Το πρόγραμμα για τις επόμενες οκτώ αγωνιστικές της Β' κατηγορίας ανακοίνωσε η Ε.Π.Σ. Χανίων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 2η έως την 9η αγωνιστική: 

2H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΑΡΗΣ Β.-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 13-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 16.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΤΙΤΑΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-Ν.ΧΑΝΙΩΝ 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΑΜΙΛΛΑ 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΔΑΦΝΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΠΑΓΧ/ΚΟΣ-ΧΑΛΗΣ 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΕΚ ΧΑΝΙΩΝ-ΙΝΚΑ 14-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 16.00 ΣΟΥΔΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΧΑΛΗΣ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 20-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΙΝΚΑ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 20-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΡΗΣ Β.-ΔΑΦΝΗ 20-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΑΜΙΛΛΑ-ΤΙΤΑΝ 21-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 21-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 21-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-Α.Ε.Κ.ΧΑΝΙΩΝ 21-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 21-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΙΝΚΑ 27-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ.-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 27-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΤΙΤΑΝ-ΧΑΛΗΣ 28-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ 28-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΜΙΛΛΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 31-10-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 31-10-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 31-10-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
Α.Ε.Κ.ΧΑΝΙΩΝ-ΑΡΗΣ Β. 31-10-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 3-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΧΑΛΗΣ-ΑΜΙΛΛΑ 3-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΙΝΚΑ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 3-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΤΙΤΑΝ 3-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 3-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
ΑΡΗΣ Β.-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 3-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 7-11-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-Α.ΕΚ.ΧΑΝΙΩΝ 7-11-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΚ. 10-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-Α.Ε.Κ.ΧΑΝΙΩΝ 10-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΧΑΛΗΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΙΝΚΑ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ Κ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΑΜΙΛΛΑ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΤΙΤΑΝ-ΔΑΦΝΗ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Ν. ΧΩΡΙΟΥ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 17-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ-ΧΑΛΗΣ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
Α.Ε.Κ.ΧΑΝΙΩΝ-ΤΙΤΑΝ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ-ΙΝΚΑ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΑΜΙΛΛΑ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
ΑΡΗΣ Β.-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΡΗΣ Β. 24-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΧΑΛΗΣ-ΔΑΦΝΗ 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΜΙΛΛΑ-ΑΕΚ ΧΑΝΙΩΝ 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10..30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΤΙΤΑΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ. 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Ν. ΧΩΡΙΟΥ
Ν.ΑΣΤΕΡΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ. 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΙΝΚΑ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΟΣ 25-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΦΩΣΤΗΡΑΣ 1-12-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΔΑΦΝΗ-Ν. ΑΣΤΕΡΑΣ 1-12-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΕΜΠΡΟΣΝΕΡΟ
ΑΡΗΣ Β.-ΙΝΚΑ 1-12-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛ-ΑΜΙΛΛΑ 1-12-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2-12-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 2-12-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΤΙΤΑΝ 2-12-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 10.30 ΣΟΥΔΑΣ
Α.Ε.Κ.ΧΑΝΙΩΝ-ΧΑΛΗΣ 5-12-12 ΤΕΤΑΡΤΗ 15.00 ΣΟΥΔΑΣ


Λευτέρης Αντωνακάκης