Η ομάδα Τραπεζικοί/Burgermania έκαναν το "5 στα 5" στον α' όμιλο της Α2 κατηγορίας του εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ στα Χανιά, ενώ στο β' όμιλο στην κορυφή βρίσκεται ο Γερμανός Καλύβες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:


ΔΕΥΤΕΡΑ 05/03/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 - Α΄ΟΜΙΛΟΣ

17:30 FORTHNET SHOP - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 53-52
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ - ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
10ΛΕΠΤΑ - 1ο: 8-11, 2ο: 23-20(15-9), 3ο: 40-38(17-18), 4ο: 52-53(12-15)
- FORTHNET SHOP (ΤΣΑΠΡΑΣ ΑΘ. - ΚΑΡΑΣΑΒΙΔΗΣ ΣΤ.): ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓ. 16, ΤΣΑΠΡΑΣ ΑΘ.2, ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΕΥΡ., ΚΟΪΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 4, ΚΑΤΣΙΑΝΟΣ ΗΛ. 22(5), ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΑΝ. 6, ΛΥΜΠΕΡΑΚΗΣ Ν. , ΒΕΡΓΑΝΕΛΑΚΗΣ Ι., ΘΕOΔΩΡΟΥ Θ. 3
- ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (ΜΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜ.): ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜ. 20(4), ΤΖΙΚΑΣ ΑΘ. 4, ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤ. 6, ΜΕΝΤΑΚΗΣ Γ. 3, ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Δ. 4, ΛΙΟΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΚΑΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤ. 6, ΧΑΖΗΡΑΚΗΣ ΝΙΚ. 9,


19:00 ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA - ΚΥΚΛΩΠΕΣ 46-39
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ
10ΛΕΠΤΑ - 1ο: 7-10, 2ο: 18-24(11-14), 3ο: 30-30(12-6), 4ο: 46-39(16-9)
- ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA (ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΗΛ.): ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Χ. 2, ΝΙΚΑΚΗΣ Χ. 6(2), ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΦΡ., ΜΠΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Δ. 3 , ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΚΗΣ Κ., ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΗΛ. 7, ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚ., SWEIS M. 19, ΒΟΥΡΒΑΧΑΚΗΣ ΑΝΤ. 9, ΜΠΟΥΡΜΠΑΚΗΣ Γ.
- ΚΥΚΛΩΠΕΣ (ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ): ΛΙΝΑΡΑΚΗΣ Γ., ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ Β., ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ Δ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓ., ΣΑΡΡΗΣ Κ. 8, ΜΠΑΛΩΚΑΣ ΑΝΤ. 8, ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣ. 13(1), ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜ. 6, ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΑΣΤ. 2, ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. 2, ΚΑΛΙΤΣΟΥΝΑΚΗΣ Γ., ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ


20:30 ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ-Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ 49-65
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΔΟΜΝΑ - ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡIOΣ
10ΛΕΠΤΑ - 1ο: 6-17, 2ο: 15-31(9-14), 3ο: 37-45(22-14), 4ο: 49-65(12-20)
- ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ (ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Γ. - ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Π.): ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ Ι. 9, ΒΡΕΤΟΥΔΑΚΗΣ Γ. 6, ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ Χ. 3(1), ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓ. 2, ΠΑΡΑΣΚΑΚΗΣ Θ. 10, ΦΙΛΤΙΚΑΚΗΣ ΕΛ., ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ Κ., ΧΟΡΕΥΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤ. 17(3), ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ Π. 2, ΚΑΠΗΣ ΣΤΡ.
- Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ.ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ (ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ Β. - ΓΑΡΟΦΑΛAΚΗΣ Γ.): ΣΤΡΑΒΟΠΟΔΗΣ Σ. 10(1), ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ Γ. 10, ΧΙΩΤΕΛΛΗΣ ΜΕΝ., ΚΡΑΣΑΔΑΚΗΣ ΕΛ. 11, ΒΑΪΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΛ. 2, ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ. 8, ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ Ν. 24.

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α' ΟΜΙΛΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1. ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ/BURGERMANIA 10
2. ΚΥΚΛΩΠΕΣ 9
3. FOTARAS EXHAUST TEAM 8
4. FORTHNET SHOP 8
5. Κ.ΚΟΝΤΑΡΟΣ/ΗΛ.ΕΓΚ.ΖΥΜΒΡΑΓΟΥΔΑΚΗΣ/ΚΟΣΜ. ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ 8
6. ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ 6
7. ΘΥΕΛΛΑ/ΕΠΙΠΛΑ ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ 6
8. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 5


16:00 ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ - FOTARAS EXHAUST TEAM 
46-69
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΛΕΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο 10-08 , 2ο 19-20(09-12)ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 3ο 32-40(13-20) 4ο 46-69(14-29)


-ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΙΑ ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ(ΓΙΑΝΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡ.) ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜ 2,ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ Β.Ι 3(1),ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ Ν.,ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ Β.Σ.8,ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΝ 14,ΤΣΙΑΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝ. 2,ΚΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜ.,ΣΚΟΡΔΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧ. 17
-FOTARAS EXHAUST TEAM (ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚ.-ΜΑΡΟΣ ΓΙΩΡ.)ΦΩΤΑΡΑΣ Ι.,ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΝΙΚ. 21(3),ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΣΠ. 2,ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΤΑΣ. 2,ΚΟΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝ.,ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗΣ ΞΕΝ. 3,ΓΝΑΦΑΚΗΣ ΕΜ.,ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠ.,ΣΚΕΥΑΚΗΣ ΝΙΚ.,ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Κ. 16(3),ΜΑΡΟΣ Γ. 25(3).




ΤΕΤΑΡΤΗ 07/03/12, ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΑΝΙΟΥ -5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
17:00 ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ - Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ   62-48
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο 22-10 , 2ο 38-22(16-12)ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 3ο 52-30(14-18) 4ο 62-48(10-18)


ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ(ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ.ΕΜΜ.) ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ.ΕΜΜ, ΜΑΝΙΤΗΣ Μ.16(2), ΒΕΝΤΟΥΡΗΣ ΑΝΤ.2, ΠΑΙΖΑΚΗΣ Ι. 6, ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ Β.28(1), ΣΗΜΑΝΔΗΡΑΚΗΣ Β, ΠΑΙΖΑΚΗΣ Γ. 4, ΤΣΑΦΑΡΑΚΗΣ Σ. 6, ΜΕΤΖΙΔΑΚΗΣ Α.
Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ (ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΣΤ.)ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ ΣΤ.16, ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ Ν, ΤΖΙΝΕΥΡΑΚΗΣ Α.12(1), ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΜ,ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΛΑΜ.15, ΠΑΠΑΛΙΟΝΑΚΗΣ Μ, ΠΕΔΙΑΔΙΤΗΣ Α. 5(1).


18:30 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - ΕΝΕΤΙΚΟ 15-58
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΞΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 1ο 04-17 , 2ο 06-36(02-19)ΗΜΙΧΡΟΝΟ, 3ο 08-50(02-14) 4ο 15-58(07-08)


-ΙΠ..ΠΟΤΕΣ(ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ Θ.) ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Γ, ΣΗΜΑΝΤΗΡΗΣ Θ 2, ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ Γ. 2, ΑΚΡΟΤΗΡΙΑΝΑΚΗΣ, ΛΙΟΝΑΚΗΣ Σ. 5, ΒΕΡΔΟΣ ΠΑΝ 6.
-ΕΝΕΤΙΚΟ (ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Θ.) ΚΟΥΜΑΝΔΡΑΚΗΣ 5, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 6, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ε. 2, ΜΟΥΓΙΟΣ ΧΑΡ. 16,ΜΙΧΙΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΖΟΥΛΑΚΗΣ Γ. 2, ΑΡΓΥΡΗΣ Δ. 4, ΔΟΡΟΒΙΝΗΣ Δ. 14, ΒΡΕΤΟΣ Ν. 9.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β' ΟΜΙΛΟΣ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1. ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ 8
2.  ΜΙΝΟΑ PALACE* 7
3. ΕΝΕΤΙΚΟΝ*^ 6
4. ΚΑΦΕ ΠΥΞΙΔΑ^ 5
5. Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ*^ 5
6. ΙΠ..ΠΟΤΕΣ* 4
7. ΤΕΙ^ 4
 
α.ΟΠΟΥ * ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ
β.ΟΠΟΥ ^ ΕΝΑ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ