Ολοκληρώνεται ο πρώτος γύρος της τελικής φάσης στην Α’ Κατηγορία Χανίων, ενώ συνεχίζεται η δράση σε Β’ Κατηγορία, πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ", Παίδες και πρωταθλήματα υποδομής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
(15:00)
Όμιλος Τίτλου (9η αγωνιστική)

Σπάθα-Αστέρας Μαν. στο Κολυμπάρι
Κασσελάκης (Μαρνέζος-Τσιλίκας)
Βασσάλος

Μινώταυρος-Άρης Σ. στις Μουρνιές
Γ. Γιαννουλάκης (Αντωνίου-Δαράκης)
Καούκης

Απόλλων-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Κουρκουμελάκης (Α. Χατζηδάκης-Γαλάνης)
Κουρκούνας

ΑΕ Κυδωνίας-Κορωνίδα στον Αλικιανό
Παναγόπουλος (Πετεινάτος-Μπραουδάκη)
Γ. Τσαγκαράκης

Όμιλος Παραμονής (9η αγωνιστική)
ΔΑΑΟΧ-Ποσειδών Κ.Ρ. στους Αγ. Αποστόλους
Σφακιανάκης (Ντοβλιάτοβ-Σαρικάκη)
Λέττας

Ασπίδα-Ηρακλής Νερ. στον Ναύσταθμο
Ντοκάκης (Καντεράκη-Αρχοντάκης)
Αγγελάκης

Ίκαρος Μ.-Ποσειδών Τσικ. στα Νεροκούρου
Μαν. Κανελάκης (Καλφάκης-Αποστολάκης)
Γ. Χατζηδάκης

Θύελλα Καλ.-Κεραμειά στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Χρ. Γιαννουλάκης (Μπαντά-Μαραγκάκης)
Κ. Κανελάκης

Β’ Κατηγορία (18η αγωνιστική)
Γρανίτης-Άπτερα στην Αγ. Μαρίνα
Κατσαρός (Μπραουδάκης-Κωσταμένα)
Λεφάκης

Τιτάν-Παγχανιακός στο Νιο Χωριό
Κουκουράκης (Μαραβελάκης-Κολοκοτρώνης)
Δοκιμάκης

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
(10:30)
Β’ Κατηγορία (18η αγωνιστική)

Αστέρας Χαλ.-Τάλως στη Μοναχή Ελιά
Ντοκάκης (Γαλάνης-Σαρικάκη)
Αγγελάκης

ΑΠ Σούδας-Ιδομενέας στη Σούδα
Σινιοράκης (Α. Χατζηδάκης-Κατσαρός)
Καούκης

Φωστήρας-Νέος Ηρακλής στα Νεροκούρου
Ούτας (Μαρνέζος-Τσιλίκας)
Δοκιμάκης

Χάλης-Άμιλλα στους Αγ. Αποστόλους
Σαρρής (Καλφάκης-Μπραουδάκης)
Βασσάλος

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
(15:00)
Όμιλος Τίτλου (9η αγωνιστική)

Παλαιόχωρα-Κρ. Αστέρας στην Παλαιόχωρα
Γ. Γιαννουλάκης (Δαράκης-Αντωνίου)
Δοκιμάκης

Όμιλος Παραμονής (9η αγωνιστική)
Ροδωπού-Δόξα Παχ. στο Κολυμπάρι
Π. Τσαγκαράκης (Μπραουδάκη-Αποστολάκης)
Βασσάλος

Β’ Κατηγορία (18η αγωνιστική)
Δάφνη-Σφακιά στον Εμπρόσνερο
Σφακιανάκης (Κουρκουμελάκης-Μαραβελάκης)
Καούκης

Νέοι-Παίδες
Σάββατο 25 Φεβρουαρίου
(13:15)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (18η αγωνιστική)

ΔΑΑΟΧ-Θησέας στην Αγ. Μαρίνα
Μπραουδάκης (Κωσταμένα-Κατσαρός)

Κορωνίδα-Δόξα Παχ. στο Νιο Χωριό
Κολοκοτρώνης (Μαραβελάκης-Κουκουράκης)

Πρωτάθλημα Παίδων (9η αγωνιστική)
1ος όμιλος

Σπάθα-Ιδομενέας στο Κολυμπάρι
Τσιλίκας (Μαρνέζος-Κασσελάκης)

Μινώταυρος-ΑΠ Σούδας στις Μουρνιές
Δαράκης (Αντωνίου-Γ. Γιαννουλάκης)

Απόλλων-Πανακρωτηριακός στη Σούδα
Α. Χατζηδάκης (Γαλάνης-Κουρκουμελάκης)

2ος όμιλος
ΔΑΑΟΧ-Πλατανιάς στους Αγ. Αποστόλους
Ντοβλιάτοβ (Σαρικάκη-Σφακιανάκης)

Νέοι Μινωταύρου-Άρης Σούδας στα Νεροκούρου
Αποστολάκης (Καλφάκης-Μαν. Κανελάκης)

Νέος Κισσαμικός-ΙΝΚΑ στο Δημ. Στ. Κισσάμου
Μαραγκάκης (Μπαντά-Χρ. Γιαννουλάκης)

ΕΘΚ-Νέος Ηρακλής στον Αλικιανό
Μπραουδάκη (Πετεινάτος-Παναγόπουλος)

Κυριακή 26 Φεβρουαρίου
(09:00)
Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" (18η αγωνιστική)

Κρ. Αστέρας-Σπάθα στη Μοναχή Ελιά
Γαλάνης (Σαρικάκη-Ντοκάκης)

Μινώταυρος-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου
Μαρνέζος (Τσιλίκας-Ούτας)

ΑΠ Σούδας-ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Α. Χατζηδάκης (Κατσαρός-Σινιοράκης)

ΙΝΚΑ-Κισσαμικός στους Αγ. Αποστόλους
Μπραουδάκης (Καλφάκης-Σαρρής)

Πρωταθλήματα υποδομής

Σάββατο 25 Φεβρουαρίου 2017    ΓΗΠΕΔΟ    ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ

ΚΑΛΤΣΕΤΟ-Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ    09.00    ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ    10.15    ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ    11.30    ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ    ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΜΙΛΛΑ    09.00    ΚΑΘΙΑΝΑ    ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ    10.15    ΚΑΘΙΑΝΑ    ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ
ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ    09.00    ΜΟΥΡΝΙΕΣ    ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΤΙΤΑΝ-Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ    10.15    ΜΟΥΡΝΙΕΣ    ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΔΟΞΑ    11.30    ΜΟΥΡΝΙΕΣ    ΚΟΥΡΚΟΥΜΕΛΑΚΗΣ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ    09.00    ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    10.15    ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ    ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗ Μ.
ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ-ΔΑΑΟΧ    10.15    ΑΡΕΝΑ    ΔΑΡΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ    11.30    ΑΡΕΝΑ    ΔΑΡΑΚΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΛΕΟΝΤΕΣ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ    09.15    ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ    ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ
Ν.ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΙΝΚΑ    10.15    ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ    ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΠΑΝ/ΚΟΣ    11.15    ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ    ΝΤΟΒΛΙΑΤΟΒ
Ν.ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ    09.15    ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ    ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.Ρ.-ΡΟΔΩΠΟΥ    10.15    ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ    ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ    11.15    ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ    ΚΑΤΣΑΡΟΣ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.09.15    ΣΟΥΔΑ    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΔΑΑΟΧ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ    10.15    ΣΟΥΔΑ    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΕΘΚ-ΤΙΤΑΝ    11.15    ΣΟΥΔΑ    ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΓΡΑΝΙΤΗΣ    09.15    ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ    10.15    ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΚΡ.ΑΣΤΕΡΑΣ    11.15    ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ    ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΓΑΣ ΧΑΝΙΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ    09.15    ΕΛΠΙΣ ΝΙΚΗ    ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ    10.15    ΕΛΠΙΣ ΝΙΙΚΗ    ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΚΑΛΤΣΕΤΟ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ    09.30    ΚΑΛΤΣΕΤΟ    ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΔΝ ΚΥΔΩΝΙΑΣ    10.30    ΚΑΛΤΣΕΤΟ    ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΑΑΟΧ    11.30    ΚΑΛΤΣΕΤΟ    ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 09.30    ΧΑΡΩΔΙΑ    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΠ ΣΟΥΔΑΣ    10.30    ΧΑΡΩΔΙΑ    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ    11.30    ΧΑΡΩΔΙΑ    ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ