Την τελευταία της πρόβα πριν το πανελλήνιο πρωτάθλημα Κατηγοριών έκανε η αγωνιστική ομάδα κολύμβησης του ΝΟΧ στην Ημερίδα "Τσέτσο Γκολομέεβ", όπου συμμετείχε με επιτυχία.

Η Ημερίδα Κολύμβησης "Τσέτσο Γκολομέεβ" πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο 2 και 3 Ιουλίου στο Ηράκλειο.

Τα αποτελέσματα του ΝΟΧ:

• 100μ. πεταλούδα
Ανδρών

12. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 01:07.21

• 200μ. πεταλούδα
Γυναικών

2. Χατζηδάκη Βασιλική 02:32.50

• 50μ. ύπτιο
Ανδρών

13. Κοντόπουλος Στυλιανός 00:34.51
16. Μιχαηλίδης Βασίλειος 00:38.13

Γυναικών
4. Δρουμπάκη Ευαγγελία 00:32.30
14. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 00:36.44
17. Ματζοράκη Καλλιόπη 00:37.77

• 100μ. ύπτιο
Ανδρών

4. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 01:04.70
6. Κάχρης Αλέξανδρος 01:09.12
10. Κοντόπουλος Στυλιανός 01:16.17
13. Διακολουκάς Δημήτριος 01:19.31
14. Μιχαηλίδης Βασίλειος 01:20.03

Γυναικών
2. Δρουμπάκη Ευαγγελία 01:08.68
7. Καβαλιεράκη Κατερίνα (ΠΑΟΚ) 01:15.07
8. Πλοκαμάκη Νικολέτα 01:15.75
13. Κουργιαντάκη Ραφαέλα 01:17.92
15. Ματζοράκη Καλλιόπη 01:19.26
17. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 01:24.35

• 200μ. ύπτιο
Ανδρών

4. Κολοκοτρώνης Νικόλαος 02:18.07

• 50μ. πρόσθιο
Γυναικών

3. Πετράκη Χρυσή 00:36.27

• 100μ. πρόσθιο
Ανδρών

11. Τζουγκαράκης Στυλιανός 01:17.71

• 200μ. πρόσθιο
Ανδρών

11. Τζουγκαράκης Στυλιανός 02:50.67

Γυναικών
3. Πετράκη Χρυσή 02:47.90
5. Χατζηδάκη Βασιλική 02:49.09
11. Πετράκη Νίκη 03:06.06
12. Λεβεντάκη Παναγιώτα 03:08.47

• 50μ. ελεύθερο
Ανδρών

10. Δημουλιός Αθανάσιος 00:26.16

Γυναικών
15. Πλοκαμάκη Νικολέτα 00:30.69

• 100μ. ελεύθερο
Ανδρών

9. Δημουλιός Αθανάσιος 00:56.91
18. Χατζησωτηράκης Παναγιώτης 01:01.95

Γυναικών
8. Καβαλιεράκη Κατερίνα (ΠΑΟΚ) 01:04.27
20. Θεοδοσάκη Σοφία 01:12.29

• 200μ. ελεύθερο
Γυναικών

10. Καβαλιεράκη Κατερίνα (ΠΑΟΚ) 02:21.59

• 400μ. ελεύθερο
Ανδρών

8. Χαλκιαδάκης Στέφανος 04:45.21

Γυναικών
4. Νταουντάκη Αννα 05:01.37
5. Θεοδοσάκη Σοφία 05:30.25

• 800μ. ελεύθερο
Γυναικών

2. Πλοκαμάκη Νικολέτα 09:38.06
3. Πετράκη Νίκη 10:48.74
4. Λεβεντάκη Παναγιώτα 10:50.59

• 200μ. μικτή ατομική
Ανδρών

9. Κάχρης Αλέξανδρος 02:24.62
16. Τζουγκαράκης Στυλιανός 02:35.91
18. Διακολουκάς Δημήτριος 02:55.50

Γυναικών
9. Νταουντάκη Αννα 02:49.10
10. Περβολαράκη Ελένη 02:50.15
12. Κουργιαντάκη Ευαγγελία 03:04.95