Αυτά είναι τα ονόματα των υποψηφίων του Ρεθύμνου στις πανελλαδικές εξετάσεις που διακρίθηκαν με τη βαθμολογία που συγκέντρωσαν

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΦΟΥΡΦΟΥΡΑ

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΧΡΥΣΗ  ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΕΚΘΕΣΗ 16,4   -   ΒΙΟΛΟΓΙΑ Ο.Π. 15,2  - ΧΗΜΕΙΑ Ο.Π. 17   -  ΦΥΣΙΚΗ 11,1

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΕΚΘΕΣΗ 13,6   - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο.Π. 14,5  -ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 19,8  -ΑΕΠΠ 19,3

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ

ΝΙΚΑΚΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΡΓΕΜΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

ΝΤΑΓΙΑΝΤΑ ΘΗΡΕΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΤΙΝΙΚΑ Ο.Π. 19,6  -ΕΚΘΕΣΗ 17  - ΙΣΤΟΡΙΑ Ο.Π. 18,2  -ΑΡΧΑΙΑ 19.6

ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑΣ
ΕΚΘΕΣΗ  14  -ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ Ο.Π. 10  -ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 17,3  -ΑΕΠΠ 19,2

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ

ΝΥΧΤΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΠΑ.Λ  ΓΑΡΑΖΟΥ

ΓΑΛΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΙΑΓΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2Ο ΕΠΑ.Λ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΑΣΙΚΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΚΛΑΨΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

Α. Ο.Π. ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 
ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 
ΧΝΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Β. Ο.Π. ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΑΛΕΞΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΥΚΑ ΑΡΝΤΙ

Γ. Ο.Π. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΙΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΜΠΙΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                         
(ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑΝ)

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΑΙΡΕΤΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ    ΜΟΡΙΑ  17201  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΒΡΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΜΟΡΙΑ 16878  ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ  ΜΟΡΙΑ 15996   ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΝΑΖΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ  ΜΟΡΙΑ  17201  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ  ΜΟΡΙΑ 16121  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΛΙΟΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ  ΜΟΡΙΑ  16266  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΦΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ  ΜΟΡΙΑ  16959  ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΣΑΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΟΡΙΑ  17341  ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ  ΜΟΡΙΑ  14372  ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΣΗΦΟΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ  ΜΟΡΙΑ  18635
ΒΟΣΟΥ ΛΥΔΙΑ  ΜΟΡΙΑ  18489
ΠΙΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΜΟΡΙΑ  18351
ΜΑΓΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ  ΜΟΡΙΑ 18144
ΚΛΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΜΟΡΙΑ  17667
ΑΡΑΠΑΪ ΑΙΜΙΛΙΑΝΑ  ΜΟΡΙΑ  17542
ΠΑΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΜΟΡΙΑ 17334
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ  ΜΟΡΙΑ  17279
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΚΑΛΙΟΠΗ  ΜΟΡΙΑ  16867
ΡΟΜΠΟΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ  ΜΟΡΙΑ  16485

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΑΡΧΑΙΑ:ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ  18,2  
ΛΑΤΙΝΙΚΑ: ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  19,4 
ΙΣΤΟΡΙΑ: ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  18,9
ΓΛΩΣΣΑ: ΣΙΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ  17,4 

ΘΕΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ  18,4 
ΦΥΣΙΚΗ: ΔΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  20 
              ΜΕΛΙΓΚΟΥΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ  19,7
ΧΗΜΕΙΑ: ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ  19,9 
ΒΙΟΛΟΓΙΑ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  19,5 
                 ΚΥΜΝΙΩΝΗ ΧΡΥΣΗ  19,5 
ΓΛΩΣΣΑ: ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  18,1 
               ΠΡΟΒΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18 

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ-ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΑΕΠΠ: ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  20 
ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ: ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  19,4
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ: ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ16,3   
ΓΛΩΣΣΑ: ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  16,3 

1ο ΕΠΑ.Λ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ                

ΤΟΜΕΑΣ ΥΓΕΙΑΣ:

ΒΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ  ΜΟΡΙΑ  1589.5
ΖΑΝΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ  ΜΟΡΙΑ  1681
ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ  ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ  ΜΟΡΙΑ  1673.5
ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΜΥΡΩΝ   ΜΟΡΙΑ  1807.5
ΤΣΙΧΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ  ΜΟΡΙΑ  1582.5
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ  ΜΟΡΙΑ  1593
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  ΜΟΡΙΑ  1760.5

ΤΟΜΕΑΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ: ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1501

ΤΟΜΕΑΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ: ΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1484.5

ΤΟΜΕΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ: ΠΑΝΤΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1555

ΤΟΜΕΑΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ: ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1774

ΤΟΜΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ: ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ  ΜΟΡΙΑ 1703
                                          ΛΕΛΕΔΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1493.5
                                          ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1557.5

ΤΟΜΕΑΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ: ΑΚΟΥΜΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1603

ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΚΤΥΩΝ: ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  ΜΟΡΙΑ 1853

ΤΟΜΕΑΣ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ: ΤΙΜΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΟΡΙΑ   1881.5

ΤΟΜΕΑΣ ΔΙΚΤΥΩΝ: ΦΛΙΣΚΟΥΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1442

ΤΟΜΕΑΣ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ:  ΝΤΟΥΡΟΠΟΛΑΚΗΣ ΦΙΣΕΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΡΙΑ 1413

ΤΟΜΕΑΣ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ: ΒΑΚΙΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΟΡΙΑ 1543.5
                                            ΖΑΓΑΡΕΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  ΜΟΡΙΑ  1541
                                            ΜΙΧΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΜΟΡΙΑ  1480

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΥΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΣΟΥΔΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
ΤΡΟΥΛΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΠΑΡΙΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΔΡΑΝΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΜΠΑΡΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΕΝΙΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΑΦΕΡΜΑΚΗ ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΚΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΚΕΠΑΣΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΦΑΝ ΕΛΛΗ-ΜΑΡΙΑ ΡΙΣΑΠ-ΥΒ
ΣΥΝΟΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΩΠΑΣΟΥΔΑΚΗ ΣΟΥΖΑΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ
ΛΟΥΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΕΤΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΓΑΓΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΣΤΑΘΗ
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΛΗΞΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ
ΒΙΛΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΙΜΙΩΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΠΑΝΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΔΑΜΙΑΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΣΟΥΖΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΙΝΔΡΙΛΗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΜΑΡΙΑΝ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΤΟΥ ΣΑΜΒΕΛ
ΒΟΛΑΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΡΕΒΑΤΣΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΓΕΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΒΑΡΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΛΕΑΝΔΡΟΥ