Την Παρασκευή η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές για την δεύτερη φάση του Κυπέλλου Ελλάδας ΟΠΑΠ.

Όσον αφορά τα παιχνίδια των κρητικών ομάδων ο Χατζής (Δυτ. Αττικής)-(φώτο) θα διευθύνει την αναμέτρηση του Ρούβα με την Λάρισα στο «Θ. Βαρδινογιάννης» και ο Αγγελάκης (Μακεδονίας) το εκτός έδρας παιχνίδι του Πλατανιά με τον Οδυσσέα Αναγέννησης.

Αναλυτικά:
Τρίτη 22 Νοεμβρίου 
14.00 Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πανσερραϊκός
Ζούγρας (Τσιαμπάζης-Κουτζιακουτζίδης) Κοζάνης

14.00 Προοδευτική-Αναγέννηση Γιαννιτσών
Κοσικίδης (Δόσης-Χριστοδούλου) Αθηνών

19.00 Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Επανομής
Μαλουτάς (Γιοβανόπουλος-Καραγκιοζόπουλος) Ημαθίας

Τετάρτη 23 Νοεμβρίου
14.00 Τύρναβος-Βέροια
Σωσώνης (Φθιώτιδας)
Δουδούμης (Φθιώτιδας)-Νιώτη (Τρικάλων)

14.00 Αετός Σκύδρας-Ηρακλής Ψαχνών 
Γαλάτσος (Θανασακούδης-Περικλείδης) Μακεδονίας

14.00 Βατανιακός-Αγροτικός Αστέρας 
Σκουλάς (Δαλούκας-Κωνσταντίνος) Θεσσαλίας

14.00 Δόξα Κρανούλας-Παναχαϊκή
Παναγιωτόπουλος (Ασημάκης-Ζυγούρης) Αιτωλοακαρνανίας

14.00 Ζάκυνθος-Πιερικός
Μπλάνας (Λαμίας-Κυριακόπουλος) Μεσσηνίας

14.00 Καλαμάτα-Φωκικός 
Ανούσος (Λακωνίας)
Παλαμίδας (Λακωνίας)-Πετρόπουλος (Αρκαδίας)

14.00 Α.Ο. Γλυφάδας-Καλλονή 
Κορδολαίμης (Πειραιά)
Μπέτσογλου-Παπανικολάου (Κορινθίας)

14.00 Μέγας Αλέξανδρος Ηράκλειας-Εθνικός Αστέρας
Συμεωνίδης (Σίπκας Στ.-Σίπκας Ι.) Πέλλας

14.00 Νίκη Βόλου-Θρασύβουλος
Βράκας (Καμπούρης-Πασχαλίδης) Εύβοιας

15.00 Ρούβας-Λάρισα 
Χατζής (Κασσαβέτης-Παστρωμάς) Δυτικής Αττικής
4ος: Γιαννουλάκης Γ. (Χανίων)
Παρατηρητής: Γιανναδάκης Εμμ. (Λασιθίου)

17.00 Απόλλων Σμύρνης-Πανθρακικός
Βάτσιος (Σταμάτης-Πρέντζας) Δυτικής Αττικής

17.00 Αστέρας Μαγούλας-Καλλιθέα
Ρατσιάτος (Νενεκούμης-Καραγεώργος) Αργολίδας

17.00 Α.Ε. Ποντίων-Βύζας Μεγάρων
Τζήλος (Παπαδημητρίου-Τσακνάκης) Λάρισας

Πέμπτη 24 Νοεμβρίου
14.00 Οδυσσέας Αναγέννησης-Πλατανιάς
Αγγελάκης (Πατσιάς-Τσαγκάρη) Μακεδονίας
4ος: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου (Πιερίας)

14.00 ΠΑΟ Ρουφ-Διαγόρας 
Μπόρτζαρης (Παπαδήμας-Ρηγόπουλος) Αχαΐας


Λευτέρης Αντωνακάκης