Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Χανίων οι διαιτητές για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων. Πρεμιέρα σε Τζούνιορ και Προτζούνιορ, όπου δεν θα σημειώνονται από φέτος τα σκορ και δεν θα υπάρχουν βαθμολογίες.

Στην Α’ Κατηγορία "παίζονται" δύο θέσεις σε κάθε όμιλο, που οδηγούν στον όμιλο τίτλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΟΜΑΔΕΣ - ΓΗΠΕΔΟ - ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ - Α' ΒΟΗΘΟΣ - Β' ΒΟΗΘΟΣ - ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016 15.00
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΟΞΑ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.ΕΛΙΑΣ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΠΑΝ/ΚΟΣ ΒΑΜΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΚΑΛΦΑΚΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΑΡΗΣ Σ. ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΣΟΥΔΑ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΚΑΟΥΚΗΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ ΜΟΥΡΝΙΕΣ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ ΟΥΤΑΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΛΕΤΤΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΒΑΣΣΑΛΟΣ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΛΗΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΣΑΡΡΗΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΑΛΟΓΔΙΑΝΑΚΗΣ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΓΑΜΟΣ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ-Ν. ΣΑΜΨΩΝ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2016 10.30
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΑΟΧ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.ΕΛΙΑΣ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΧΑΜΠΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ-ΘΗΣΕΑΣ ΜΟΥΡΝΙΕΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΕΖΕΠΟΓΛΟΥ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2016 15.00
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.ΡΟΔΩΠΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ ΟΥΤΑΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α. ΛΕΤΤΑΣ
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΕΘΚ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΤΑΛΩΣ-ΑΠΤΕΡΑ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ ΚΕΖΕΜΠΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΚΑΟΥΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΑΜΙΛΛΑ Ν.ΧΩΡΙΟ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΧΑΜΠΑΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΔΑΦΝΗ ΣΟΥΔΑ ΧΡΥΣΟΣ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΒΑΣΣΑΛΟΣ
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΥΡΤΑΚΙΝΑ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ

ΠΑΙΔΕΣ-ΝΕΟΙ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-11-2016 13.15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ "ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ"-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΝΚΑ-ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΔΑΡΑΚΗΣ ΣΑΡΡΗΣ  
 
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ "ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. ΣΟΥΔΑ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.ΕΛΙΑ ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ  
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΠΕΡΤΑΚΗΣ  
ΩΡΑ: 09:30 ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ ΑΛΙΚΙΑΝΟΣ ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΝΤΑ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ 
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΙ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡ.  
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2016 09.00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ "ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ"-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. Μ.ΕΛΙΑ ΧΑΜΠΑΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ  
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ "ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΑΟΧ-ΑΡΗΣ Σ. ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗ ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ  
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-11-2016 13.15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ "ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ"-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΠΑΝ/ΚΟΣ ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ  
ΣΠΑΘΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ ΚΕΖΕΠΟΓΛΟΥ  
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Ν.ΧΩΡΙΟ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ. ΚΑΝΤΕΡΑΚΗ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΣΦΑΚΙΑ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΧΑΜΠΑΣ ΣΑΡΙΚΑΚΗ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ  
ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΙΔΩΝ "ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"-9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΝΚΑ ΣΟΥΔΑ ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΧΡΥΣΟΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ-ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10:15 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ  
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ 11:30 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ  
Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ 9:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ  
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ 10:15 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ  
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΔΟΞΑ 11:30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ  
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 9:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.  
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10:15 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.  
ΤΙΤΑΝ - ΑΡΗΣ Σ. 11:30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.  
ΑΜΙΛΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 9:00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ  
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 10:15 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ ΡΟΔΟΥΣΑΚΗΣ  
ΔΑΑΟΧ - ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 9:00 ΑΡΕΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗΣ  
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΙΝΚΑ 10:15 ΑΡΕΝΑ ΜΩΡΑΙΤΗΣ  
 
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
ΙΝΚΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 9:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΤΣΙΛΙΚΑΣ  
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ 10:15 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΤΣΙΛΙΚΑΣ  
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΕΘΚ 9:15 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ  
ΑΡΗΣ Σ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ 10:15 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ  
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ - ΔΑΑΟΧ 11:15 ΣΟΥΔΑΣ ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. - ΡΟΔΩΠΟΥ 9:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ  
ΤΙΤΑΝ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 10:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ  
ΚΑΛΤΣΕΤΟ - Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 11:15 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ  
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ. - ΓΡΑΝΙΤΗΣ 9:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ  
ΔΟΞΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 10:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 11:15 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ  
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ 9:15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  
ΙΚΑΡΟΣ Μ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 10:15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ - ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 11:15 ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ  
 
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 
 
ΑΡΗΣ Σ. - ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ 9:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ  
Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΚΑΛΤΣΕΤΟ 10:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ  
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ 11:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7) ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ  
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΑΣΠΙΔΑ 9:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ  
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ 10:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ  
ΔΑΑΟΧ - ΓΡΑΝΙΤΗΣ 11:30 ΧΑΡΩΔΙΑ ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ  
ΤΙΤΑΝ - Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 9:30 ΑΡΕΝΑ (6Χ6) ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ  
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ 10:30 ΑΡΕΝΑ (6Χ6) ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ  
ΙΝΚΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. 9:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6) ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ  
ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 10:30 ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6) ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ  
ΕΘΚ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 9:00 ΚΑΘΙΑΝΑ ΧΑΜΠΑΣ