Μέχρι την 9η αγωνιστική η Ε.Π.Σ. Χανίων ανακοίνωσε την Δευτέρα τις ημερομηνίες και τα παιχνίδια για την Β’ Κατηγορία, που ξεκινάει, όπως και η Α’ ΕΠΣΧ, το Σάββατο 17 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά:

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΔΑΦΝΗ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 17.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΧΑΛΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΣΠΑΘΑ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 17.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΛΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΣΠΑΘΑ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.-ΑΛΜΥΡΟΣ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΔΑΦΝΗ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΒΑΜΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΜΙΛΛΑ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.30 ΠΛΑΤΑΝΟΥ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΧΑΛΗΣ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Ν.ΧΩΡΙΟΥ
ΣΠΑΘΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ-ΔΑΦΝΗ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. 5-10-11 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Ν.ΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΧΑΛΗΣ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΒΑΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ.-ΔΙΓΕΝΗΣ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΣΠΑΘΑ 12-10-11 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΧΑΛΗΣ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΑΜΙΛΛΑ-ΔΑΦΝΗ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΣΠΑΘΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 19-10-11 ΤΕΤΑΡΤΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΡΗΣ Β.-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΜΙΛΛΑ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΧΑΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΣΠΑΘΑ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΑΛΜΥΡΟΣ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΧΑΛΗΣ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΣΠΑΘΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 2-11-11 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΧΑΛΗΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΘΚ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ Β.-ΣΠΑΘΑ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΒΑΜΟΥ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΘΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΑΓΧ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΔΑΦΝΗ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΑΜΙΛΛΑ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΔΙΓΕΝΗΣ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΧΑΛΗΣ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ

 

 

Λευτέρης Αντωνακάκης