Με τον ΟΦΗ να ξεκινάει τις υποχρεώσεις του νέου πρωταθλήματος από την έδρα του αντιμετωπίζοντας στην 1η αγωνιστική στο «Γεντί Κουλέ» τον Ατρόμητο , και τον Εργοτέλη να τίθεται αντιμέτωπος στην πρεμιέρα με τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη πραγματοποιήθηκε σε ξενοδοχείο της Αθήνας η κλήρωση του νέου πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκα.

Σε ότι έχει να κάνει με το κρητικό ντέρμπι ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Εργοτέλη στον πρώτο γύρο ο ΟΦΗ είναι αυτός που θα φιλοξενήσει τον Εργοτέλη στο «Γεντί Κουλέ» στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής, ενώ η ρεβάνς θα δοθεί την 20η αγωνιστική του πρωταθλήματος με τον Εργοτέλη να υποδέχεται στο Παγκρήτιο Στάδιο τον ΟΦΗ.

Μελανό σημείο της σημερινής κλήρωσης το γεγονός ότι στην κληρωτίδα μπήκαν 14 ομάδες αφού εκρεμμούν οι τελεσίδικες αποφάσεις για Ολυμπιακό Βόλου και Καβάλα και οι δύο ομάδες χωρίς ονοματεπώνυμο κληρώθηκαν ως ομάδες Α και Β΄ και η συμπλήρωση τους θα γίνει όταν βγουν οι τελικές αποφάσεις από την αθλητική δικαιοσύνη.

Ειδικό κλειδάριθμο πήραν Παναθηναϊκός και ΑΕΚ που μοιράζονται ως έδρα το ΟΑΚΑ αλλά και Άρης, ΠΑΟΚ ώστε να μην αγωνίζονται την ίδια αγωνιστική στη Θεσσαλονίκη, πράγμα που ισχύει για Εργοτέλη και ΟΦΗ στο Ηράκλειο.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκα για την σεζόν 2011-2012 :

1η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΡΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α

Ο.Φ.Η. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

16η Αγωνιστική

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΜΑΔΑ Β - Α.Ε.Κ.

ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Ο.Φ.Η.

2η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Π.Α.Ο.Κ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΜΑΔΑ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΜΑΔΑ Α - Ο.Φ.Η.

17η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ

Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Α

3η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Α.Ε.Κ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Ο.Φ.Η. - ΟΜΑΔΑ Β

ΑΡΗΣ - 11

18η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Α.Ε.Κ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΟΜΑΔΑ Β - Ο.Φ.Η.

ΟΜΑΔΑ Α - ΑΡΗΣ

4η Αγωνιστική

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α

ΟΜΑΔΑ Β - ΑΡΗΣ

19η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΡΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β

5η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β

20η Αγωνιστική

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - Ο.Φ.Η.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΡΗΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ.

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΟΜΑΔΑ Β - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

7η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ.

ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

22η Αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η.

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Α

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α

Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

23η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

Ο.Φ.Η. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ.

ΟΜΑΔΑ Β - ΚΕΡΚΥΡΑ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

9η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η.

ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

24η Αγωνιστική

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Β

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

10η Αγωνιστική

ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ

Α.Ε.Κ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

25η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α

ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΟΜΑΔΑ Β - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.

11η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ

ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ.

Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

26η Αγωνιστική

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ.

12η Αγωνιστική

ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ

Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ.

Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ

27η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Α

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ.

13η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η.

Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

28η Αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΟΜΑΔΑ Β - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΡΗΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΜΑΔΑ Α - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ.

14η Αγωνιστική

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ.

Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

29η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - ΟΜΑΔΑ Β

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α

ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η.

Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ. - SKODA ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β

ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ

Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.

30η Αγωνιστική

ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΟΜΑΔΑ Β - Π.Α.Ο.Κ.

ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ

ΟΜΑΔΑ Α - Α.Ε.Κ.

Ο.Φ.Η. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ