Σε ένα παιχνίδι, που όπως κι αυτό με τον Εργοτέλη, αποτέλεσε “πρόβα” για τη Γ’ Εθνική το ΙΝΚΑ αναδείχθηκε ισόπαλο (1-1) με τον Πανθηραϊκό, στη Σαντορίνη.

Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε χωρίς σκορ και οι γηπεδούχοι του Μανώλη Παπαματθαιάκη πήραν προβάδισμα στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου με τον Ζώνα. Λίγο πριν το τέλος της αναμέτρησης ο Τσικουδάκης ισοφάρισε με πέναλτι, το οποίο κέρδισε ο Τσίτας, για την ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ.

Η ομάδα του Γιάννη Κατσούλη είχε σε γενικές γραμμές καλή εικόνα, δημιούργησε ευκαιρίες στο α’ ημίχρονο, αλλά καλύτερο πρόσωπο έδειξε στο δεύτερο 45λεπτο.

Πανθηραϊκός (Μανώλης Παπαματθαιάκης): Πουρής, Κορτσινίδης, Καλαγκάνης, Μκρτσιάν, Κουμπαρούλης, Μπακάλης, Λαζαρίδης, Σαβίδης, Χύσα, Πόνσε, Ζώνας.

Έπαιξαν και οι Ζωντός, Λούκα, Περιάλης, Φύτρος, Παπίτσης, Αρβανίτης, Τζωρμπατζάκης, Παραλίκης

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Γιάννης Κατσούλης): Γεωργίου, Σφακιωτάκης, Κομπογεννητάκης, Κυτράκης, Γαλανίδης, Παληγεώργος, Ζντράβκοβιτς, Ντεντάκης, Ταταράκης, Τσικουδάκης, Βεστάκης.

Έπαιξαν και οι Τσίτας, Περδικάκης, Καλοριζικάκης, Σταθινάκης, Σάμπα, Ασκητίδης, Γιακουμάκης, Γκουτσίδης, Παπαθανασίου.