Οι μεγαλύτεροι από πλευράς συμμετοχών διεθνείς αγώνες Σταθερού Στόχου πραγματοποιήθηκαν το διήμερο 28-29 Μαΐου, στο Εθνικό Σκοπευτήριο Χανίων.

Από την Ελλάδα συμμετείχαν 100 σκοπευτές, από την Κύπρο 20 και συνολικά 17 σωματεία έδωσαν το «παρών» στους αγώνες.

Οι αγώνες με την επωνυμία "Μάχη της Κρήτης" ήταν αφιερωμένοι στη μνήμη του Κύπριου Λάκη Ψημολοφίτη, που υπήρξε Ολυμπιονίκης-Βαλκανιονίκης-Πρωταθλητής του Skeet στα 14 χρόνια που φόρεσε τη φανέλα της Εθνικής Ελλάδος. Από το 1983 επιστρέφοντας στην Κύπρο όπου για εθνικούς σκοπούς έγιναν όλες οι αθλητικές Ομοσπονδίες δημιούργησε τη Σκοπευτική Ομοσπονδία Κύπρου και το 1989 εγκαινίασε το Ολυμπιακό σκοπευτήριο της Λευκωσίας.

Στους αγώνες παραβρέθηκαν ο Πρόεδρος της Σκοπευτικής Ομοσπονδίας Ελλάδος Παύλος Κανελάκης, ο υιός του Λάκη Ψημολοφίτη Πρόεδρος της Σκοπευτικής Οργάνωσης Λευκωσίας Λούκας Ψημολοφίτης και μέλη του Δ.Σ. της Σκοπευτικής Ομοσπονδίας Κύπρου.
Το Σάββατο (28/05) το Δ.Σ. της Σκοπευτικής Λέσχης Κρήτης δεξιώθηκε στο εστιατόριο του Ε.Σ.Χ. όλους τους παράγοντες και φιλοξενούμενους σκοπευτές. Η μεγάλη διοργάνωση τελείωσε την Κυριακή 29 Μαΐου με τις απονομές των σκοπευτών και σκοπευτριών όλων των αγωνισμάτων. 


Η Σκοπευτική Λέσχη Κρήτης –όπως αναφέρει στην ανακοίνωσή της- οφείλει ένα μεγάλο ευχαριστώ στην Αντιπεριφέρεια Χανίων, στην ΑΝΕK LINES καθώς και όλους και όλες που βοήθησαν για τη διοργάνωση και τέλεση των αγώνων. 


Τα αποτελέσματα:
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ  ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ  ΠΥΡΟΔΟΤΗΣΗΣ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΧΙΩΤΑΚΗΣ     ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ    ΣΚ.Ο.Α.Χ.    29710129    565
2    ΝΕΟΝΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΚ.Ο.ΡΕ.    16610405    555
3    ΚΑΤΣΙΡΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Π.Α.Ο.    10210089    540
4    ΦΡΑΔΕΛΑΚΗΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΚΟ.ΛΕ.Κ.    16910285    537
5    ΚΩΣΚΙΝΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Π.Α.Σ.    19110492    522
6    ΒΑΡΤΑΛΑΣ    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Π.Α.Ο.    10210099    522

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ  30+30 SPORT ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ    ΜΑΡΙΑ    ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ    15320026    514
2    ΜΑΡΗ    ΙΩΑΝΝΑ    Π.Α.Σ.    19120026    506
3    ΞΑΝΘΑΚΗ    ΑΝΝΑ    Π.Α.Ο.    1022026    484
4    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ    ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΖΕΥΣ    30120051    476
5    ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ    ΣΤΥΛΙΑΝΗ    ΖΕΥΣ    30120017    474
6    ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ    ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΚΟΥΡΗΤΕΣ    23120029    471

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ  30+30 SPORT ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΙΩΣΗΦ (ΑΝΤ)    Π.Α.Σ.    19110025    461
2    ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΙΩΣΗΦ (ΠΑΝ)    Π.Α.Σ.    1911590    433
3    ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Π.Α.Σ.    19112034    380
4    ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    Π.Α.Σ.    19110034    375
5    ΚΕΡΚΕΖΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    Γ.Σ.ΑΘΛΟΚ.    35310088    172

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ  30+30 SPORT ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΡΩΣΣΗ    ΠΛΟΥΜΙΣΤΗ    ΖΕΥΣ    30120023    371
2    ΜΟΥΝΤΑΚΗ    ΕΙΡΗΝΗ / ΜΑΡΙΑΝΘΗ    ΣΚΟ.ΛΕ.Κ.    16920038    342
3    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ    ΓΕΩΡΓΙΑ    ΖΕΥΣ    30120055    249
4    ΜΑΚΡΑΚΗ    ΜΑΡΟΥΣΙΑ    ΖΕΥΣ    30120033    212

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ   ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ κατ .ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΝΕΟΝΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΚ.Ο.ΡΕ.    16610405    562
2    ΚΑΤΣΙΡΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Π.Α.Ο.    10210089    519
3    ΠΕΤΡΙΔΗΣ    ΘΕΟΛΟΓΟΣ    ΖΕΥΣ    30110058    510
4    ΤΣΑΧΑΚΗΣ    ΖΑΧΑΡΙΑΣ    ΖΕΥΣ    30110021    499
5    ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    Π.Α.Ο.    10210096    494
6    ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    Γ.Σ.ΑΘΛΟΚ.    35310051    484

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ  ΣΤΑΝΤΑΡ  ΑΝΔΡΩΝ
     ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΜΠΙΝΥΧΑΚΗΣ    ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ    Π.Α.Σ.    19110333    544
2    ΝΕΟΝΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΚ.Ο.ΡΕ.    16610405    541
3    ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    Π.Α.Ο.    10210091    535
4    ΧΙΩΤΑΚΗΣ    ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ    ΣΚ.Ο.Α.Χ.    29710129    532
5    ΠΕΤΡΙΔΗΣ    ΘΕΟΛΟΓΟΣ    ΖΕΥΣ    30110058    525
6    ΚΑΤΣΙΡΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Π.Α.Ο.    10210089    512

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΠΙΣΤΟΛΙ  ΣΤΑΝΤΑΡ  ΕΦΗΒΩΝ
     ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΑΡ.ΔΕ.ΣΚ.    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΙΩΣΗΦ (ΑΝΤ)    Π.Α.Σ.    19120157    396
2    ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Π.Α.Σ.    19110035    362
3    ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ    ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ    Π.Α.Σ.    19110034    335
4    ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ    ΙΩΣΗΦ (ΠΑΝ)    Π.Α.Σ.    19110025    334
5    ΚΕΡΚΕΖΟΥΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    Γ.Σ.ΑΘΛΟΚΙN.    35310088    201

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΥΦΕΚΙΟ 3Χ40 ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΒΕΡΤΟΥΔΟΣ    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    ΠΑΣ    1092
2    ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ    ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    1034
3    ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    Π.Σ.Ε.    1031
4    ΒΑΛΑΔΑΚΗΣ    ΧΑΡΙΔΙΜΟΣ    Γ.Σ.Κ.    740
               
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΥΦΕΚΙΟ 3Χ40 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΛΑΜΠΡΑΚΗ    ΜΑΡΙΑ    Σ.Σ.Β.- Λ.Σ.    540
2    ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ    ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΚΟΥΡΗΤΕΣ    479
3    ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ    ΠΟΛΥΞΕΝΗ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    477
4    ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ    ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    Π.Α.Σ.    362
                             
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΥΦΕΚΙΟ 3Χ40 ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΜΑΝΤΑΣ    ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    948
2    ΜΑΝΤΑΣ    ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    937
3    ΤΣΙΑΚΟΥΛΑΣ    ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    799
                
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΤΥΦΕΚΙΟ 3Χ40 ΝΕΝΙΔΩΝ
Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ    ΟΝΟΜΑ    ΣΩΜΑΤΕΙΟ    ΕΠΙΔΟΣΗ
1    ΛΥΡΩΝΗ    ΒΑΣΙΛΕΙΑ    Π.Α.Σ.    486
2    ΠΑΧΙΑΔΑΚΗ    ΕΛΕΝΗ    ΜΙΝΩΑΣ    218

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΙΣΤΟΛΙ ΚΑΤ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Α    ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Π.Α.Ο.    524
2    Α    ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ    ΖΕΥΣ    523
3    Α    ΕΜΕΝΙΔΗΣ ΕΝΤΚΑΡ    ΖΕΥΣ    515
4    Α    ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ    Π.Α.Ο.    509
5    Α    ΚΑΤΣΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ    Π.Α.Ο.    505
6    Α    ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΖΕΥΣ    505

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΗΝΗΔΩΝ ΚΑΤ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Α    ΚΟΛΟΒΟΣ ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    589
2    Α    ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    Π.Σ.Ε.    577
3    Α    ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε.    574
4    Α    ΚΑΡΡΕΡ ΤΙΤΟΣ    Π.Α.Ο.    562
5    Α    ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    Π.Α.Σ.    551
6    Α    ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ    Π.Α.Ο.    460

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΗΝΗΔΩΝ ΚΑΤ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Γ    ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΤΖΕΝΗ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε    555
2    Γ    ΞΑΝΘΑΚΗ ΑΝΝΑ    Π.Α.Ο.    530
3    Γ    ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ    Π.Α.Σ.    524
4    Γ    ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ    ΚΟΥΡΗΤΕΣ    515
5    Γ    ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ    Π.Α.Ο.    492
6    Γ    ΠΑΧΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    ΜΙΝΩΑΣ    407

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΗΝΗΔΩΝ ΚΑΤ. ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Ε    ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε    571
2    Ε    ΜΑΝΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε    564
3    Ε    ΤΣΙΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΟ.Α.Α.ΣΟ.Ε.Ε    523
4    Ε    ΠΡΗΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ    Α.Σ.Ο.Λ.    447
5    Ε    ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ    Π.Α.Σ.    441

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΗΝΗΔΩΝ ΚΑΤ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Ν    ΛΥΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ     Π.Α.Σ.    547
2    Ν     ΠΑΧΙΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ    Π.Α.Σ.    407
3    Ν     ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ    ΖΕΥΣ    356
4    Ν    ΚΟΣΣΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ      ΖΕΥΣ     334

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΟΥΦ. ΚΑΤ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Α    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ    ΣΚΟΚ    598,4
2    Α    ΒΕΡΤΟΥΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΠΑΣ    591,1
3    Α    ΒΑΛΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ    Γ.Σ.Κ    579,1

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΟΥΦ. ΚΑΤ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Γ    ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ    ΣΣΒ-Λ.Σ    395,0
2    Γ    ΜΠΕΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣ/ΝΑ    ΠΑΣ    387,1
3    Γ    ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΛΙΖΑ    ΣΚΟΚ    370,5

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΟΥΦ. ΚΑΤ. ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Ε    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΣΚΟΚ    599,1
2    Ε    ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΚΗΣ    ΣΚΟΚ    593,2
3    Ε    ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΚΟΚ    590,6

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΟΥΦ. ΚΑΤ.ΝΕΑΝΙΔΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Ν    ΛΥΡΩΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ    ΠΑΣ    385,8
2    Ν    ΚΑΓΙΑ ΕΙΡΗΑΝΑ    ΣΚΟΚ    383,4
3    Ν    ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ    ΖΕΥΣ    383,2

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΟΥΦ. ΚΑΤ. ΠΑΙΔΩΝ Α
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Π    ΚΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΠΑΣ    406,9
2    Π    ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    ΠΑΣ    403,9
3    Π    ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    ΠΑΟ    403,4

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΤΟΥΦ. ΚΑΤ. ΠΑΙΔΩΝ Β
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Π    ΧΑΡΗ ΧΑΡΗΣ    ΣΚΟΚ    408,5
2    Π    ΣΕΚΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ    ΖΕΥΣ    359,7
3    Π    ΛΕΘΙΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ    ΠΑΣ    344,7

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤ. ΚΑΤ. ΑΝΔΡΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Α    ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ    ΠΑΟ    557 ΚΔ 11
2    Α    ΕΜΕΝΙΔΗΣ ΕΝΤΓΚΑΡ    ΖΕΥΣ    557 ΚΔ 4
3    Α    ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΠΑΟ    554

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤ. ΚΑΤ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Γ    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ    ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ    362
2    Γ    ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ    ΣΚΟΚ    357
3    Γ    ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ    ΓΣΚ    355

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤ. ΚΑΤ. ΕΦΗΒΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Ε    ΚΑΜΟΥΓΕΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΣΚΟΚ    501
2    Ε    ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    ΣΟΑΑΣΟΕΕ    486
3    Ε    ΤΣΙΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    ΣΟΑΑΣΟΕΕ    467

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΙΣΤ. ΚΑΤ. ΝΕΝΙΔΩΝ
Α/Α    Κ    ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ    ΤΕΛΙΚΟ
                
1    Ν    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ    ΣΚΟΚ    328
2    Ν    ΡΩΣΣΗ ΠΛΟΥΜΙΣΤΗ    ΖΕΥΣ    324
3    Ν    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙ    ΖΕΥΣ    296