Τα αποτελέσματα του 72ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού με την επωνυμία «Ο Θαλής», που πραγματοποιήθηκε στις 19 Οκτωβρίου 2011 στο Πειραματικό Λύκειο Ρεθύμνου, ανακοίνωσε η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία.

Όπως αναφέρει σε ανακοίνωσή της η τοπική νομαρχιακή επιτροπή Ρεθύμνου, η επόμενη φάση του διαγωνισμού με την επωνυμία «Ευκλείδης», θα γίνει το Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2012 και στο διαγωνισμό του «Ευκλείδη» θα διαγωνιστούν μόνο οι μαθητές που διακρίθηκαν στην α’ φάση του διαγωνισμού «Θαλής».

Παράλληλα, τα μέλη της τοπικής νομαρχιακής επιτροπής Λουλούδης Ηλίας, Μανιαβός Σωτήρης, Βρέντζος Αντώνης, συγχαίρουν τους μαθητές που διακρίθηκαν και τους εύχονται καλή επιτυχία και στη β’ φάση.

Οι μαθητές από τα σχολεία της Κρήτης που διακρίθηκαν και καλούνται το Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2012 να διαγωνιστούν στη β’ φάση του διαγωνισμού «Ευκλείδης», είναι οι εξής:

ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΒΑΣΑΛΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΟΠΠΙΝΕ ΘΩΜΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΠΟΥΤΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΡΙΤΣΑΜΗ ΠΕΛΑΓΙΑ        12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΕΡΠΕΤΣΙΔΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΨΥΛΛΑ ΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΨΥΧΟΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Γ’ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΒΛΑΣΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΤΡΕ ΜΑΡΙΑ – ΛΟΥΙΖΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΧΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΜΑΛΒΙΝΑ – ΕΥΘΥΜΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΤΣΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΛΑΨΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΣΝΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΕΜΠΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΛΑΡΚ ΑΒΡΑΜΙ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΔΑΝΑΗ – ΜΑΡΙΑ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΡΙΤΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΛΥΖΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1o ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΕΡΖΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Β’ΛΥΚΕΙΟΥ

ΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΟΠΠΙΝΕ ΕΛΙΖ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΡΟΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Γ’ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΝΙΔΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΓΝΗ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΟΛΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΑΛΛΟΥ               ΝΙΚΗ           1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΕΡΒΟΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ       ΑΝΝΑ          1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ      ΓΙΑΝΝΗΣ     ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΙΜΟΣ    ΝΙΚΟΣ    1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ                 ΛΕΥΤΕΡΗΣ       1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΖΟΥΓΑΝΑΚΗΣ            ΠΑΝΤΕΛΗΣ       ΕΝ. ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ    ΚΩΝ/ΝΟΣ    1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ    ΗΛΙΑΣ         3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

Γ’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ    1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΡΤΣΙΟΥΚΑΣ      ΡΑΦΑΗΛ      3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΑΝΙΑ

Β’ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΕΡΥΚΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΛΙΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΡΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΤΟΝΑΚΗ ΧΑΡΗΛΙΑΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΝΑΞΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΙΝΑ ΑΡΜΑΝΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΑΚΗ ΒΕΤΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ

Γ’ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΙΔΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΙΝΤΡΙΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΙΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΨΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΒΙΤΤΩΡΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΡΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΑΜΠΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΧΝΑΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ

Β’ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΕΣΤΩΡ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ

Γ’ΛΥΚΕΙΟΥ

ΒΑΦΕΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΜΠΑΛΩΜΕΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΟΥΚΑΝΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΝΙΑ

ΛΑΣΙΘΙ

Β’ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΣΑΛΑ ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΑΡΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Γ’ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΔΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΦΡΥΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΜΑΝΔΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΠΕΤΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Β’ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΑΜΑΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΡΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Γ’ΛΥΚΕΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΟΥ ΝΙΚΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΔΟΥΡΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΥ ΓΙΑΛΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΜΑΤΕΝΙΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΚΡΑΤΣΙΟΥΝ ΟΛΕΣΙΑ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΠΑΧΛΙΤΤΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΡΚΑΤΖΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗ ΑΝΔΡΑΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΤΣΑΓΓΑΔΟΥΡΑ ΑΝΑΤΟΛΗ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ