Το ντέρμπι Πανακρωτηριακός-Άρης Σούδας ξεχωρίζει στο πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής του ομίλου τίτλου της Α’ Κατηγορίας. Η ΕΔ/ΕΠΣΧ όρισε διαιτητή της αναμέτρησης τον Πέτρο Τσαγκαράκη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές στα τοπικά πρωταθλήματα:
Σάββατο 11 Μαρτίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου-11η αγωνιστική
Σπάθα-Μινώταυρος στο Κολυμπάρι
Σινιοράκης (Τσιλίκας-Μπραουδάκη)
Αγγελάκης
Πανακρωτηριακός-Άρης Σ. στα Καθιανά
Π. Τσαγκαράκης (Κομισοπούλου-Δαράκης)
Κουρκούνας
Κορωνίδα-Αστέρας Μαν. στον Βάμο
Μ. Κανελάκης (Σαρικάκη-Τσαπαρίδης)
Λεφάκης
Όμιλος Παραμονής-11η αγωνιστική
Ίκαρος Μ.-Κεραμειά στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Αντωνίου-Γαλάνης)
Βασσάλος
ΔΑΑΟΧ-Ασπίδα στους Αγ. Αποστόλους
Παναγόπουλος (Μαραγκάκης-Αποστολάκης)
Δοκιμάκης
Δόξα Παχ.-Ποσειδών Καμ./Ραπ. στη Μ. Ελιά
Ντοκάκης (Α. Χατζηδάκης-Βερυκάκης)
Καούκης
Ποσειδών Τσικ.-Ηρακλής Νερ. στη Σούδα
Κουκουράκης (Μαρνέζος-Καντεράκη)
Γ. Χατζηδάκης
Β’ Κατηγορία (20η αγωνιστική)
Γρανίτης-Χάλης στην Αγ. Μαρίνα
Κατσαρός (Σφακιανάκης-Μαραβελάκης)
Κ. Κανελάκης
Κυριακή 12 Μαρτίου (10:30)
Όμιλος Τίτλου (11η αγωνιστική)
Απόλλων-Κρ. Αστέρας στη Σούδα
Ούτας (Κομισοπούλου-Αρχοντάκης)
Λέττας
Β’ Κατηγορία (20η αγωνιστική)
Ιδομενέας-Τάλως στου Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκης (Λογαρίδης-Τετράδη)
Γ. Τσαγκαράκης
Γ’ Κατηγορία (13η αγωνιστική)
Αγ. Μαρίνα-Ήφαιστος στην Αγ. Μαρίνα
Αντωνίου (Καντεράκη-Ντοβλιάτοβ)
Βασσάλος
Ιωνία 2000-Νέοι Μινωταύρου στη Μ. Ελιά
Σφακιανάκης (Σαρικάκη-Αποστολάκης)
Καούκης
Κυριακή 12 Μαρτίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου (11η αγωνιστική)
ΑΕ Κυδωνίας-Παλαιόχωρα στον Αλικιανό
Γ. Γιαννουλάκης (Κομισοπούλου-Μπραουδάκη)
Δοκιμάκης
Όμιλος Παραμονής (11η αγωνιστική)
Ροδωπού-Θύελλα Καλ. στο Κολυμπάρι
Κουρκουμελάκης (Καντεράκη-Βερυκάκης)
Καούκης
Β’ Κατηγορία (20η αγωνιστική)
Σφακιά-ΕΘΚ στο Φραγκοκάστελο
Κουκουράκης (Δαράκης-Μαραγκάκης)
Κ. Κανελάκης
Αστέρας Χαλ.-Νέος Ηρακλής στη Μ. Ελιά
Αντωνίου (Τετράδη-Κατσαρός)
Γ. Τσαγκαράκης
Δάφνη-Άμιλλα στον Εμπρόσνερο
Π. Τσαγκαράκης (Μαραβελάκης-Α. Χατζηδάκης)
Αγγελάκης
ΑΠ Σούδας-Άπτερα στη Σούδα
Ούτας (Τσαπαρίδης-Αρχοντάκης)
Κουρκούνας
Φωστήρας-Παγχανιακός στα Νεροκούρου
Ντοκακης (Ντοβλιάτοβ-Σαρικάκη)
Γ. Χατζηδάκης
Γ’ Κατηγορία (13η αγωνιστική)
Υρτακίνα-Θησέας στην Παλαιόχωρα
Μ. Κανελάκης (Τσιλίκας-Γαλάνης)
Βασσάλος
Πέργαμος-Νέος Σαμψών στον Ταυρωνίτη
Σαρρής (Αποστολάκης-Μπραουδάκης)
Λέττας