Το ΙΝΚΑ… κατέρρευσε στο δεύτερο ημίχρονο και υποχρεώθηκε σε βαριά ήττα με 4-0 από την Τριγλία Ραφήνας, μένοντας πλέον στην τελευταία θέση του 4ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.

Στο κρίσιμο ματς της 14ης αγωνιστικής η ομάδα του Γιάννη Κατσούλη κράτησε το 0-0 για ένα ημίχρονο αλλά στο δεύτερο δέχθηκε τέσσερα γκολ.

Στο 55’ ο Τσεβάς με ασύλληπτο σουτ άνοιξε το σκορ και στο 59’ το ΙΝΚΑ έφτασε κοντά στην ισοφάριση, αλλά η κεφαλιά του Καρβουνιάρη κατέληξε ελάχιστα έξω από την εστία. Σαν να μην έφτανε αυτό στο 61’ ο Τσάγκαρης σούταρε, ο Γεωργίου δεν συγκράτησε την μπάλα κι έγινε έτσι το 2-0.

Στο 67’ ο Νικολόπουλος σημείωσε το 3-0 και τον θρίαμβο των γηπεδούχων ολοκλήρωσε στο 87’ ο Ποτουρίδης.

Τριγλία Ραφήνας (Γιώργος Αρχοντάκης): Δήμιζας, Καμβύσης, Μακρής, Μαντζώρος, Τσάγκαρης, Κωτσαλάς, Κότσι, Παπαδόπουλος (79’ Μάργαρης), Ποτουρίδης (90’ Κλωνάρης), Τσεβάς (87’ Τσακιργιάννης), Νικολόπουλος.

ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ (Γιάννης Κατσούλης): Γεωργίου, Καρβουνιάρης, Παληγεώργος, Κομπογεννητάκης, Ντεντάκης, Ταταράκης, Ζντράβκοβιτς, Κυτράκης (46’ Γαλανίδης), Γιακουμάκης (65’ Παπαθανασίου), Τσικουδάκης, Βεστάκης.