Τις ημερομηνίες για τις επόμενες πέντε αγωνιστικές του πρωταθλήματος της Β’ κατηγορίας γνωστοποίησε η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 10η έως την 14η αγωνιστική:

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 19-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 19-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 19-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ-ΣΠΑΘΑ 20-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 20-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
Ν.ΧΑΝΙΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ. 20-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΔΑΦΝΗ-ΧΑΛΗΣ 20-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΒΑΜΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 20-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΑΡΗΣ Β.-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 20-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 26-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΑΡΗΣ Β. 26-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ 26-11-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ-ΑΛΜΥΡΟΣ 27-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΒΑΜΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΣΠΑΘΑ 27-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΝΩΣΗ Θ.Κ. 27-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΧΑΛΗΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 27-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ27-11-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΜΙΛΛΑ 30-11-11 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΠΑΘΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 3-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 3-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΑΜΙΛΛΑ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 3-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ3-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΡΗΣ Β.-ΧΑΛΗΣ 3-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 4-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 4-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Π. ΡΟΥΜΑΤΑ
Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΔΑΦΝΗ 4-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
Ν.ΧΑΝΙΩΝ-ΑΛΜΥΡΟΣ 7-12-11 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 10-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΧΑΛΗΣ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 10-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΘΚ 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΑΜΙΛΛΑ 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΣΠΑΘΑ 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΔΑΦΝΗ-ΔΙΓΕΝΗΣ 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΒΑΜΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 11-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 17-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 17-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ-ΧΑΛΗΣ 17-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΛΜΥΡΟΣ 17-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΕΝΩΣΗ Θ.Κ.-ΔΑΦΝΗ 18-12-11 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΘΙΑΝΑ
ΣΠΑΘΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 18-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 18-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 18-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Π.ΡΟΥΜΑΤΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ.-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 18-12-11 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ



Λευτέρης Αντωνακάκης