4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ A2 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ – ΙΠ…ΠΟΤΕΣ 52-41
19:00 ΜΙΝΟΑ PALACE – ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ 42-48
20:30 ΕΝΕΤΙΚΟΝ – ΤΕΙ 69-20
ΡΕΠΟ: ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ – ΙΠ…ΠΟΤΕΣ 52-41
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο18-04, 2ο: 34-16(16-12), 3ο:47-33(13-17), 4ο:52-41(05-08)
– Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ(ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΣΤ.) ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ Κ. 2,ΦΑΝΙΟΥΡΓΙΑΚΗΣ Σ.,ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΦΡ. 11(3),ΠΑΣΠΑΤΗΣ Λ. 20,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΜ. 4,ΠΑΠΑΛΙΟΝΑΚΗΣ Ν. 13,ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΣΤ.,ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤ. 2.
– ΙΠ…ΠΟΤΕΣ(ΒΕΡΔΟΣ ΠΑΝ.)ΟΥΓΛΑΒΑΣ Γ. 6,ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Γ. 9 (2).,ΛΙΟΝΑΚΗΣ Σ. 4,ΑΚΡΩΤΗΡΙΑΝΑΚΗΣ Ν. 3(1),ΒΕΡΔΟΣ ΠΑΝ. 11,ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 8, ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
19:00 ΜΙΝΟΑ PALACE – ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ 42-48
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ-ΜΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο:09-09, 2ο:19-13(10-04), 3ο:31-27(12-14), 4ο:42-48(11-21)
– ΜΙΝΟΑ PALACE (ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ Κ.) ΞΥΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓ. 8,ΤΕΛΗΓΙΑΝΙΔΗΣ Ι. 8,ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜ.,ΧΑΖΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚ.,ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ Κ.,ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘ.,ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜ.,ΞΕΝΑΚΗΣ ΠΑΝ. 8,ΛΕΒΑΚΗΣ Ν.,ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ. 16(1),ΛΑΡΕΝΤΖΑΚΗΣ Ι. 2.
– ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ (ΓΙΑΤΡΑΚΗΣ Γ.) ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤ.,ΚΑΤΣΗΣ ΝΙΚ. 19(4),ΝΑΤΣΙΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝ. 11(1),ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 5,ΛΙΟΝΑΚΗΣ 2,ΓΙΑΤΡΑΚΗΣ Γ. 11(3),ΝΤΟΥΝΙΑΔΑΚΗΣ,ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ,ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΗΛ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ)
20:30-22:00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ – ΤΕΙ 69-20
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ
10ΛΕΠΤΑ – 1ο: 18-5, 2ο: 32-13(14-8), 3ο: 52-19(20-6), 4o: 69-20(17-1)
– ΕΝΕΤΙΚΟΝ (ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Θ.): ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Α. 2, ΓΑΥΓΙΩΤΑΚΗΣ Π. 12, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Α. 6, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ε. 4, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ι. 8, ΜΟΥΓΙΟΣ Χ. 13, ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ., ΖΟΥΛΑΚΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΗΣ Δ. 4, ΔΟΡΟΒΙΝΗΣ Δ. 12, ΒΡΕΤΤΟΣ Δ. 8
– ΤΕΙ (ΓΑΡΕΔΑΚΗΣ ΑΝΤ.): ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ Π. 1,ΜΑΡΑΒΕΛΑΚΗΣ ΕΜ. 7(1), ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ ΗΛ. 4(1), ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ., ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗΣ Κ. 4, ΛΙΟΝΑΚΗΣ ΣΤ., ΓΑΡΕΔΑΚΗΣ ΑΝΤ. 2, ΚΟΚΚΙΝΟΣ Β. 2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1. ΜΙΝΟΑ PALACE 7
2. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ 6
3. ΕΝΕΤΙΚΟΝ*^ 4
4. Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ*^ 4
5. ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ^ 3
6. ΙΠ..ΠΟΤΕΣ* 3
7. ΤΕΙ^ 3
α.ΟΠΟΥ * ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ
β.ΟΠΟΥ ^ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ
Η Ελληνική Αστυνομία πήρε το εξ\’ αναβολής
Στο εξ\’ αναβολής ματς για τον α\’ όμιλο της Α1 η Ελληνική Αστυνομία μετά από συναρπαστικό παιχνίδι με πολλές διακυμάνσεις στο σκορ επικράτησε του ΙΝΚΑ με 47-44 στο κλειστό της Σούδας.
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 – Α\’ ΟΜΙΛΟΣ )
16:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΙΝΚΑ 47-44
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧ.
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο:06-16 , 2ο: 16-26(10-10), 3ο:28-33(12-07), 4ο:47-44(19-11)
– ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ(ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΕΜ.) ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ 13(1),ΝΕΟΝΑΚΗΣ ΕΜ.,ΖΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧ. 19,ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜ. 4,ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΘΑΝ.,ΜΠΑΝΤΣΗΣ ΒΑΣ. 7(1),ΗΛΙΑΚΗΣ Γ 2,ΛΙΟΝΑΚΗΣ Π.,ΧΑΤΖΗΣ ΧΡ.ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜ. 2.
– ΙΝΚΑ(ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜ.) ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ Γ. 9,ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΣ Π 6,ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΣΤ. 12,ΜΠΟΝΑΤΟΣ ΣΤ.,ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚ. 3,ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Π.,ΜΠΑΓΑΚΗΣ ΒΑΛΑΝΤ. 6,ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜ.,ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜ.,ΑΛΕΞΑΚΗΣ Δ. 8.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α\’ ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ 6
2. ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΓΛΕΝΤΟΥΣΑΚΗΣ* 4
3. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 4
4. ΙΝΚΑ 4
5ΤΡΟΧΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ ΡΙΤΖΑΚΗΣ/PLANET FITNESS* 3
6. ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ* 3
7. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ 3
ΟΠΟΥ * ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΗΣ
Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής της Α1 (β\’ όμιλος)
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00-18:30 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ aera.gr – ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 42-68
18:30-20:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ – ΩΡΙΩΝΑΣ 44-55
20:00-21:30 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ./ΚΟΜ. ΒΥΡΟΥΡΑΚΗ – ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 59-70
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ aera.gr – ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 42-68
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο: 07-16 , 2ο: 21-34(14-18), 3ο:33-56(12-22), 4ο:42-68(11-12)
ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ aera.gr(ΜΟΤΑΚΗΣ Ν.)ΘΑΝΑΣΙΟΣ Ι. 1,ΜΟΤΑΚΗΣ Ν. 10(1)ΝΑΞΑΚΗΣ Ι.,ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤ. 2,ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΕΜ. 1,ΚΑΛΗΔΟΝΑΚΗΣ Ν. 7,ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜ. 4,ΓΚΙΟΥΜΕΣ Ι. 17(3).
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ(ΛΕΜΟΝΤΖΗΣ ΑΘ.-ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΜΙΧ.)ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΜΙΧ. 4,ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ Γ. 8,ΕΡΗΝΑΚΗΣ Ι. 17(1),ΜΑΚΡΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤ. 2,ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜ. 7,ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ Β. 5(1),ΜΠΟΥΖΟΥΝΙΕΡΑΚΗΣ Κ. 13(2),ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ Ν. 9,ΛΕΜΟΝΤΖΗΣ ΑΘ. 3.
ΤΕΤΑΡΤΗ 15/02/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1 – Β\’ ΟΜΙΛΟΣ
18:30 ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ – ΩΡΙΩΝΑΣ 44-55
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ-ΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο: 09-13 , 2ο: 17-30(08-17), 3ο:28-44(11-14), 4ο:44-55(16-11)
ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ (ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΣΤΡ.)ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΗΛ.5,ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Π. ,ΡΕΤΟΥΔΑΚΗΣ Ι.,ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ Α. 2,ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΟΦ. 8,ΧΑΧΛΑΚΗΣ Γ. 12(1),ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡ. 17(1),ΚΟΥΜΗΣ,ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤ .
ΩΡΙΩΝΑΣ(ΚΙΑΓΙΑΣ Γ.)ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ 13(3),ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ Μ. 6,ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ Ι.2,ΚΙΑΓΙΑΣ Ι. 5(1),ΚΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚ. 3,ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤ. 11,ΜΠΑΡΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 5(1),ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ Π. 5(1),ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 5(1),ΚΙΑΓΙΑΣ Γ.
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β \’ ΟΜΙΛΟΣ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β \’ ΟΜΙΛΟΣ 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1. ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 6
2. ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ 5
3. ΩΡΙΩΝΑΣ 5
4. ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ aera.gr 4
5. ΕΛ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ/ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΒΥΡΟΥΡΑΚΗ 4
6. ΚΙΣΣΑΜΟΣ ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ 3
Λευτέρης Αντωνακάκης