Ανακοινώθηκε την Παρασκευή το μεσημέρι από την διοργανώτρια αρχή το πρόγραμμα της Superleague μέχρι το τέλος του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος.

Το μεγάλο κρητικό ντέρμπι ανάμεσα στον ΟΦΗ και τον Εργοτέλη ήταν γνωστό εδώ και καιρό ότι θα γίνει την 5η αγωνιστική αλλά σήμερα μάθαμε ότι η αναμέτρηση αυτή θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 1 Οκτωβρίου και θα ξεκινήσει στις 7.30 το απόγευμα.

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος της Superleague:

4η αγωνιστική

Σάββατο 24/09/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 24/09/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - Ο.Φ.Η. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 16:00 NΕΤ
Κυριακή 25/09/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΑΡΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 18:15 NOVA
Κυριακή 25/09/11 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
5η αγωνιστική
Σάββατο 01/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 01/10/11 Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Σάββατο 01/10/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Β ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 NOVA
6η αγωνιστική
Σάββατο 15/10/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΜΑΔΑ Α ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/10/11 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20:30 NOVA
Κυριακή 16/10/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 16/10/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 16:00 NΕΤ
Κυριακή 16/10/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΑΡΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 16/10/11 Π.Α.Ο.Κ. - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
7η αγωνιστική
Σάββατο 22/10/11 ΑΣΤ. ΤΡΠΟΛΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/10/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.ΕΝΩΣΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΚΕΡΚΥΡΑ 16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 23/10/11 Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 23/10/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 02/10/11 ΑΡΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 20:30 NOVA
8η αγωνιστική
Σάββατο 29/10/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/10/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΜΑΔΑ Β Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 30/10/11 Α.Ε.Κ. - ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 30/10/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΜΑΔΑ Α ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Kυριακή 30/10/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
9η αγωνιστική
Σάββατο 05/11/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 05/11/11 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 15:00 NOVA
Κυριακή 06/11/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 06/11/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΚΕΡΚΥΡΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 06/11/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA


Σάββατο 19/11/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΟΜΑΔΑ Β ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 19/11/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 20/11/11 ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Ο.Φ.Η. - ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 20/11/11 Α.Ε.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
11η αγωνιστική
Σάββατο 26/11/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 26/11/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΟΜΑΔΑ Α 15:00 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 27/11/11 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 27/11/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
12η αγωνιστική
Σάββατο 03/12/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/12/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 04/12/11 Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΟΜΑΔΑ Α - SKODA ΞΑΝΘΗ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/12/11 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA
13η αγωνιστική
Σάββατο 10/12/11 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/12/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΜΑΔΑ Β SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 10/12/11 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΟΜΑΔΑ Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/12/11 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
14η αγωνιστική
Σάββατο 17/12/11 ΟΜΑΔΑ Β - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/12/11 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Σάββατο 17/12/11 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 18/12/11 ΟΜΑΔΑ Α - Π.Α.Ο.Κ. 15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11 Ο.Φ.Η. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ "ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/12/11 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
15η αγωνιστική
Τρίτη 03/01/2012 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Τρίτη 03/01/2012 Α.Ε.Κ. - ΟΜΑΔΑ Α ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΡΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΜΑΔΑ Β ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Τετάρτη 04/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA.