Βαθμούς και εντυπώσεις μοιράστηκαν Λεβαδειακός και Άρης στην εξ αναβολής αναμέτρηση που έγινε στο γήπεδο του Λεβαδειακού για την 4η αγωνιστική της Super League.

Οι δύο ομάδες ήρθαν ισόπαλες 1-1 με τον Άρη να είναι καλύτερος στο πρώτο ημίχρονο και να προηγείται στο σκορ στο 36΄ με πολύ ωραίο τέρμα που σημείωσε με σουτ ο Γιαννιώτας.

Οι Βιωτοί μπήκαν δυνατά στην επανάληψη και κατάφεραν να φέρουν το ματς στα ίσια στο 54΄ με πλασέ του Φαβάλι χάνοντας μάλιστα μεγάλη ευκαιρία για να πάρουν τη νίκη στην τελευταία φάση του αγώνα όπου ο Κόρμπος αστόχησε σε κενή εστία.

Λεβαδειακός (Γ. Παράσχος): Κυριακίδης, Μουλόπουλος, Τόμας (79’ Ζαουί), Ζησόπουλος, Λισγάρας, Κουτσόπουλος, Κόρμπος, Ναπολεόνι (66’ Σουμπίνιο), Φαβάλι, Βασιλείου, Πόποβιτς (66’ Παπαδόπουλος)

Άρης (Ε. Μασάδο): Βελλίδης, Νέτο, Μίσελ, Καζναφέρης (58’ Κατίδης, 90’ Σολτάνι), Σανκαρέ, Γιαννιώτας, Καπετάνος, Ούμπιντες, Λαζαρίδης, Πρίττας, Ακόστα (78’ Παπαζαχαρίας)