Με τον Κρ. Αστέρα αναμετράται η πρωτοπόρος του πρωταθλήματος Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ" της ΕΠΣ Χανίων ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ, ενώ στους Παίδες υπάρχουν ντέρμπι και στους δύο ομίλους.

Επιστροφή στη δράση για Προπαίδες (δεσπόζει το ντέρμπι Απόλλων-ΑΠ Σούδας) και Τζούνιορ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Πρωτάθλημα Νέων "Φουντουλάκης Μιχαήλ"
23η αγωνιστική
Σάββατο 1 Απριλίου
(14:15)

Θησέας-Ηρακλής Νερ. στη Σούδα
Δαράκης (Μαραγκάκης-Μπραουδάκης)

Κορωνίδα-Πανακρωτηριακός στον Βάμο
Βερυκάκης (Χάμπας-Γ. Γιαννουλάκης)

ΙΝΚΑ-Κρ. Αστέρας στους Αγ. Αποστόλους
Μαρκετάκης (Κοκκινάκης-Αντωνίου)

Κυριακή 2 Απριλίου
(09:00)

Σπάθα-Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη
Κωσταμένα (Β. Σφακιανάκης Ι-Β. Σφακιανάκης ΙΙ)

(14:15)
Δόξα Παχ.-ΑΕ Κυδωνίας στη Μ. Ελιά
Μαρκετάκης (Μαραβελάκης-Ούτας)

ΔΑΑΟΧ-Σφακιά στην Αγ. Μαρίνα
Αναστασάκης (Τζιράκης-Μπραουδάκη)

Πρωτάθλημα Παίδων
14η αγωνιστική
1ος όμιλος
Σάββατο 1 Απριλίου
(14:15)

ΑΕ Κυδωνίας-Σπάθα στον Αλικιανό
Γαλάνης (Μπραουδάκη-Κουκουράκης)

Κυριακή 2 Απριλίου
(09:00)

Ιδομενέας-Κρ. Αστέρας στον Αλικιανό
Δαράκης (Καντεράκη-Σινιοράκης)

Απόλλων-ΑΠ Σούδας στη Σούδα
Α. Χατζηδάκης (Κολοκοτρώνης-Κουρκουμελάκης)

2ος όμιλος
Σάββατο 1 Απριλίου
(14:15)

Δόξα Παχ.-Άρης Σ. στη Μ. Ελιά
Τσιλίκας (Σγουράκης-Ούτας)

Νέοι Μινωταύρου-Νέος Ηρακλής στα Νεροκούρου
Α. Χατζηδάκης (Τσαπαρίδης-Κασσελάκης)

Πλατανιάς-ΙΝΚΑ στο Κολυμπάρι
Μαρνέζος (Αποστολάκης-Κουρκουμελάκης)

ΕΘΚ-Νέος Κισσαμικός στις Μουρνιές
Πετεινάτος (Κομισοπούλου-Π. Τσαγκαράκης)

Σάββατο 1 Απριλίου
Προπαίδες

Γήπεδο Ταυρωνίτη
Διαιτητές: Μαραγκάκης-Σφακιανάκης
09:00 Νέος Κισσαμικός-Απόλλων
10:15 Πλατανιάς-Νέος Ηρακλής

Γήπεδο Καθιανών
Διαιτητής: Χάμπας
09:00 Λέοντες-ΑΠ Σούδας

Γήπεδο Νεροκούρου
Διαιτητές: Βερυκάκης-Μ. Φυντικάκης
09:00 ΔΑΑΟΧ-ΙΝΚΑ
10:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Καλτσέτο

Τζούνιορ
Γήπεδο Αγ. Αποστόλων
Διαιτητές: Τσιλίκας-Κοκκινάκης
09:15 Νέοι Μινωταύρου-Πλατανιάς
10:15 ΑΔΝ Κυδωνίας-Δόξα Παχ.

Γήπεδο Σούδας
Διαιτητές: Δαράκης-Μπέλλιας
09:15 ΑΠ Σούδας-Λέοντες
10:15 Ποσειδών Κ.Ρ.-Άρης Σ.
11:15 ΑΟ Περιβολίων-ΕΘΚ

Γήπεδο Αγ. Μαρίνας
Διαιτητές: Μπραουδάκη-Τζιράκης
09:15 Γρανίτης-Ποσειδώνας Τσικ.
10:15 Καλτσέτο-ΔΑΑΟΧ
11:15 Μινώταυρος-Απόλλων

Γήπεδο Ελπίς-Νίκη
Διαιτητές: Αντωνίου-Φ. Φυντικάκης
09:00 ΓΑΣ Χανιά-Κεραμειά
10:15 Ίκαρος Μ.-Αστέρας Χα.
11:15 Ηρακλής Νερ.-Τιτάν

Γήπεδο Κολυμπαρίου
Διαιτητής: Αποστολάκης
09:00 ΙΝΚΑ-Νέος Κισσαμικός
10:15 Κρ. Αστέρας-Παλαιόχωρα
11:15 Πανακρωτηριακός-Ροδωπού