣ Χανιά-Ποσειδών Τσικ. 6-1
Άρης Σ.-Ηρακλής Νερ. 8-1

Η βαθμολογία
1.Πανακρωτηριακός 64 (189-12)
2.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 55 (91-35)
3.Α.Π. Σούδας 50 (97-22)
4.Τιτάν 40 (58-42)
5.Λέοντες 38 (58-38)
6.Άρης Σούδας 29 (54-580
7.Ηρακλής Νεροκούρου 28 (66-70)
8.Αστέρας Χαλέπας 27 (52-74)
9.ΓΑΣ Χανιά 27 (40-90)
10.Ένωση Θύελλα-Καμίνια 20 (32-66)
11.Ποσειδώνας Τσικαλαριών 7 (19-183)
12.Κεραμειά αποχώρησαν

2ος όμιλος
Παγχανιακός-Νέος Κισσαμικός 0-13
Νέοι Μινωταύρου-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 0-5
ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ 1-4
Μινώταυρος-Πλατανιάς 5-1
Δόξα Παχ.-Περιβόλια 3-0
Γρανίτης-Κρ. Αστέρας 0-6

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 63 (141-18)
2.Νέος Κισσαμικός 57 (124-23)
3.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 52 (101-18)
4.ΔΑΑΟΧ 50 (111-26)
5.Πλατανιάς 42 (101-52)
6.Δόξα Παχιανών 34 (86-46)
7.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 33 (86-57)
8.Κρ. Αστέρας 22 (31-84)
9.Νέοι Μινωταύρου 13 (35-95)
10.Α.Ο. Περιβολίων 9 (27-130)
11.Γρανίτης 8 (17-152)
12.Παγχανιακός 5 (21-180)

Πλέι-οφ
Πανακρωτηριακός-Νέος Κισσαμικός
Μινώταυρος-Νέος Ηρακλής

Τζούνιορ
1ος όμιλος

Τιτάν-Λέοντες 1-3
Α.Π. Σούδας-Νέοι Μινωταύρου 3-0
Ασπίδα-Ίκαρος Μ. 4-1
Αστέρας Χαλ.-Νέος Ηρακλής 5-1
Πανακρωτηριακός-Απόλλων 0-0
Ηρακλής Νερ.-Μινώταυρος 0-6

Η βαθμολογία
1.Μινώταυρος 59 (98-10)
2.Πανακρωτηριακός 51 (60-15)
3.Απόλλων 49 (43-11)
4.Ασπίδα 39 (44-21)
5.Λέοντες 35 (40-31)
6.Α.Π. Σούδας 34 (52-28)
7.Αστέρας Χαλέπας 33 (31-28)
8.Νέος Ηρακλής Νεροκούρου 30 (41-43)
9.Νέοι Μινωταύρου 25 (28-37)
10.Τιτάν 11 (15-80)
11.Ηρακλής Νεροκούρου 10 (13-79)
12.Ίκαρος Μουρνιών 1 (13-95)

2ος όμιλος
Ροδωπού-Κεραμειά 4-1
Γρανίτης-Νέοι Χανίων 0-1
ΔΑΑΟΧ-Καλτσέτο 0-6
Δόξα Παχ.-Περιβόλια 7-1
Πλατανιάς-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 0-0
ΙΝΚΑ-Νέος Κισσαμικός 0-0

Η βαθμολογία
1.Καλτσέτο 63 (137-8)
2.Α.Ε.Ε.Κ. ΙΝΚΑ 57 (84-9)
3.Νέος Κισσαμικός 55 (71-23)
4.Δόξα Παχιανών 38 (48-24)
5.Νέοι Χανίων 33 (32-33)
6.ΔΑΑΟΧ 32 (33-40)
7.Πλατανιάς 31 (37-35)
8.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 23 (33-46)
9.Γρανίτης 21 (25-51)
10.Ροδωπού 17 (23-71)
11.Α.Ο. Περιβολίων 10 (13-85)
12.Κεραμειά 0 (9-120)

Πλέι-οφ
Μινώταυρος-ΙΝΚΑ 
Καλτσέτο-Πανακρωτηριακός