Τον Αίαντα Ευόσμου εκτός έδρας θα αντιμετωπίσει στις 17 Οκτωβρίου στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής κατηγορίας μπάσκετ των ανδρών η ομάδα του «Ηράκλειο».

Ο μαραθώνιος του πρωταθλήματος της Β΄ Εθνικής θα ολοκληρωθεί στις 6 Ιουνίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας αγωνιστικής περιόδου στο πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής :

1η Αγωνιστική (17/10/11)
ΑΣΕ Δούκα-Αιγάλεω
Νήαρ Ηστ-Χαλκηδόνα
Στρατώνι-ΜΕΝΤ
Διαγόρας Ρόδου-Αναγέννηση Φλόγας
Αίας Ευόσμου-Ηράκλειο
Ηρακλής-Νίκη Βόλου
Αίολος Τρικάλων-ΑΣΑ Κόροιβος
ΚΑΠ-Φιλαθλητικός

2η Αγωνιστική (24/10/11)
Χαλκηδόνα-ΑΣΕ Δούκα
ΜΕΝΤ-Νήαρ Ηστ
Αναγέννηση Φλόγας-Στρατώνι
Ηράκλειο-Διαγόρας Ρόδου
Νίκη Βόλου-Αίας Ευόσμου
ΑΣΑ Κόροιβος-Ηρακλής
Φιλαθλητικός-Αίολος Τρικάλων
Αιγάλεω-ΚΑΠ

3η Αγωνιστική (31/10/11)
ΑΣΕ Δούκα-ΜΕΝΤ
Νήαρ Ηστ-Αναγέννηση Φλόγας
Στρατώνι-Ηράκλειο
Διαγόρας Ρόδου-Νίκη Βόλου
Αίας Ευόσμου-ΑΣΑ Κόροιβος
Ηρακλής-Φιλαθλητικός
Αίολος Τρικάλων-ΚΑΠ
Αιγάλεω-Χαλκηδόνα

4η Αγωνιστική (10/11/11)
Αναγέννηση Φλόγας-ΑΣΕ Δούκα
Ηράκλειο-Νήαρ Ηστ
Νίκη Βόλου-Στρατώνι
ΑΣΑ Κόροιβος-Διαγόρας Ρόδου
Φιλαθλητικός-Αίας Ευόσμου
ΚΑΠ-Ηρακλής
Αίολος Τρικάλων-Αιγάλεω
ΜΕΝΤ-Χαλκηδόνα

5η Αγωνιστική (21/11/11)
ΑΣΕ Δούκα-Ηράκλειο
Νήαρ Ηστ-Νίκη Βόλου
Στρατώνι-ΑΣΑ Κόροιβος
Διαγόρας Ρόδου-Φιλαθλητικός
Αίας Ευόσμου-ΚΑΠ
Ηρακλής-Αίολος Τρικάλων
Αιγάλεω-ΜΕΝΤ
Χαλκηδόνα-Αναγέννηση Φλόγας

6η Αγωνιστική (28/11/11)
Νίκη Βόλου-ΑΣΕ Δούκα
ΑΣΑ Κόροιβος-Νήαρ Ηστ
Φιλαθλητικός-Στρατώνι
ΚΑΠ-Διαγόρας Ρόδου
Αίολος Τρικάλων-Αίας Ευόσμου
Ηρακλής-Αιγάλεω
Ηράκλειο-Χαλκηδόνα
Αναγέννηση Φλόγας-ΜΕΝΤ

7η Αγωνιστική (05/12/11)
ΑΣΕ Δούκα-ΑΣΑ Κόροιβος
Νήαρ Ηστ-Φιλαθλητικός
Στρατώνι-ΚΑΠ
Διαγόρας Ρόδου-Αίολος Τρικάλων
Αίας Ευόσμου-Ηρακλής
Αιγάλεω-Αναγέννηση Φλόγας
Χαλκηδόνα-Νίκη Βόλου
ΜΕΝΤ-Ηράκλειο

8η Αγωνιστική (12/12/11)
Φιλαθλητικός-ΑΣΕ Δούκα
ΚΑΠ-Νήαρ Ηστ
Αίολος Τρικάλων-Στρατώνι
Ηρακλής-Διαγόρας Ρόδου
Αίας Ευόσμου-Αιγάλεω
ΑΣΑ Κόροιβος-Χαλκηδόνα
Νίκη Βόλου-ΜΕΝΤ
Ηράκλειο-Αναγέννηση Φλόγας

9η Αγωνιστική (19/12/11)
ΑΣΕ Δούκα-ΚΑΠ
Νήαρ Ηστ-Αίολος Τρικάλων
Στρατώνι-Ηρακλής
Διαγόρας Ρόδου-Αίας Ευόσμου
Αιγάλεω-Ηράκλειο
Χαλκηδόνα-Φιλαθλητικός
ΜΕΝΤ-ΑΣΑ Κόροιβος
Αναγέννηση Φλόγας-Νίκη Βόλου

10η Αγωνιστική (09/01/12)
Αίολος Τρικάλων-ΑΣΕ Δούκα
Ηρακλής-Νήαρ Ηστ
Αίας Ευόσμου-Στρατώνι
Διαγόρας Ρόδου-Αιγάλεω
ΚΑΠ-Χαλκηδόνα
Φιλαθλητικός-ΜΕΝΤ
ΑΣΑ Κόροιβος-Αναγέννηση Φλόγας
Νίκη Βόλου-Ηράκλειο

11η Αγωνιστική (16/01/12)
ΑΣΕ Δούκα-Ηρακλής
Νήαρ Ηστ-Αίας Ευόσμου
Στρατώνι-Διαγόρας Ρόδου
Αιγάλεω-Νίκη Βόλου
Χαλκηδόνα-Αίολος Τρικάλων
ΜΕΝΤ-ΚΑΠ
Αναγέννηση Φλόγας-Φιλαθλητικός
Ηράκλειο-ΑΣΑ Κόροιβος

12η Αγωνιστική (23/01/12)
Αίας Ευόσμου-ΑΣΕ Δούκα
Διαγόρας Ρόδου-Νήαρ Ηστ
Στρατώνι-Αιγάλεω
Ηρακλής-Χαλκηδόνα
Αίολος Τρικάλων-ΜΕΝΤ
ΚΑΠ-Αναγέννηση Φλόγας
Φιλαθλητικός-Ηράκλειο
ΑΣΑ Κόροιβος-Νίκη Βόλου

13η Αγωνιστική (30/01/12)
ΑΣΕ Δούκα-Διαγόρας Ρόδου
Νήαρ Ηστ-Στρατώνι
Αιγάλεω-ΑΣΑ Κόροιβος
Χαλκηδόνα-Αίας Ευόσμου
ΜΕΝΤ-Ηρακλής
Αναγέννηση Φλόγας-Αίολος Τρικάλων
Ηράκλειο-ΚΑΠ
Νίκη Βόλου-Φιλαθλητικός

14η Αγωνιστική (06/02/12)
Στρατώνι-ΑΣΕ Δούκα
Νήαρ Ηστ-Αιγάλεω
Διαγόρας Ρόδου-Χαλκηδόνα
Αίας Ευόσμου-ΜΕΝΤ
Ηρακλής-Αναγέννηση Φλόγας
Αίολος Τρικάλων-Ηράκλειο
ΚΑΠ-Νίκη Βόλου
Φιλαθλητικός-ΑΣΑ Κόροιβος

15η Αγωνιστική (13/02/12)
ΑΣΕ Δούκα-Νήαρ Ηστ
Αιγάλεω-Φιλαθλητικός
Χαλκηδόνα-Στρατώνι
ΜΕΝΤ-Διαγόρας Ρόδου
Αναγέννηση Φλόγας-Αίας Ευόσμου
Ηράκλειο-Ηρακλής
Νίκη Βόλου-Αίολος Τρικάλων
ΑΣΑ Κόροιβος-ΚΑΠ

16η Αγωνιστική (20/02/12)
Αιγάλεω-ΑΣΕ Δούκα
Χαλκηδόνα-Νήαρ Ηστ
ΜΕΝΤ-Στρατώνι
Αναγέννηση Φλόγας-Διαγόρας Ρόδου
Ηράκλειο-Αίας Ευόσμου
Νίκη Βόλου-Ηρακλής
ΑΣΑ Κόροιβος-Αίολος Τρικάλων
Φιλαθλητικός-ΚΑΠ

17η Αγωνιστική (27/02/12)
ΑΣΕ Δούκα-Χαλκηδόνα
Νήαρ Ηστ-ΜΕΝΤ
Στρατώνι-Αναγέννηση Φλόγας
Διαγόρας Ρόδου-Ηράκλειο
Αίας Ευόσμου-Νίκη Βόλου
Ηρακλής-ΑΣΑ Κόροιβος
Αίολος Τρικάλων-Φιλαθλητικός
ΚΑΠ-Αιγάλεω

18η Αγωνιστική (05/03/12)
ΜΕΝΤ-ΑΣΕ Δούκα
Αναγέννηση Φλόγας-Νήαρ Ηστ
Ηράκλειο-Στρατώνι
Νίκη Βόλου-Διαγόρας Ρόδου
ΑΣΑ Κόροιβος-Αίας Ευόσμου
Φιλαθλητικός-Ηρακλής
ΚΑΠ-Αίολος Τρικάλων
Χαλκηδόνα-Αιγάλεω

19η Αγωνιστική (13/03/12)
ΑΣΕ Δούκα-Αναγέννηση Φλόγας
Νήαρ Ηστ-Ηράκλειο
Στρατώνι-Νίκη Βόλου
Διαγόρας Ρόδου-ΑΣΑ Κόροιβος
Αίας Ευόσμου-Φιλαθλητικός
Ηρακλής-ΚΑΠ
Αιγάλεω-Αίολος Τρικάλων
Χαλκηδόνα-ΜΕΝΤ

20ή Αγωνιστική (20/03/12)
Ηράκλειο-ΑΣΕ Δούκα
Νίκη Βόλου-Νήαρ Ηστ
ΑΣΑ Κόροιβος-Στρατώνι
Φιλαθλητικός-Διαγόρας Ρόδου
ΚΑΠ-Αίας Ευόσμου
Αίολος Τρικάλων-Ηρακλής
ΜΕΝΤ-Αιγάλεω
Αναγέννηση Φλόγας-Χαλκηδόνα

21η Αγωνιστική (27/03/12)
ΑΣΕ Δούκα-Νίκη Βόλου
Νήαρ Ηστ-ΑΣΑ Κόροιβος
Στρατώνι-Φιλαθλητικός
Διαγόρας Ρόδου-ΚΑΠ
Αίας Ευόσμου-Αίολος Τρικάλων
Αιγάλεω-Ηρακλής
Χαλκηδόνα-Ηράκλειο
ΜΕΝΤ-Αναγέννηση Φλόγας

22η Αγωνιστική (03/04/12)
ΑΣΑ Κόροιβος-ΑΣΕ Δούκα
Φιλαθλητικός-Νήαρ Ηστ
ΚΑΠ-Στρατώνι
Αίολος Τρικάλων-Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής-Αίας Ευόσμου
Αναγέννηση Φλόγας-Αιγάλεω
Νίκη Βόλου-Χαλκηδόνα
Ηράκλειο-ΜΕΝΤ

23η Αγωνιστική (10/04/12)
ΑΣΕ Δούκα-Φιλαθλητικός
Νήαρ Ηστ-ΚΑΠ
Στρατώνι-Αίολος Τρικάλων
Διαγόρας Ρόδου-Ηρακλής
Αιγάλεω-Αίας Ευόσμου
Χαλκηδόνα-ΑΣΑ Κόροιβος
ΜΕΝΤ-Νίκη Βόλου
Αναγέννηση Φλόγας-Ηράκλειο

24η Αγωνιστική (17/04/12)
ΚΑΠ-ΑΣΕ Δούκα
Αίολος Τρικάλων-Νήαρ Ηστ
Ηρακλής-Στρατώνι
Αίας Ευόσμου-Διαγόρας Ρόδου
Ηράκλειο-Αιγάλεω
Φιλαθλητικός-Χαλκηδόνα
ΑΣΑ Κόροιβος-ΜΕΝΤ
Νίκη Βόλου-Αναγέννηση Φλόγας

25η Αγωνιστική (30/04/12)
ΑΣΕ Δούκα-Αίολος Τρικάλων
Νήαρ Ηστ-Ηρακλής
Στρατώνι-Αίας Ευόσμου
Αιγάλεω-Διαγόρας Ρόδου
Χαλκηδόνα-ΚΑΠ
ΜΕΝΤ-Φιλαθλητικός
Αναγέννηση Φλόγας-ΑΣΑ Κόροιβος
Ηράκλειο-Νίκη Βόλου

26η Αγωνιστική (08/05/12)
Ηρακλής-ΑΣΕ Δούκα
Αίας Ευόσμου-Νήαρ Ηστ
Διαγόρας Ρόδου-Στρατώνι
Νίκη Βόλου-Αιγάλεω
Αίολος Τρικάλων-Χαλκηδόνα
ΚΑΠ-ΜΕΝΤ
Φιλαθλητικός-Αναγέννηση Φλόγας
ΑΣΑ Κόροιβος-Ηράκλειο

27η Αγωνιστική (15/05/12)
ΑΣΕ Δούκα-Αίας Ευόσμου
Νήαρ Ηστ-Διαγόρας Ρόδου
Αιγάλεω-Στρατώνι
Χαλκηδόνα-Ηρακλής
ΜΕΝΤ-Αίολος Τρικάλων
Αναγέννηση Φλόγας-ΚΑΠ
Ηράκλειο-Φιλαθλητικός
Νίκη Βόλου-ΑΣΑ Κόροιβος

28η Αγωνιστική (22/05/12)
Διαγόρας Ρόδου-ΑΣΕ Δούκα
Στρατώνι-Νήαρ Ηστ
ΑΣΑ Κόροιβος-Αιγάλεω
Αίας Ευόσμου-Χαλκηδόνα
Ηρακλής-ΜΕΝΤ
Αίολος Τρικάλων-Αναγέννηση Φλόγας
ΚΑΠ-Ηράκλειο
Φιλαθλητικός-Νίκη Βόλου

29η Αγωνιστική (29/05/12)
ΑΣΕ Δούκα-Στρατώνι
Αιγάλεω-Νήαρ Ηστ
Χαλκηδόνα-Διαγόρας Ρόδου
ΜΕΝΤ-Αίας Ευόσμου
Αναγέννηση Φλόγας-Ηρακλής
Ηράκλειο-Αίολος Τρικάλων
Νίκη Βόλου-ΚΑΠ
ΑΣΑ Κόροιβος-Φιλαθλητικός

30ή Αγωνιστική (05/06/12)
Νήαρ Ηστ-ΑΣΕ Δούκα
Φιλαθλητικός-Αιγάλεω
Στρατώνι-Χαλκηδόνα
Διαγόρας Ρόδου-ΜΕΝΤ
Αίας Ευόσμου-Αναγέννηση Φλόγας
Ηρακλής-Ηράκλειο
Αίολος Τρικάλων-Νίκη Βόλου
ΚΑΠ-ΑΣΑ Κόροιβος