Αρκετές αλλαγές υπήρξαν στους ορισμούς διαιτητών των εξ αναβολής αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων, σε σχέση με την προηγούμενη εβδομάδα, όπου ήταν προγραμματισμένα να γίνουν τα ματς.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 14 Ιανουαρίου (15:00)
Όμιλος Παραμονής

Δόξα Παχ. - ΔΑΑΟΧ στη Μ. Ελιά
Μαν. Κανελάκης (Μαρκετάκης – Ντοβλιάτοβ)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Γ. Τσαγκαράκης

Β’ Κατηγορία
Ιδομενέας - Ενωση Θ.Κ. στους Αγ. Αποστόλους
Ούτας (Γαλάνης – Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Καούκης

Φωστήρας - Γρανίτης στα Νεροκούρου
Ντοκάκης (Καλφάκης – Κουρκουμελάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

Τάλως - Χάλης στον Ταυρωνίτη
Σφακιαάκης (Μαραγκάκης – Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Σταφυλαράκης

Γ’ Κατηγορία
Νέος Σαμψών - Πέργαμος στο Νιο Χωριό
Μπραουδάκης (Δαράκης – Μπαντά)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Νέοι Μινώταυρου - Ιωνία 2000 στις Μουρνιές
Παναγόπουλος (Πατσουράκης – Κωσταμένα)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κυριακή 15 Ιανουαρίου (10:30)
Γ’ Κατηγορία

Ηφαιστος - Αγ. Μαρίνα στις Μουρνιές
Μπερτάκης (Σαρικάκη – Αντωνίου)
Παρατηρητής διαιτησίας: Τριανταφύλλου

Κυριακή 15 Ιανουαρίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου

Απόλλων - ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Κασσελάκης (Κομισοπούλου – Βερυκάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Κουρκούνας

Αστέρας Μαν. - Παλαιόχωρα στον Αλικιανό
Κουκουράκης (Μαρκετάκης – Γαλάνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Δοκιμάκης

Όμιλος Παραμονής
Ικαρος Μ. - Ροδωπού στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Δαράκης – Μπραουδάκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Γ. Χατζηδάκης

Β’ Κατηγορία
Δάφνη - Απτερα στον Εμπρόσνερο
Μαν. Κανελάκης (Μαραβελάκης - Αποστολάκης)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Καούκης

Σφακιά - Νέος Ηρακλής στο Φραγκοκάστελο
Παναγόπουλος (Χάμπας – Κολοκοτρώνης)
Παρατηρητής διαιτησίας: Αγγελάκης

Αστέρας Χαλ. - Αμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
Ούτας (Πατσουράκης – Κωσταμένα)
Παρατηρητής διαιτησίας:  Κ. Κανελάκης

Γ' Κατηγορία
Θησέας - Υρτακίνα στη Μ. Ελιά
Χρ. Γιαννουλάκης (Λογαρίδης – Καντεράκη)
Παρατηρητής διαιτησίας: Λέττας

Νέοι-Παίδες
Σάββατο 14 Ιανουαρίου (13:15)

Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"
Σπάθα - ΙΝΚΑ στον Ταυρωνίτη
Μαραγκάκης (Σφακιανάκης-Αποστολάκης)

Μινώταυρος - ΔΑΑΟΧ στις Μουρνιές
Πατσουράκης (Κωσταμένα-Παναγόπουλος)

ΑΕ Κυδωνίας - Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκη (Γαλάνης-Ούτας)

Πρωτάθλημα Παίδων
2ος όμιλος

Δόξα - ΔΑΑΟΧ στη Μ. Ελιά
Ντοβλιάτοβ (Μαρκετάκης - Κανελάκης)

Κυριακή 15 Ιανουαρίου (13:15)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"

Κρ. Αστέρας - Κισσαμικός στους Αγ. Αποστόλους
Κωσταμένα (Πατσουράκης-Ούτας)

Σφακιά - Ηρακλής Ν. στο Φραγκοκάστελο
Κολοκοτρώνης (Χάμπας - Παναγόπουλος)

Πρωτάθλημα Παίδων
1ος όμιλος

Απόλλων - ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Βερυκάκης (Κομισοπούλου - Κασσελάκης)

2ος όμιλος
ΕΘΚ - Αρης Σ. στα Νεροκούρου
Δαράκης (Μπραουδάκη - Κουρκουμελάκης)