Επιστροφή στην αγωνιστική δράση για τα τοπικά πρωταθλήματα μετά την απραξία που υπήρξε την περασμένη εβδομάδα για την πραγματοποίηση του ετήσιου χορού της ΕΠΣ Χανίων.

Στον όμιλο τίτλου της Α’ Κατηγορίας ξεχωρίζει το παιχνίδι της Σπάθας με την πρωτοπόρο Παλαιόχωρα, ενώ ο συνδιεκδικητής του τίτλου Πανακρωτηριακός, φιλοξενεί τον Κρ. Αστέρα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου και οι διαιτητές:

Σάββατο 18/02-15:00
Όμιλος Τίτλου (8η αγωνιστική)

Αστέρας Μαν.-Άρης Σ. στον Αλικιανό
Χρ. Γιαννουλάκης (Τετράδη-Ροδουσάκης)
Τριανταφύλλου

Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Κουκουράκης (Πατσουράκης-Κολοκοτρώνης)
Καούκης

Όμιλος Παραμονής (8η αγωνιστική)
ΔΑΑΟΧ-Θύελλα Καλ. στους Αγ. Αποστόλους
Ούτας (Κομισοπούλου-Βερυκάκης)
Κουρκούνας

Δόξα Παχ.-Ίκαρος Μ. στη Μοναχή Ελιά
Γιουματζίδης (Α. Χατζηδάκης-Ντοβλιάτωβ)
Λέττας

Ποσειδών Κ.Ρ.-Ηρακλής Νερ. στο Κολυμπάρι
Μπερτάκης (Μαρκετάκης-Μπραουδάκης)
Γ. Τσαγκαράκης

Β’ Κατηγορία (17η αγωνιστική)
Τάλως-Δάφνη στον Ταυρωνίτη
Σφακιανάκης (Μαραβελάκης-Αποστολάκης)
Κ. Κανελάκης

Άπτερα-Τιτάν στη Σούδα
Κασσελάκης (Σαρικάκη-Τσιλίκας)
Αλογδιανάκης

Νέος Ηρακλής-Γρανίτης στα Νεροκούρου
Αντωνίου (Κουρκουμελάκης-Μπραουδάκη)
Γ. Χατζηδάκης

Άμιλλα-Παγχανιακός στον Πλατανιά
Παναγόπουλος (Χάμπας-Μαραγκάκης)
Σταφυλαράκης

Γ’ Κατηγορία (10η αγωνιστική)
Νέοι Μινωταύρου-Υρτακίνα στις Μουρνιές
Π. Τσαγκαράκης (Αναστασάκης-Καντανολέων)
Δοκιμάκης

Αγ. Μαρίνα-Θησέας στην Αγ. Μαρίνα
Μαν. Κανελάκης (Γαλάνης-Καντεράκη)
Βασσάλος

Κυριακή 19/02-10:30
Όμιλος Παραμονής (8η αγωνιστική)

Ροδωπού-Ασπίδα στο Κολυμπάρι
Κουρκουμελάκης (Γαλάνης-Μαραγκάκης)
Αγγελάκης

Ποσειδών Τσικ.-Κεραμειά στη Σούδα
Κασσελάκης (Σαρικάκη-Αποστολάκης)
Κουρκούνας

Β’ Κατηγορία (17η αγωνιστική)
Αστέρας Χαλ.-ΑΠ Σούδας στη Μοναχή Ελιά
Χάμπας (Ντοβλιάτωβ-Καντεράκη)
Βασσάλος

Κυριακή 19/02-15:00
Όμιλος Τίτλου (8η αγωνιστική)

ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στον Αλικιανό
Μαν. Κανελάκης (Κολοκοτρώνης-Α. Χατζηδάκης)
Αγγελάκης

Κορωνίδα-Απόλλων στον Βάμο
Κασσελάκης (Γαλάνης-Μπαταγκιώνη)
Τριανταφύλλου

Σπάθα-Παλαιόχωρα στο Κολυμπάρι
Κουκουράκης (Κομισοπούλου-Βερυκάκης)
Κουρκούνας

Β’ Κατηγορία (17η αγωνιστική)
ΕΘΚ-Χάλης στα Καθιανά
Μπερτάκης (Πατσουράκης-Τσιλίκας)
Καούκης

Ιδομενέας-Φωστήρας στους Αγ. Αποστόλους
Γιουματζίδης (Καντανολέων-Μπραουδάκη)
Κ. Κανελάκης

Γ’ Κατηγορία (10η αγωνιστική)
Ιωνία 2000-Νέος Σαμψών στη Μοναχή Ελιά
Σαρρής (Αναστασάκης-Αντωνίου)
Γ. Τσαγκαράκης

Πέργαμος-Ήφαιστος στον Ταυρωνίτη
Ούτας (Μαρκετάκης-Αποστολάκης)
Αλογδιανάκης

Νέοι-Παίδες
Σάββατο 18/02-13:15
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (17η αγωνιστική)

Θησέας-Κορωνίδα στη Σούδα
Τσιλίκας (Σαρικάκη-Κασσελάκης)

Ηρακλής Νερ.-ΔΑΑΟΧ στα Νεροκούρου
Μπραουδάκη (Κουρκουμελάκης-Αντωνίου)

Κισσαμικός-Δόξα Παχ. στον Πλατανιά
Χάμπας (Μαραγκάκης-Παναγόπουλος)

Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος

Ιδομενέας-ΑΠ Σούδας στον Αλικιανό
Ροδουσάκης (Τετράδη-Χρ. Γιαννουλάκης)

Πανακρωτηριακός-Κρ. Αστέρας στα Καθιανά
Κολοκοτρώνης (Πατσουράκης-Κουκουράκης)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Νέος Κισσαμικός στους Αγ. Αποστόλους
Βερυκάκης (Κομισοπούλου-Ούτας)

Δόξα Παχ.-Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά
Α. Χατζηδάκης (Ντοβλιάτωβ-Γιουματζίδης)

Πλατανιάς-Νέος Ηρακλής στο Κολυμπάρι
Μπραουδάκης (Μαρκετάκης-Μπερτάκης)

Κυριακή 19/02-09:00
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (17η αγωνιστική)

Κρ. Αστέρας-ΑΠ Σούδας στη Μοναχή Ελιά
Ντοβλιάτωβ (Καντεράκη-Χάμπας)

Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος

Άρης Σ.-ΙΝΚΑ στη Σούδα
Αποστολάκης (Σαρικάκη-Κασσελάκης)

Κυριακή 19/02-13:15
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (17η αγωνιστική)

Πανακρωτηριακός-ΙΝΚΑ στα Καθιανά
Πατσουράκης (Τσιλίκας-Μπερτάκης)

ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκη (Καντανολέων-Γιουματζίδης)

Πρωτάθλημα Παίδων (8η αγωνιστική)
1ος όμιλος

ΑΕ Κυδωνίας-Μινώταυρος στον Αλικιανό
Κολοκοτρώνης (Α. Χατζηδάκης-Μαν. Κανελάκης)

Υποδομές

ΣΑΒΒΑΤΟ             18-02-2017         

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

ΡΟΔΩΠΟΥ - ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ              09:00     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ        ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ          10:15     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ        ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ            11:30     ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ        ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 09:00     ΜΟΥΡΝΙΩΝ        ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ              10:15     ΜΟΥΡΝΙΩΝ        ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ          11:30     ΜΟΥΡΝΙΩΝ        ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ - ΙΝΚΑ           09:00     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΚΑΝTΑΝΟΛΕΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΤΙΤΑΝ  10:15     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΚΑΝTΑΝΟΛΕΩΝ
ΔΟΞΑ - ΑΡΗΣ Σ. 11:30     ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΚΑΝTΑΝΟΛΕΩΝ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ       09:00     ΑΡΕΝΑ  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΑΟΧ - Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.         10:15     ΑΡΕΝΑ  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΑΜΙΛΛΑ    11:30     ΑΡΕΝΑ  ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΙΝΚΑ - ΔΑΑΟΧ   09:15     ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ              ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΜ. ΡΑΠ.      10:15     ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ              ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΙΚΑΡΟΣ Μ.             11:15     ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ              ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 09:15     ΣΟΥΔΑΣ                ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ Σ.                10:15     ΣΟΥΔΑΣ                ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ     11:15     ΣΟΥΔΑΣ                ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΡΟΔΩΠΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ  09:15     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Ν. ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ     10:15     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ - ΕΘΚ        11:15     ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.           09:15     ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ     ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΔΟΞΑ - Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ               10:15     ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ     ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΛΕΟΝΤΕΣ    11:15     ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ     ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ                09:15     ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ         ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ          10:15     ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ         ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Α.

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ - ΚΑΛΤΣΕΤΟ                09:30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7)               ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ - Ν. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.         10:30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7)               ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ  11:30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ (7Χ7)               ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΔΑΑΟΧ - ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ       09:30     ΧΑΡΩΔΙΑ             ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜ.
ΑΡΗΣ Σ. - ΑΣΠΙΔΑ             10:30     ΧΑΡΩΔΙΑ             ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜ.
ΓΡΑΝΙΤΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΑ   11:30     ΧΑΡΩΔΙΑ             ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜ.
ΤΙΤΑΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.   10:30     ΑΡΕΝΑ (6Χ6)      ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΙΝΚΑ - ΚΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ        11:30     ΑΡΕΝΑ (6Χ6)      ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ - ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ           09:30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6)               ΤΣΙΛΙΚΑΣ
Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.             10:30     ΚΑΛΤΣΕΤΟ (6Χ6)               ΤΣΙΛΙΚΑΣ
ΕΘΚ - ΔΟΞΑ        10:30     ΚΑΘΙΑΝΑ            ΧΑΜΠΑΣ