Ανακοινώθηκε την Δευτέρα από την Ε.Π.Σ. Χανίων το πρόγραμμα της α’ φάσης για την Α’ Κατηγορία με τις ημερομηνίες και στους δύο ομίλους για τις 9 αγωνιστικές του συγκεκριμένου… κομματιού του πρωταθλήματος.

Αναλυτικά:

Α ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡ. 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΤΙΤΑΝ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΚΑΛΥΒΩΝ
 ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ-ΔΟΞΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΚΑΘΙΑΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΔΟΞΑ-ΤΙΤΑΝ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.-ΙΩΝΙΑ 2000 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΤΙΤΑΝ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΔΟΞΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΡΟΔΩΠΟΥ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΡΟΔΩΠΟΥ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΙΚΑΡΟΣ Μ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ Σ.-ΔΟΞΑ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΤΙΤΑΝ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΘΙΑΝΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΩΝΙΑ 2000 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΤΙΤΑΝ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΙΚΑΡΟΣ Μ.- ΔΟΞΑ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΡΟΔΩΠΟΥ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ.-ΙΩΝΙΑ 2000 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΡΗΣ Σ.-ΙΚΑΡΟΣ Μ. 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΤΙΤΑΝ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΝ. 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΡΗΣ Σ. 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΔΟΞΑ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΙΚΑΡΟΣ ΜΟΥΡ. 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΤΙΤΑΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΛΥΒΩΝ

B ΟΜΙΛΟΣ
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΑΣΠΙΔΑ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΡ.ΑΣΤΗΡ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΚΡΙΤΑΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΑΑΟΧ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 ΒΑΜΟΥ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΔΑΑΟΧ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΒΑΜΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΡ.ΑΣΤΗΡ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΚΡ.ΑΣΤΗΡ-ΑΣΠΙΔΑ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΒΑΜΟΥ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΔΑΑΟΧ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΒΑΜΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ-ΑΚΡΙΤΑΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΚΡ.ΑΣΤΗΡ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΡ.ΑΣΤΗΡ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΑΣΠΙΔΑ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΑΚΡΙΤΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΒΑΜΟΥ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΑΚΡΙΤΑΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΑΣΠΙΔΑ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ Κ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΚΡ.ΑΣΤΗΡ-ΔΑΑΟΧ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΔΑΑΟΧ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ-ΚΡ.ΑΣΤΗΡ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ-ΓΡΑΝΙΤΗΣ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΑΚΡΙΤΑΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΕΡΑΜΕΙΑ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΑΣΠΙΔΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΡ.ΑΣΤΗΡ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΑΑΟΧ-ΑΣΠΙΔΑ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ Κ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΚΕΡΑΜΕΙΑ-ΚΡ.ΑΣΤΗΡ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΓΡΑΝΙΤΗΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΚΡΙΤΑΣ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΒΑΜΟΥ

 

 

Λευτέρης Αντωνακάκης