Στα… βαθιά μπαίνει και φέτος ο Πλατανιάς, που κληρώθηκε στην πρεμιέρα του νέου πρωταθλήματος να υποδεχτεί στα Περιβόλια τον Παναθηναϊκό.

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος έχει προγραμματιστεί για το σαββατοκύριακο 20 και 21 Αυγούστου.

Τη 2η αγωνιστική οι "ερυθρόλευκοι" θα υποδεχτούν την ΑΕΛ του πρώην προπονητή τους Άγγελου Αναστασιάδη και του πρώην αρχηγού τους Θωμά Ναζλίδη, ενώ την 3η αγωνιστική θα παίξουν εκτός έδρας με την έτερη "νεοφώτιστη" Κέρκυρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
Α.Ε.Κ.    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

2η Αγωνιστική 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    Α.Ε.Λ. 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    Α.Ε.Κ. 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

3η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
Α.Ε.Κ.    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

4η Αγωνιστική 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    Α.Ε.Λ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    Α.Ε.Κ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    Π.Α.Ο.Κ. 

5η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
Α.Ε.Κ.    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
Π.Α.Ο.Κ.    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

6η Αγωνιστική 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    Α.Ε.Λ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    Α.Ε.Κ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

7η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    Α.Ε.Κ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

8η Αγωνιστική 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    Α.Ε.Λ. 
Α.Ε.Κ.    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    Π.Α.Ο.Κ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

9η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
Π.Α.Ο.Κ.    -    Α.Ε.Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

10η Αγωνιστική 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    Α.Ε.Λ. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Α.Ε.Κ.    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 

11η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    Α.Ε.Κ. 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

12η Αγωνιστική 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    Α.Ε.Λ. 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΒΕΡΟΙΑ 
Α.Ε.Κ.    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 

13η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    Α.Ε.Κ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

14η Αγωνιστική 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    Α.Ε.Λ. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Α.Ε.Κ.    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 

15η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΒΕΡΟΙΑ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Α.Ε.Κ.    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 

16η Αγωνιστική 
ΒΕΡΟΙΑ    -    Α.Ε.Λ. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    Α.Ε.Κ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 

17η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ε.Κ.    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 

18η Αγωνιστική 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    Α.Ε.Λ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    Α.Ε.Κ. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    Π.Α.Ο.Κ. 

19η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Α.Ε.Κ.    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 

20η Αγωνιστική 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    Α.Ε.Λ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    Α.Ε.Κ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 

21η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Α.Ε.Κ.    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 

22η Αγωνιστική 
Α.Ε.Κ.    -    Α.Ε.Λ. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 

23η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    Α.Ε.Κ. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΒΕΡΟΙΑ 

24η Αγωνιστική 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    Α.Ε.Λ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Α.Ε.Κ.    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΒΕΡΟΙΑ 

25η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    Α.Ε.Κ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΒΕΡΟΙΑ    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

26η Αγωνιστική 
Π.Α.Ο.Κ.    -    Α.Ε.Λ. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
Α.Ε.Κ.    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 

27η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    Π.Α.Ο.Κ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    Α.Ε.Κ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

28η Αγωνιστική 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    Α.Ε.Λ. 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο. 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Α.Ε.Κ.    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 

29η Αγωνιστική 
Α.Ε.Λ.    -    Α.Ο. ΞΑΝΘΗ 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 
ΒΕΡΟΙΑ    -    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ    -    Π.Α.Ο.Κ. 
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ    -    ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 
Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ    -    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.    -    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966 
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ    -    Α.Ε.Κ. 

30η Αγωνιστική 
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.    -    Α.Ε.Λ. 
Α.Ο. ΞΑΝΘΗ    -    ΒΕΡΟΙΑ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.    -    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΧΑΝΙΩΝ 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ    -    ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 
Π.Α.Ο.Κ.    -    Α.Ο. ΚΑΣΣΙΟΠΗ 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    -    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π. 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ    -    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 1966    -    Α.Ε.Κ.