Με 8 ομίλους και ματς δύο γύρων θα διεξαχθεί η πρώτη φάση του Κυπέλλου Χανίων.

Η πρώτη αγωνιστική θα γίνει το σαββατοκύριακο 25 και 26 Αυγούστου.

Μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή (10/8) το αναλυτικό πρόγραμμα ανά όμιλο είναι το εξής:

1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Κρ. Αστέρας-Νέοι Χανίων
Ρεπό: Νέος Σαμψών

2η αγωνιστική
Νέος Σαμψών-Κρ. Αστέρας
Ρεπό: Νέοι Χανίων

3η αγωνιστική
Νέοι Χανίων-Νέος Σαμψών
Ρεπό: Κρ. Αστέρας

4η αγωνιστική
Νέοι Χανίων-Κρ. Αστέρας
Ρεπό: Νέος Σαμψών

5η αγωνιστική
Κρ. Αστέρας-Νέος Σαμψών
Ρεπό: Νέοι Χανίων

6η αγωνιστική
Νέος Σαμψών-Νέοι Χανίων
Ρεπό: Κρ. Αστέρας

2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ροδωπού-Θύελλα Καλ.
Ακρίτας-Φωστήρας

2η αγωνιστική
Θύελλα Καλ.-Ακρίτας
Φωστήρας-Ροδωπού

3η αγωνιστική
Ακρίτας-Ροδωπού
Θύελλα Καλ.-Φωστήρας

4η αγωνιστική
Θύελλα Καλ.-Ροδωπού
Φωστήρας-Ακρίτας

5η αγωνιστική
Ακρίτας-Θύελλα Καλ.
Ροδωπού-Φωστήρας

6η αγωνιστική
Ροδωπού-Ακρίτας
Φωστήρας-Θύελλα Καλ.

3ος όμιλος
1η αγωνιστική
Αρης Σούδας-Κισσαμικός
Χάλης-Αρης Βουκ.

2η αγωνιστική
Κισσαμικός-Χάλης
Αρης Βουκ.-Αρης Σούδας

3η αγωνιστική
Χάλης-Αρης Σούδας
Κισσαμικός-Αρης Βουκ.

4η αγωνιστική
Κισσαμικός-Αρης Σούδας
Αρης Βουκ.-Χάλης

5η αγωνιστική
Χάλης-Κισσαμικός
Αρης Σούδας-Αρης Βουκ.

6η αγωνιστική
Αρης Σούδας-Χάλης
Αρης Βουκ.-Κισσαμικός

4ος όμιλος
1η αγωνιστική
Α.Ε. Κυδωνίας-Ασπίδα
Ρεπό: Παλαιόχωρα

2η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Α.Ε. Κυδωνίας
Ρεπό: Ασπίδα

3η αγωνιστική
Ασπίδα-Παλαιόχωρα
Ρεπό: Α.Ε. Κυδωνίας

4η αγωνιστική
Ασπίδα-Α.Ε. Κυδωνίας
Ρεπό: Παλαιόχωρα

5η αγωνιστική
Α.Ε. Κυδωνίας-Παλαιόχωρα
Ρεπό: Ασπίδα

6η αγωνιστική
Παλαιόχωρα-Ασπίδα
Ρεπό: Α.Ε. Κυδωνίας

5ος όμιλος
1η αγωνιστική
Ιωνία 2000-Τιτάν
Ρεπό: Α.Ο. Περιβολίων

2η αγωνιστική
Α.Ο. Περιβολίων-Ιωνία 2000
Ρεπό: Τιτάν

3η αγωνιστική
Τιτάν-Α.Ο. Περιβολίων
Ρεπό: Ιωνία 2000

4η αγωνιστική
Τιτάν-Ιωνία 2000
Ρεπό: Α.Ο. Περιβολίων

5η αγωνιστική
Ιωνία 2000-Α.Ο. Περιβολίων
Ρεπό: Τιτάν

6η αγωνιστική
Α.Ο. Περιβολίων-Τιτάν
Ρεπό: Ιωνία 2000

6ος όμιλος
1η αγωνιστική
Γρανίτης-Ίκαρος Μ.
Κεραμειά-Απόλλων

2η αγωνιστική
Ίκαρος Μ.-Κεραμειά
Απόλλων-Γρανίτης

3η αγωνιστική
Κεραμειά-Γρανίτης
Ίκαρος Μ.-Απόλλων

4η αγωνιστική
Ίκαρος Μ.-Γρανίτης
Απόλλων-Κεραμειά

5η αγωνιστική
Κεραμειά-Ίκαρος Μ.
Γρανίτης-Απόλλων

6η αγωνιστική
Γρανίτης-Κεραμειά
Απόλλων-Ίκαρος Μ.

7ος όμιλος
1η αγωνιστική
Δόξα Παχ.-Πανακρωτηριακός
Κορωνίδα-Ηρακλής Νερ.

2η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Κορωνίδα
Ηρακλής Νερ.-Δόξα Παχ.

3η αγωνιστική
Κορωνίδα-Δόξα Παχ.
Πανακρωτηριακός-Ηρακλής Νερ.

4η αγωνιστική
Πανακρωτηριακός-Δόξα Παχ.
Ηρακλής Νερ.-Κορωνίδα

5η αγωνιστική
Κορωνίδα-Πανακρωτηριακός
Δόξα Παχ.-Ηρακλής Νερ.

6η αγωνιστική
Δόξα Παχ.-Κορωνίδα
Ηρακλής Νερ.-Πανακρωτηριακός

8ος όμιλος
1η αγωνιστική
ΔΑΑΟΧ-Αστέρας Μαν.
Σπάθα-Μινώταυρος

2η αγωνιστική
Αστέρας Μαν.-Σπάθα
Μινώταυρος-ΔΑΑΟΧ

3η αγωνιστική
Σπάθα-ΔΑΑΟΧ
Αστέρας Μαν.-Μινώταυρος

4η αγωνιστική
Αστέρας Μαν.-ΔΑΑΟΧ
Μινώταυρος-Σπάθα

5η αγωνιστική
Σπάθα-Αστέρας Μαν.
ΔΑΑΟΧ-Μινώταυρος

6η αγωνιστική
ΔΑΑΟΧ-Σπάθα
Μινώταυρος-Αστέρας Μαν.





Λευτέρης Αντωνακάκης