Συναρπαστικό αναμένεται το φινάλε στους Παίδες, αφού την τελευταία αγωνιστική θα κριθεί ποιες ομάδες θα αναμετρηθούν στον τελικό της διοργάνωσης.

Όσον αφορά τους Νέους σε απώλεια βαθμών υποχρεώθηκε το ΙΝΚΑ. Αρκετά γκολ σημειώθηκαν στην πρεμιέρα των Προπαίδων.

Αναλυτικά:

Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"
8η αγωνιστική

Κισσαμικός-Σπάθα 2-0
Ηρακλής Νερ.-Θησέας 2-2
Πανακρωτηριακός-Κορωνίδα 3-1
ΑΕ Κυδωνίας-Δόξα Παχ. 1-4
Σφακιά-ΔΑΑΟΧ 3-1
Κρ. Αστέρας-ΙΝΚΑ 2-2
Ρεπό: ΑΠ Σούδας, Μινώταυρος

Πίνακας Βαθμολογίας
Θ. Ομάδες Α Ν Ι Η Υ Κ Δ Β
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 8 5 3 0 28 7 21 18
ΑΠ Σούδας 7 5 1 1 31 8 23 16
Μινώταυρος 6 5 1 0 24 8 16 16
Δόξα Παχιανών 8 4 2 2 23 15 8 14
Κισσαμικός 6 4 1 1 18 5 13 13
Ηρακλής Νεροκούρου 8 4 1 3 21 17 4 13
Πανακρωτηριακός 6 3 1 2 10 13 -3 10
Κρ. Αστέρας 7 2 3 2 14 11 3 9
ΔΑΑΟΧ 6 2 0 4 16 20 -4 6
10  Σφακιά 6 1 3 2 6 12 -6 6
11  Σπάθα 7 1 2 4 7 11 -4 5
12  Κορωνίδα 6 1 1 4 14 22 -8 4
13  Θησέας 8 0 2 6 13 41 -28 2
14  ΑΕ Κυδωνίας 7 0 1 6 6 41 -35 1

Κύπελλο Παίδων "Μανουσέλης Γεώργιος"
8η αγωνιστική
1ος όμιλος

Νέος Ηρακλής-Νέος Κισσαμικός 2-8
Απόλλων-Τιτάν 3-0 α.α.
Κρ. Αστέρας-Πανακρωτηριακός 2-3
Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου 4-1
Ρεπό: ΑΠ Σούδας

Πίνακας Βαθμολογίας
Θ. Ομάδες Α Ν Ι Η Υ Κ Δ Β
Δόξα Παχιανών 7 6 1 0 33 7 26 19
ΑΠ Σούδας 7 6 1 0 30 6 24 19
Νέοι Μινωταύρου 7 6 0 1 46 13 33 18
Νέος Κισσαμικός 8 5 0 3 28 16 12 15
Απόλλων 7 3 0 4 19 28 -9 9
Κρ. Αστέρας 7 2 0 5 18 23 -5 6
Πανακρωτηριακός 7 2 0 5 16 25 -9 6
Νέος Ηρακλής  7 1 0 6 9 42 -33 3
Τιτάν 7 0 0 7 0 39 -39 -6

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας 9-1
Ιδομενέας-Μινώταυρος 1-2
Πλατανιάς-ΕΘΚ 8-0
ΙΝΚΑ-Σπάθα 6-0
Ρεπό: Άρης Σ.

Πίνακας Βαθμολογίας
Θ. Ομάδες Α Ν Ι Η Υ Κ Δ Β
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 7 6 1 0 41 5 36 19
ΔΑΑΟΧ 7 6 0 1 32 5 27 18
Πλατανιάς 7 5 1 1 45 5 40 16
Μινώταυρος 7 4 0 3 40 13 27 12
Σπάθα 7 4 0 3 16 17 -1 10
Ιδομενέας 7 3 0 4 14 15 -1 9
Άρης Σούδας 7 2 0 5 8 46 -38 6
ΕΘΚ 8 1 0 7 3 41 -38 1
ΑΕ Κυδωνίας 7 0 0 7 5 57 -52 0

Προπαίδες
1ος όμιλος

Λέοντες-Νέος Κισσαμικός 6-0
Απόλλων-ΑΔΝ Κυδωνίας 0-5
Καλτσέτο-Πλατανιάς 6-0
Νέος Ηρακλής-ΔΑΑΟΧ 2-11
ΙΝΚΑ-ΑΠ Σούδας 2-1

2ος όμιλος
Πανακρωτηριακός-Τιτάν 8-0
ΓΑΣ Χανιά-Παλαιόχωρα 1-5
Δόξα Παχ.-Άμιλλα 9-1
Μινώταυρος-Ροδωπού 10-1
Ηρακλής Νερ.-Περιβόλια 0-7
Γρανίτης-Νέοι Μινωταύρου 0-7
Άρης Σ.-Κρ. Αστέρας 3-0