Αποτελεσματα εκλογων Ενωσης Υπαλληλων Πυροσβεστικου Σωματος Περιφερειας Κρητης

ΨΗΦΙΣΑΝ 316 ΜΕΛΗ
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ

ΕΚΛΕΚΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. ΟΙ
1. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ      257
2. ΠΛΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΠΑΝΤΕΛΗ                168
3. ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Του ΗΛΙA         157
4. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Του ΔΗΜΗΤΡΙΟY           150
5. ΚΟΤΣΟΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                137
6. ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΕΟΣ Του ΜΙΧΑΗΛ                  127
7. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Του ΑΝΤΩΝΙΟΥ          119
8. ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Του ΙΩΑΝΝΗ                  117
9. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        113 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ     71

ΕΚΛΕΚΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΕΥΠΣ ΟΙ
1. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                   245
2. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ          229
3. ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                         219
4. ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                            207
5. ΠΛΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΠΑΝΤΕΛΗ                             182
6. ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ             142
7. ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΕΟΣ Του ΜΙΧΑΗΛ                               142
8. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ                 139
9. ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΜΙΧΑΗΛ                             139
10. ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Του ΙΩΑΝΝΗ             135
11. ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                      135
12. ΦΟΥΣΚΟΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   116
13. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Του ΣΑΒΒΑ                          64

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ 
1. ΚΟΤΣΟΡΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                39

ΕΚΛΕΚΤΗΚΑΝ ΓΙΑ Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1. ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Του ΙΩΑΝΝΗ               124
2. ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                         115
3. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  112
4. ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                        108
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Του ΣΑΒΒΑ                       106
                                                                                 
ΕΚΛΕΚΤΗΚΑΝ ΓΙΑ Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
1. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Του ΣΤΑΥΡΟΥ              80
2. ΠΛΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΠΑΝΤΕΛΗ                          78
3. ΚΟΥΡΝΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                     76
4. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   75
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ                  75

ΕΚΛΕΚΤΗΚΑΝ ΓΙΑ Ν.Τ. ΑΔΕΔΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
1. ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ                                54
2. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   25
3. ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ            21

ΕΚΛΕΚΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
1. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Του ΜΑΡΙΝΟΥ                208
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ Του ΧΑΡΙΛΑΟΥ              198
3. ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   193