Ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή του πρωταθλήματος το πλήρες πρόγραμμα του 2ου γύρου της Super League. Η πρώτη αγωνιστική του δεύτερου μισού του πρωταθλήματος θα γίνει 7και 8 Ιανουαρίου, ενώ η τελευταία αγωνιστική θα διεξαχθεί στις 22 Απριλίου.

O Εργοτέλης ξεκινά τον δεύτερο γύρο στο Παγκρήτιο το Σάββατο 7/1 στις 5:15 κόντρα στον Πανιώνιο, ενώ ο ΟΦΗ θα παίξει στο Περιστέρι με τον Ατρόμητο την Κυριακή 8/1.

Όπως και πέρυσι έτσι και φέτος από την 27η αγωνιστική μέχρι και την τελευταία 30η, όλοι οι αγώνες θα γίνονται την ίδια ημέρα (Κυριακή) και την ίδια ώρα (7:00).

Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα του 2ου γύρου της Super League:

16η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 07/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 07/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 07/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 15:00 NΕΤ
Κυριακή 08/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 08/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
Κυριακή 08/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 08/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

17η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 14/01/12 Α.Ε.Κ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 14/01/12 Ο.Φ.Η. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 14/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 15/01/12 Π.Α.Ο.Κ.- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 15/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA

18η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 21/01/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 21/01/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - Α.Ε.Κ. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 21/01/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 22/01/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 22/01/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Κυριακή 22/01/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

19η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 28/01/12 Ο.Φ.Η. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 28/01/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 28/01/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΑΡΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 29/01/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 29/01/12 Α.Ε.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

20η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 04/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - Ο.Φ.Η. ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 04/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 04/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 05/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 05/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 05/02/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 05/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΡΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 05/02/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

21η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 11/02/12 ΑΡΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 11/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 11/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 12/02/12 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 12/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA

22η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 18/02/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 18/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NΕΤ
Σάββατο 18/02/12 Α.Ε.Κ. - Ο.Φ.Η. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 19/02/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 19/02/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA

23η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 25/02/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 25/02/12 ΑΡΗΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:30 NOVA
Σάββατο 25/02/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NΕΤ
Κυριακή 26/02/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΟΦΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 26/02/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

24η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 03/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/03/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 15:00 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 04/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/03/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/03/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

25η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 10/03/12 ΑΡΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ. ΕΝΩΣΙΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 10/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NΕΤ
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

26η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Σάββατο 17/03/12 ΑΡΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/03/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/03/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 18/03/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.E. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 18/03/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA

27η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 25/03/12 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 25/03/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NΕΤ

28η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 01/04/12 ΑΡΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 01/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:00 NOVA

29η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 08/04/12 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε.- ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 08/04/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:00 NOVA

30η αγωνιστική
Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV
Κυριακή 22/04/12 ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛ. ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΟΦΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΣΤΑΔΙΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:00 NOVA
Κυριακή 22/04/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Δ.Ε. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:00 NET