Μαζί με την Α’ και Β’ Κατηγορία Χανίων το σαββατοκύριακο 17 και 18 Σεπτεμβρίου διεξάγεται η πρώτη αγωνιστική και στο πρωτάθλημα Παίδων της ΕΠΣΧ

Αναλυτικά:

Για τον Α’ όμιλο το πρόγραμμα είναι το εξής:
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ. 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΤΙΤΑΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΣΠΑΘΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ-ΔΟΞΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΔΟΞΑ-ΤΙΤΑΝ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΣΠΑΘΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΤΙΤΑΝ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΔΟΞΑ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ.ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ -ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΣΠΑΘΑ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΣΠΑΘΑ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ -10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ Σ.-ΔΟΞΑ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΤΙΤΑΝ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΑΘΙΑΝΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΜΙΝΩΤΑΡΟΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΛΥΒΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΣΠΑΘΑ-ΙΩΝΙΑ 2000 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΤΙΤΑΝ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ- ΔΟΞΑ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ –ΣΠΑΘΑ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ
ΔΟΞΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ -ΙΩΝΙΑ 2000 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΡΗΣ Σ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΣΠΑΘΑ-ΤΙΤΑΝ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ- ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ/Α.Ε.ΚΥΔ/ΑΣ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ-ΑΡΗΣ Σ. 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΣΠΑΘΑ-ΔΟΞΑ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΑΝΑΚ/ΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΤΙΤΑΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΑΛΥΒΩΝ

Για τον Β’ όμιλο το πρόγραμμα:

1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 17-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΙΝΚΑ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 18-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.30 ΒΑΜΟΥ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΙΝΚΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 24-9-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ25-9-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΝΚΑ 1-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣ. 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΒΑΜΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 2-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΒΑΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΙΝΚΑ 8-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 9-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 15-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΙΝΚΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 16-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΒΑΜΟΥ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΙΝΚΑ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 22-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ. 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ Κ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 23-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΙΝΚΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 29-10-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 30-10-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΙΝΚΑ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 5-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΝΕΟΙ ΧΑΝ.-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 6-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ. 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΘΥΕΛΛΑ Κ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 12-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΙΝΚΑ-ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ 13-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΒΑΜΟΥ

 

Λευτέρης Αντωνακάκης