Το βράδυ της Τρίτης πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣ Χανίων η κλήρωση για την τελική φάση της Α’ Κατηγορίας.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα σε ομίλους τίτλου και παραμονής (η σέντρα είναι προγραμματισμένη το σαββατοκύριακο 3 και 4 Δεκεμβρίου):

1η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΟΜΑΔΑ Α (ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ Ή ΔΟΞΑ ΠΑΧ.): - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: -

2η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΣΠΑΘΑ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: -

3η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: -

4η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΣΠΑΘΑ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: -

5η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: -

6η αγωνιστική
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΘΑ: -

7η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΣΠΑΘΑ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: -

8η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: -

9η αγωνιστική
ΣΠΑΘΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΟΜΑΔΑ Α: -

10η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΣΠΑΘΑ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: -

11η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΣΠΑΘΑ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: -

12η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΣΠΑΘΑ: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: -

13η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΣΠΑΘΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: -

14η αγωνιστική
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΣΠΑΘΑ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: -

15η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΣΠΑΘΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: -

16η αγωνιστική
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΜΑΔΑ Α: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΣΠΑΘΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: - 
ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: -

17η αγωνιστική
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΣΠΑΘΑ: - 
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ: - 
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.: -

18η αγωνιστική
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. - ΣΠΑΘΑ: - 
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ: - 
ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ: - 
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΥΔΩΝΙΑΣ: - 
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ: -

1η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: - 
ΟΜΑΔΑ Β (ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ Ή ΔΟΞΑ ΠΑΧ.)- ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: -

2η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΑΣΠΙΔΑ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΟΜΑΔΑ Β: -

3η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΟΜΑΔΑ Β - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: -

4η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
ΟΜΑΔΑ Β - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: -

5η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΑΣΠΙΔΑ: -

6η αγωνιστική
ΑΣΠΙΔΑ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: - 
ΟΜΑΔΑ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: -

7η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΡΟΔΩΠΟΥ: -

8η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: - 
ΟΜΑΔΑ Β - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: -

9η αγωνιστική
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: -

10η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΡΟΔΩΠΟΥ: -

11η αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: - 
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: -

12η αγωνιστική
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: -

13η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: -

14η αγωνιστική
ΡΟΔΩΠΟΥ - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΟΜΑΔΑ Β - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: -

15η αγωνιστική
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: -

16η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β - ΚΕΡΑΜΕΙΑ: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
Δ.Α.Α.Ο.Χ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: - 
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: -

17η αγωνιστική
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ - ΟΜΑΔΑ Β: - 
ΑΣΠΙΔΑ - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ.: -

18η αγωνιστική
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ.ΡΑΠ. - Δ.Α.Α.Ο.Χ.: - 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΑΣΠΙΔΑ: - 
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. - ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ: - 
ΟΜΑΔΑ Β - ΡΟΔΩΠΟΥ: - 
ΚΕΡΑΜΕΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.: -