Εκτός έδρας αποστολές σε Μουρνιές (Μινώταυρος) και Βάμο (Κορωνίδα) έχουν για την 14η αγωνιστική της Α’ Κατηγορίας οι διεκδικητές του τίτλου Παλαιόχωρα και Πανακρωτηριακός.

Στον όμιλο παραμονής ξεχωρίζει το Ασπίδα-Θύελλα, ενώ στη Β’ Κατηγορία σπουδαία ματς γίνονται σε Νιο Χωριό (Τιτάν-ΕΘΚ) και Νεροκούρου (Φωστήρας-Δάφνη).

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής στην Α’ Κατηγορία:

Όμιλος Τίτλου
Σάββατο 1 Απριλίου (16:00)

ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα στον Αλικιανό
Κουκουράκης (Γαλάνης-Μπραουδάκη)
Τριανταφύλλου

Κορωνίδα-Πανακρωτηριακός στον Βάμο
Γ. Γιαννουλάκης (Βερυκάκης-Χάμπας)
Βασσάλος

Μινώταυρος-Παλαιόχωρα στις Μουρνιές
Π. Τσαγκαράκης (Πετεινάτος-Κομισοπούλου)
Κουρκούνας

Κυριακή 2 Απριλίου (10:30)
Αστέρας Μαν.-Κρ. Αστέρας στον Αλικιανό
Σινιοράκης (Καντεράκη-Δαράκης)
Λέττας

Απόλλων-Άρης Σ. στη Σούδα
Κουρκουμελάκης (Α. Χατζηδάκης-Κολοκοτρώνης)
Τριανταφύλλου

Όμιλος Παραμονής
Σάββατο 1 Απριλίου (16:00)

Ποσειδών Κ.Ρ.-Κεραμειά στο Κολυμπάρι
Κουρκουμελάκης (Μαρνέζος-Αποστολάκης)
Αγγελάκης

Δόξα Παχ.-Ποσειδώνας Τσικ. στη Μ. Ελιά
Ούτας (Τσιλίκας-Σγουράκης)
Γ. Χατζηδάκης

Ίκαρος Μ.-Ηρακλής Νερ. στα Νεροκούρου
Κασσελάκης (Α. Χατζηδάκης-Τσαπαρίδης)
Δοκιμάκης

Ασπίδα-Θύελλα Καλ. στον Ναύσταθμο
Γιουματζίδης (Σφακιανάκης-Σαρικάκη)
Καούκης

Κυριακή 2 Απριλίου (16:00)
Ροδωπού-ΔΑΑΟΧ στο Κολυμπάρι
Κασσελάκης (Πετεινάτος-Κομισοπούλου)
Δοκιμάκης

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της 23ης αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία:

Σάββατο 1 Απριλίου (16:00)
Άπτερα-Νέος Ηρακλής στη Σούδα
Μπραουδάκης (Δαράκης-Μαραγκάκης)
Γ. Τσαγκαράκης

Χάλης-Αστέρας Χαλ. στους Αγ. Αποστόλους
Αντωνίου (Μαρκετάκης-Κοκκινάκης)
Λέττας

Κυριακή 2 Απριλίου (10:30)
Τάλως-Άμιλλα στον Ταυρωνίτη
Β. Σφακιανάκης Ι (Κωσταμένα-Β. Σφακιανάκης ΙΙ)
Αγγελάκης

Κυριακή 2 Απριλίου (16:00)
Τιτάν-ΕΘΚ στο Νιο Χωριό
Γ. Γιαννουλάκης (Βερυκάκης-Αποστολάκης)
Καούκης

Παγχανιακός-Ιδομενέας στη Μ. Ελιά
Ούτας (Μαρκετάκης-Μαραβελάκης)
Αγγελάκης

Γρανίτης-Σφακιά στην Αγ. Μαρίνα
Μπραουδάκη (Αναστασάκης-Τζιράκης)
Γ. Τσαγκαράκης

Φωστήρας-Δάφνη στα Νεροκούρου
Π. Τσαγκαράκης (Μαρνέζος-Γαλάνης)
Γ. Χατζηδάκης

Ρεπό: ΑΠ Σούδας