Ο… Σουπερλιγκάτος διαιτητής των Χανίων Γιώργος Γιαννουλάκης θα διευθύνει το σπουδαίο παιχνίδι της Α’ Κατηγορίας, ανάμεσα στους διεκδικητές του τίτλου, Παλαιόχωρα και Πανακρωτηριακό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του σαββατοκύριακου:

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου (7η αγωνιστική
)
Κρ. Αστέρας-Κορωνίδα στη Μοναχή Ελιά
Χρ. Γιαννουλάκης (Γαλάνης-Βερυκάκης)
Δοκιμάκης

Απόλλων-Μινώταυρος στη Σούδα
Γιουματζίδης (Κομισοπούλου-Μπαταγκιώνη)
Κουρκούνας

Αστέρας Μαν.-ΑΕ Κυδωνίας στο Δημ. Στ. Αλικιανού
Κουκουράκης (Μαρνέζος-Σινιοράκης)
Τριανταφύλλου

Όμιλος Παραμονής (7η αγωνιστική)
Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Γ. Γιαννουλάκης (Κουρκουμελάκης-Μ. Μπραουδάκη)
Γ. Χατζηδάκης

Ποσειδών Κ.Ρ.-Ροδωπού στο Κολυμπάρι
Μαν. Κανελάκης (Μαρκετάκης-Μαραγκάκης)
Αγγελάκης

Θύελλα Καλ.-Ποσειδών Τσικ. στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Π. Τσαγκαράκης (Καλφάκης-Αποστολάκης)
Βασσάλος

Β’ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
Γρανίτης-Ιδομενέας στην Αγ. Μαρίνα
Ντοκάκης (Κεζέμπογλου-Καντεράκη)
Καπιδάκης

Τιτάν-Νέος Ηρακλής στο Νιο Χωριό
Μπραουδάκης (Πετεινάτος-Ροδουσάκης)
Αλογδιανάκης

Άμιλλα-Άπτερα στον Πλατανιά
Μπερτάκης (Κατσαρός-Μαραβελάκης)
Καούκης

Γ’ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Νέοι Μινωταύρου-Πέργαμος στις Μουρνιές
Σφακιανάκης (Χάμπας-Κολοκοτρώνης)
Σταφυλαράκης

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου (10:30)
Όμιλος Παραμονής (7η αγωνιστική)
Ίκαρος Μ.-Ασπίδα στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Κομισοπούλου-Σαρικάκη)
Γ. Χατζηδάκης

Β’ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
ΑΠ Σούδας-Τάλως στη Σούδα
Σαρρής (Αναστασάκης-Αντωνίου)
Αγγελάκης

Παγχανιακός-ΕΘΚ στη Μοναχή Ελιά
Κατσαρός (Καντανολέων-Τσιλίκας)
Αλογδιανάκης

Φωστήρας-Αστέρας Χαλ. στους Αγ. Αποστόλους
Σφακιανάκης (Πατσουράκης-Μαραγκάκης)
Καούκης

Κυριακή 5 Φεβρουαρίου (15:00)
Όμιλος Τίτλου (7η αγωνιστική)

Άρης Σ.-Σπάθα στη Σούδα
Π. Τσαγκαράκης (Πετεινάτος-Τσιλίκας)
Δοκιμάκης

Παλαιόχωρα-Πανακρωτηριακός στην Παλαιόχωρα
Γ. Γιαννουλάκης (Καλφάκης-Μαρνέζος)
Κουρκούνας

Όμιλος Παραμονής (7η αγωνιστική)
Κεραμειά-Δόξα Παχ. στα Νεροκούρου
Μαν. Κανελάκης (Γαλάνης-Βερυκάκης)
Γ. Τσαγκαράκης

Β’ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
Χάλης-Σφακιά στους Αγ. Αποστόλους
Σινιοράκης (Αναστασάκης-Αποστολάκης)
Κ. Κανελάκης

Γ’ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Νέος Σαμψών-Αγ. Μαρίνα στο Νιο Χωριό
Γιουματζίδης (Μπαταγκιώνη-Μπραουδάκη)
Αγγελάκης

Θησέας-Ήφαιστος στη Μοναχή Ελιά
Ντοκάκης (Καντανολέων-Σαρικάκη)
Λέττας