Δείτε τα αποτελέσματα της αγωνιστικής κίνησης του σαββατοκύριακου 4 και 5 Φεβρουαρίου στα πρωταθλήματα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ", Παίδων και Προπαίδων της ΕΠΣ Χανίων.

Με νίκες προχώρησαν σε όλες τις ηλικιακές κατηγορίες της ΕΠΣ Χανίων οι ομάδες που προπορεύονται στην κορυφή της βαθμολογίας.

Αναλυτικά:

Νέοι
16η αγωνιστική

ΑΠ Σούδας-Σπάθα 6-0
Μινώταυρος-Κρ. Αστέρας 1-1
ΙΝΚΑ-Σφακιά 2-1
ΔΑΑΟΧ-ΑΕ Κυδωνίας 1-1
Δόξα Παχ.-Πανακρωτηριακός 1-0
Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ. 0-3
Κισσαμικός-Θησέας 8-0

Πίνακας Βαθμολογίας
Θ. Ομάδες Α Ν Ι Η Υ Κ Δ Β
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 14 11 3 0 57 13 44 36
ΑΠ Σούδας 14 10 3 1 51 11 40 33
Κισσαμικός 14 9 4 1 49 9 40 31
Μινώταυρος 14 8 4 2 37 17 20 28
Δόξα Παχιανών 14 8 3 3 41 21 20 27
Κρ. Αστέρας 14 6 6 2 34 17 17 24
Πανακρωτηριακός 14 7 2 5 26 25 1 23
Ηρακλής Νεροκούρου 14 6 2 6 30 28 2 20
Σπάθα 14 4 3 7 29 31 -2 15
10  Σφακιά 14 2 4 8 18 36 -18 10
11  ΔΑΑΟΧ 14 2 3 9 23 48 -25 9
12  Κορωνίδα 14 2 2 10 24 47 -23 8
13  ΑΕ Κυδωνίας 14 1 3 10 15 75 -60 6
14  Θησέας 14 0 2 12 17 73 -56 2

Παίδες
7η αγωνιστική
1ος όμιλος

Απόλλων-Μινώταυρος 6-3
ΑΠ Σούδας-Σπάθα 5-1
Ιδομενέας-ΑΕ Κυδωνίας 4-0
Ρεπό: Κρ. Αστέρας, Πανακρωτηριακός

Η βαθμολογία
1.ΑΠ Σούδας** 15 (31-3)
2.Πανακρωτηριακός** 12 (12-7)
-.Απόλλων* 12 (17-14)
4.Ιδομενέας* 9 (10-7)
5.Σπάθα* 6 (16-16)
-.Κρ. Αστέρας* 6 (14-15)
-.Μινώταυρος 6 (10-150
8.ΑΕ Κυδωνίας* (-2) -2 (2-35)

2ος όμιλος
ΙΝΚΑ-Δόξα Παχ. 0-3
Νέος Ηρακλής-ΔΑΑΟΧ 0-8
Νέοι Μινωταύρου-ΕΘΚ 8-2
Νέος Κισσαμικός-Άρης Σούδας (11/02, 13:15-Ταυρωνίτης)
Ρεπό: Πλατανιάς

Η βαθμολογία
1.Πλατανιάς* 18 (30-2)
2.Δόξα Παχιανών 15 (39-6)
-.ΔΑΑΟΧ* 15 (29-7)
4.Νέοι Μινωταύρου* 12 (19-8)
5.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ* (-3) 6 (13-10)
-.Νέος Κισσαμικός** 6 (12-17)
7.Άρης Σούδας** 4 (4-27)
8.Νέος Ηρακλής* 1 (1-29)
9.ΕΘΚ 0 (5-46)  

Προπαίδες
9η αγωνιστική
1ος όμιλος

Καλτσέτο-ΑΠ Σούδας 4-0
ΙΝΚΑ-Νέος Ηρακλής 5-1
Απόλλων-ΔΑΑΟΧ 1-6
Πλατανιάς-Νέος Κισσαμικός 2-1
Λέοντες-ΑΔΝ Κυδωνίας 1-3

Η βαθμολογία
1.Ακαδημία Νέας Κυδωνίας 24 (33-11)
2.ΔΑΑΟΧ 22 (44-20)
3.Καλτσέτο 19 (33-15)
4.Λέοντες 18 (30-15)
5.ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 17 (20-13)
6.ΑΠ Σούδας 13 (15-19)
7.Απόλλων 7 (12-28)
8.Πλατανιάς 6 (14-37)
9.Νέος Κισσαμικός 3 (9-30)
10.Νέος Ηρακλής 3 (10-32)

2ος όμιλος
Άρης Σ.-ΓΑΣ Χανιά 0-3
Τιτάν-Δόξα Παχ. 0-7
Παλαιόχωρα-Μινώταυρος 3-2
Κρ. Αστέρας-Ηρακλής Νερ. 6-0
Άμιλλα-Γρανίτης 5-0
Πανακρωτηριακός-Περιβόλια 5-1
Ροδωπού-Νέοι Μινωταύρου 0-14

Η βαθμολογία
1.Νέοι Μινωταύρου 27 (63-10)
2.Παλαιόχωρα 24 (47-9)
3.Πανακρωτηριακός 22 (32-14)
4.Δόξα Παχιανών 18 (56-21)
-.Άρης Σούδας 18 (20-17)
6.Μινώταυρος 15 (36-21)
-.Άμιλλα 15 (32-29)
8.Περιβόλια 14 (37-22)
9.ΓΑΣ Χανιά 12 (22-23)
10.Κρ. Αστέρας 9 (26-33)
11.Γρανίτης 4 (6-31)
12.Τιτάν 3 (7-35)
-.Ηρακλής Νεροκούρου 3 (6-59)
14.Ροδωπού 0 (4-70)