Έγινε το βράδυ της Πέμπτης (25/08) στην Πάτρα η κλήρωση των τεσσάρων ομίλων της Γ’ Εθνικής. Στον 4ο όμιλο συμμετέχουν Εργοτέλης, Ερμής, ΙΝΚΑ και ΠΟΑ, που απέφυγαν τελικά ως αντίπαλο τον Φωστήρα.

Ο Εργοτέλης αντιμετωπίζει στην πρεμιέρα εκτός έδρας την Προοδευτική, ο Ερμής υποδέχεται τη Θύελλα Ραφήνας, ο ΠΟΑ θα φιλοξενήσει τον Πανθηραϊκό του Μανώλη Παπαματθαιάκη και η ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ στο πρώτο ματς της ιστορίας της στην κατηγορία θα παίξει εντός έδρας με τον Ιάλυσο.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών

1η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΡΟΔΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

2η αγωνιστική

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΡΟΔΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Δεν αγωνίζεται: ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ

3η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4η αγωνιστική

ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΡΟΔΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ

5η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΡΟΔΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
Δεν αγωνίζεται: ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

6η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΡΟΔΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΚΗΦΙΣΙΑ

7η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΡΟΔΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ-ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
Δεν αγωνίζεται: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

8η αγωνιστική

ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Δεν αγωνίζεται: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

9η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΡΟΔΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

10η αγωνιστική

ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΡΟΔΟΣ

11η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΡΟΔΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
Δεν αγωνίζεται: ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ

12η αγωνιστική

ΚΗΦΙΣΙΑ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΡΟΔΟΣ-ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
Δεν αγωνίζεται: ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

13η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ
ΡΟΔΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Δεν αγωνίζεται: ΙΩΝΙΚΟΣ

14η αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ- ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ
ΚΗΦΙΣΙΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ-ΡΟΔΟΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
Δεν αγωνίζεται: ΙΑΛΥΣΟΣ

15η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΙΝΚΑ ΑΕΕΚ-ΙΩΝΙΚΟΣ
ΡΟΔΟΣ-ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ-ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Δεν αγωνίζεται: ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ