Συνεχίζεται το σαββατοκύριακο 21 και 22 Ιανουαρίου η δράση σε όλες τις διοργανώσεις της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 21 Ιανουαρίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου (5η αγωνιστική)

Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας στο Κολυμπάρι
Χρ. Γιαννουλάκης (Μπαντά-Γαλάνης)
Γιαννακάκης

Κρ. Αστέρας-Αστέρας Μαν. στη Μ. Ελιά
Γιουματζίδης (Κολοκοτρώνης-Ντοβλιάτοβ)
Βασσάλος

Πανακρωτηριακός-Κορωνίδα στα Καθιανά
Παναγόπουλος (Πετεινάτος-Χάμπας)
Κουρκούνας

Όμιλος Παραμονής (5η αγωνιστική)
ΔΑΑΟΧ-Ροδωπού στους Αγ. Αποστόλους
Κατσαρός (Κομισοπούλου-Αποστολάκης)
Αγγελάκης

Κεραμειά-Ποσειδών Κ.Ρ. στα Νεροκούρου
Κανελάκης (Μαρνέζος-Α. Χατζηδάκης)
Γ. Τσαγκαράκης

Ποσειδών Τσικ.-Δόξα Παχ. στη Σούδα
Γ. Γιαννουλάκης (Βερυκάκης-Τσιλίκας)
Γ. Χατζηδάκης

Β’ Κατηγορία (14η αγωνιστική)
Γρανίτης-ΑΠ Σούδας στην Αγ. Μαρίνα
Σφακιανάκης (Καντανολέων-Λογαρίδης)
Αλογδιανάκης

Τιτάν-Αστέρας Χαλ. στο Νιο Χωριό
Αρχοντάκης (Μπραουδάκη-Πατσουράκης)
Κ. Κανελάκης

Άμιλλα-Ιδομενέας στον Πλατανιά
Μπερτάκης (Δαράκης-Σαρικάκη)
Δοκιμάκης

Γ’ Κατηγορία (7η αγωνιστική)
Πέργαμος-Θησέας στον Ταυρωνίτη
Ντοκάκης (Κεζέμπογλου-Μαρκετάκης)
Τριανταφύλλου

Κυριακή 22 Ιανουαρίου
10:30
Όμιλος Τίτλου (5η αγωνιστική)

Άρης Σ.-Απόλλων στη Σούδα
Κουρκουμελάκης (Γαλάνης-Α. Χατζηδάκης)
Κουρκούνας

Όμιλος Παραμονής (5η αγωνιστική)
Ηρακλής Νερ.-Ίκαρος Μ. στα Νεροκούρου
Μπερτάκης (Πατσουράκης-Κατσαρός)
Βασσάλος

Β’ Κατηγορία (14η αγωνιστική)
Νέος Ηρακλής-ΕΘΚ στους Αγ. Αποστόλους
Γ. Γιαννουλάκης (Βερυκάκης-Ροδουσάκης)
Καούκης

Γ’ Κατηγορία (7η αγωνιστική)
Ιωνία 2000-Ήφαιστος στη Μ. Ελιά
Ντοκάκης (Αποστολάκης-Κολοκοτρώνης)
Τριανταφύλλου

(15:00)
Όμιλος Τίτλου (5η αγωνιστική)

Παλαιόχωρα-Μινώταυρος στην Παλαιόχωρα
Μαν. Κανελάκης (Κομισοπούλου-Μπραουδάκη)
Τριανταφύλλου

Όμιλος Παραμονής (5η αγωνιστική)
Θύελλα Καλ.-Ασπίδα στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Γιουματζίδης (Βραχνάκη-Μπραουδάκης)
Αλογδιανάκης

Β’ Κατηγορία (14η αγωνιστική)
Φωστήρας-Τάλως στα Νεροκούρου
Κεζέμπογλου (Μαρνέζος-Χάμπας)
Καούκης

Παγχανιακός-Δάφνη στη Μοναχή Ελιά
Κουρκουμελάκης (Μαραβελάκης-Λογαρίδης)
Αγγελάκης

Άπτερα-Σφακιά στη Σούδα
Ούτας (Δαράκης-Σαρικάκη)
Καπιδάκης

Γ’ Κατηγορία (7η αγωνιστική)
Αγ. Μαρίνα-Υρτακίνα στην Αγ. Μαρίνα
Κουκουράκης (Τσιλίκας-Καντανολέων)
Γιαννακάκης

Νέοι Μινωταύρου-Νέος Σαμψών στις Μουρνιές
Παναγόπουλος (Μάρκου-Αντωνίου)
Λέττας

Παίδες-Νέοι
Σάββατο 21 Ιανουαρίου (13:15)
Νέοι

ΔΑΑΟΧ-ΑΠ Σούδας στην Αγ. Μαρίνα
Καντανολέων (Λογαρίδης-Σφακιανάκης)

Κισσαμικός-ΑΕ Κυδωνίας στον Πλατανιά
Δαράκης (Σαρικάκη-Μπερτάκης)

Κορωνίδα-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Πετεινάτος (Χάμπας-Παναγόπουλος)

Παίδες
1ος όμιλος

Σπάθα-ΑΕ Κυδωνίας στο Κολυμπάρι
Γαλάνης (Μπαντά-Χρ. Γιαννουλάκης)

Κρ. Αστέρας-Ιδομενέας στη Μοναχή Ελιά
Κολοκοτρώνης (Ντοβλιάτοβ-Γιουματζίδης)

2ος όμιλος
ΙΝΚΑ-Πλατανιάς στα Νεροκούρου
Α. Χατζηδάκης (Μαρνέζος-Μαν. Κανελάκης)

Άρης Σ.-Δόξα Παχ. στη Σούδα
Τσιλίκας (Βερυκάκης-Γ. Γιαννουλάκης)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου
(09:00)
Νέοι

Ηρακλής Νερ.-Πανακρωτηριακός στους Αγ. Αποστόλους
Βερυκάκης (Ροδουσάκης-Γ. Γιαννουλάκης)

Παίδες
1ος όμιλος

ΑΠ Σούδας-Απόλλων στη Σούδα
Γαλάνης (Α. Χατζηδάκης-Κουρκουμελάκης)

2ος όμιλος
Νέος Ηρακλής-Νέοι Μινωταύρου στα Νεροκούρου
Πατσουράκης (Κατσαρός-Μπερτάκης)

(13:15)
Νέοι

Μινώταυρος-Σπάθα στα Νεροκούρου
Χάμπας (Μαρνέζος-Κεζέμπογλου)

Θησέας-Σφακιά στη Σούδα
Δαράκης (Σαρικάκη-Ούτας)

Παίδες
2ος όμιλος

Νέος Κισσαμικός-ΕΘΚ στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Μπραουδάκης (Βραχνάκη-Γιουματζίδης)

Πρωταθλήματα Υποδομής

Προπαίδες

ΡΟΔΩΠΟΥ-ΔΟΞΑ              11.30     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΤΙΤΑΝ      10.15     ΤοΑΥΡΩΝΙΤΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ        09.00     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.    09.00     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΜΑΡΝΕΖΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΑΠΟΛΛΩΝ   10.15     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΜΑΡΝΕΖΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ    09.00     ΜΟΥΡΝΙΕΣ          ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ-ΜΑΡΚΟΥ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ           10.15     ΜΟΥΡΝΙΕΣ          ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ-ΜΑΡΚΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ               11.30     ΜΟΥΡΝΙΕΣ          ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ-ΜΑΡΚΟΥ
ΔΑΑΟΧ-ΛΕΟΝΤΕΣ            10.15     ΚΑΘΙΑΝΑ            ΧΑΜΠΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 09.00     ΚΑΘΙΑΝΑ            ΧΑΜΠΑΣ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ                10.15     ΑΡΕΝΑ  ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΡΗΣ Σ.             11.30     ΑΡΕΝΑ  ΚΑΝΤΑΝΟΛΕΩΝ

Τζούνιορ

ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ            09.15     ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΑΑΟΧ                09.15     ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ        ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ        10.15     ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ        ΛΟΓΑΡΙΔΗΣ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ         09.15     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ       ΜΠΑΝΤΑ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ      10.15     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ       ΜΠΑΝΤΑ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ     11.15     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ       ΜΠΑΝΤΑ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.              09.15     ΣΟΥΔΑ  ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΔΟΞΑ                10.15     ΣΟΥΔΑ  ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ               11.15     ΣΟΥΔΑ  ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΙΚΑΡΟΣ Μ.         10.15     ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ
ΕΘΚ-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ             11.15     ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ            09.15     ΕΛΠΙΣ-ΝΙΚΗ        ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.          10.15 ΕΛΠΙΣ-ΝΙΚΗ            ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΤΙΤΑΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ           11.15     ΕΛΠΙΣ-ΝΙΚΗ        ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ

Προτζούνιορ

Ν.ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΡΗΣ Σ.      09.30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ           ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ        10.30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ           ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ       11.30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ           ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ  09.30     ΧΑΡΩΔΙΑ             ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΔΑΑΟΧ-ΑΣΠΙΔΑ                10.30     ΧΑΡΩΔΙΑ             ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ  11.30     ΧΑΡΩΔΙΑ             ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΕΘΚ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.     11.30     ΚΑΘΙΑΝΑ            ΧΑΜΠΑΣ
ΤΙΤΑΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ      09.30     ΑΡΕΝΑ  ΔΑΡΑΚΗΣ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ     10.30     ΑΡΕΝΑ  ΔΑΡΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΚΑΛΤΣΕΤΟ            10.30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ           ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΙΝΚΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ.             11.30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ           ΤΣΙΛΙΚΑΣ