Με την 3η αγωνιστική συνεχίζεται το πρωτάθλημα Παίδων της Ε.Π.Σ. Χανίων, αλλά και τα πρωταθλήματα υποδομής.

Την Παρασκευή ανακοινώθηκαν από την ΕΔ/ΕΠΣΧ οι διαιτητές.

Αναλυτικά:

Παίδες
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου (13.30)
Α’ όμιλος
Περιβόλια-Μινώταυρος στις Μουρνιές
Γιαννουλάκης Χρ. (Γιουματζίδης-Μοιραδωράκης)

Αρης Σ.-Ποσειδών Τσικ. στη Σούδα
Κατερουδάκης (Βρυωνάκης-Κανελάκης)

Ιωνία 2000-Νέοι Χανίων στη Μοναχή Ελιά
Βαβουράκης (Στρατιδάκης-Σώμης)

Β’ όμιλος
Τιτάν-Κορωνίδα στις Καλύβες
Διαμαντής (Παναγέα-Μιχελάκης)

Ιδομενέας-Δόξα Παχ. στους Αγ. Αποστόλους
Αναστασάκης (Τουλουπάκη-Τριανταφύλλου)

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου (09.00)
Α’ όμιλος
Α.Ο. Χανιά-ΙΝΚΑ στους Αγ. Αποστόλους
Πετεινάτος (Σώμης-Διαμαντής)

Β’ όμιλος
Φωστήρας-Πανακρωτηριακός στα Νεροκούρου
Βαβουράκης (Παναγέα-Τριανταφύλλου)

Θύελλα Καλ.-Πλατανιάς/Α.Ε. Κυδωνίας στο Καστέλι
Αναστασάκης (Κωνσταντόπουλος-Δρακακάκης)

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου (13.30)
Α’ όμιλος
Ηρακλής Νερ.-Κισσαμικός στα Νεροκούρου
Βαβουράκης (Κουρκουμελάκης-Μοιραδωράκης)

Β’ όμιλος
Παλαιόχωρα-Σπάθα στην Παλαιόχωρα
Αναστασάκης (Δρακακάκης-Κωνσταντόπουλος)

Πρωταθλήματα υποδομής

Σάββατο 3 Δεκεμβρίου 
Προπαίδες
Ελπίς-Νίκη
09.00 Δόξα-Ιωνία 2000
Γιουματζίδης

10.30 Πανακρωτηριακός-Μινώταυρος
Γιουματζίδης

Πλατανιάς
09.00 Ίκαρος Ταυρ.-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας 
Χάμπας

10.30 Κισσαμικός-Ηρακλής Νερ.
Χάμπας

12.00 Νέοι Χανίων-Πλατανιάς
Χάμπας

Νεροκούρου
09.00 Α.Ο. Χανιά-Κρ. Αστήρ 
Γκούφας (Στρατιδάκης)

10.30 Αρης Σ./Ποσειδών Τσικ.-ΙΝΚΑ
Γκούφας (Στρατιδάκης)

Τζούνιορ Α’
09.00 Νέοι Χανίων-Δόξα στους Αγ. Αποστόλους 
Αναστασάκης

09.00 Ποσειδών Τσικ.-Ιωνία 2000 στο Αρένα
Γιαννουλάκης Χρ.

11.00 Α.Δ.Ν. Κυδωνίας-Πλατανιάς στους Αγ. Αποστόλους
Αναστασάκης

11.00 Α.Ο. Χανιά-Πανακρωτηριακός στο Αρένα
Γιαννουλάκης Χρ.

Τζούνιορ Β’
09.00 Ιδομενέας 2008-Σπάθα στον Ταυρωνίτη
Μάρκου

10.00 Φωστήρας-Μινώταυρος στους Αγ. Αποστόλους
Αναστασάκης

10.00 Ηρακλής Νερ.-Ιδομενέας στο Αρένα
Γιαννουλάκης Χρ.

10.00 Κρ. Αστήρ-Κισσαμικός στον Ταυρωνίτη
Μάρκου

11.00 Ίκαρος Ταυρ.-ΙΝΚΑ στον Ταυρωνίτη
Μάρκου

Προτζούνιορ
Καλτσέτο-Περιβόλια
10.00 Νέοι Χανίων-Δόξα
Κουρκουμελάκης

11.00 Ιωνία 2000-Ιδομενέας 2008
Κουρκουμελάκης

Fair  Play
10.00 Α.Ο. Χανιά-Α.Π. Σούδας 
Κωνσταντόπουλος

11.00 Μινώταυρος-Α.Δ.Ν. Κυδωνίας
Κωνσταντόπουλος

12.00 ΙΝΚΑ-Πανακρωτηριακός 
Κωνσταντόπουλος



Λευτέρης Αντωνακάκης