Τις οκτώ βουλευτικές έδρες του νομού Ηρακλείου διεκδικούν – έστω θεωρητικά – 157 υποψήφιοι βουλευτές, σύμφωνα με την ανακήρυξη των υποψηφιοτήτων από το Πρωτοδικείο Ηρακλείου.

Οι ψηφοφόροι της εκλογικής περιφέρειας Ηρακλείου αναμένεται να προσέλθουν στις κάλπες κρατώντας 26 ψηφοδέλτια στα οποία θα υπάρχουν τα ονόματα των 157 υποψηφίων.

Αναλυτικά :

Πλήρη ψηφοδέλτια με 11 υποψηφίους θα έχουν 9 κόμματα ή συνδυασμοί κομμάτων που είναι τα εξής :

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΔΑΜΑΒΟΛΙΤΗΣ ΚΩΣΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΔΟΥΜΑΝΗ-ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΗΛΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΜΑΡΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΤΣΑΒΛΙΔΟΥ-ΜΑΝΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ (ΑΝΤΑΡΣΥΑ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΒΑΛΑΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΠΑΠΑΚΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΡΙΛΥΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΡΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΑΙΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ (ΔΗΜΑΡ)
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΔΟΛΑΨΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΚΑΡΑΝΤΕΜΟΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
ΚΛΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΙΧΕΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (ΔΗΣΥ)
ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΥΡΛΑΚΗ ΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΞΕΡΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΜΑΝΘΟΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ του ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Κ.Κ.Ε)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ (ΛΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΥΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΒΡΥΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΙΤΤΑΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΣΚΕΠΑΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΑΝΙΗΛ
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΛΑΙΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ (ΛΑΟΣ)
ΒΑΣΑΡΜΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΖΩΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΙΤΣΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ (ΝΔ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΡΕΑ (ΡΕΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ (ΠΑΣΟΚ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ (ΜΑΝΘΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΚΡΑΦΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ-ΗΛΙΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΙΟΓΕΝΗ

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ (ΣΥΡΙΖΑ-ΕΚΜ)
ΒΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΟΥΡΝΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΛΑΔΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ
ΣΠΙΡΤΣΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Τρία κόμματα θα έχουν ψηφοδέλτια με 8 υποψηφίους :

ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΠΟΔΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
ΜΑΛΑΒΕΤΑ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΛΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΣΟΥΛΟΥΤΖΙΔΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΣΙΜΠΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΨΑΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΝΕΛΛΗ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
ΠΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Ψηφοδέλτιο με 6 υποψηφίους θα έχει ο συνδυασμός :

ΟΧΙ
ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΤΕΡΕΖΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΑΤΖΗΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΟΥΝΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΤΡΙΑΡΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ψηφοδέλτιο με 5 υποψήφιους θα έχει η συνεργασία

ΚΚΕ (μ-λ) Μ-Λ ΚΚΕ
ΓΚΟΛΕΜΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Ψηφοδέλτιο με 4 υποψηφίους θα έχει το κόμμα

ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΞΑΝΑ
ΛΥΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΗΝΑ
ΣΑΚΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΙΧΑΛΗ
ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Τρία κόμματα θα έχουν ψηφοδέλτια με τρείς υποψηφίους

ΔΡΑΣΗ-ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
ΝΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΡΟΦΟΡΟΥ
ΚΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΛΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
ΚΑΡΕΦΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΓΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Ψηφοδέλτια με δύο υποψηφίους θα έχουν οι :

ΚΟΙΝΩΝΙΑ
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΘΕΩΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ
ΑΠΟΔΙΑΚΟΥ-ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ (ΕΡΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

Τέλος αναμένεται να υπάρχουν και έξι ψηφοδέλτια με έναν υποψήφιο το καθένα

ΕΕΚ-ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΕΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΙΝΗΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΩ
ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΜΜΑ ΦΙΛΕΛΕΥΘΕΡΩΝ
ΜΠΑΝΤΟΥΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΥΓΚΡΟΤΗΣΗ ΚΚΕ (ΟΑΚΚΕ)
ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ
ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ