1. Το λεωφορείο ξεκινά 7.15 π.μ. με διαδρομή :
Κισσάμου- Αγ. Στυλιανός- Κόμβος Βαμβακόπουλου- Εθνική- Μουρνιές- Κόκκκινο Μετόχι- Νεροκούρου- Τσικαλαριά- Σούδα- Προφήτης Ηλίας- ΕΠΑΛ Ακρωτηρίου
2. Το λεωφορείο ξεκινά 7.10 π.μ. με διαδρομή :
Κολυμβητήριο- Σελίνου- Κλαδισός- Δαράτσος- Γαλατάς- Παρηγοριά- Γογονή- Παχιανά- Κουμπές- Σφακιανάκη- Παπαναστασίου- Φανάρι Ακρωτηρίου- Προφήτης Ηλίας- ΕΠΑΛ Ακρωτηρίου
3. Το λεωφορείο ξεκινά 7.35 π.μ. με διαδρομή:
Ευαγγελίστρια – Σόδυ – – Προφήτης Ηλίας- ΕΠΑΛ Ακρωτηρίου
Επίσης την Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2011 και ώρα 10 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ο Αγιασμός για την νέα σχολική χρονιά 2011-2012. Για τον λόγο αυτό κατ’εξαίρεση την ημέρα αυτή τα δρομολόγια των παραπάνω διαδρομών θα ξεκινήσουν στις 9 π.μ.