Την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου ολοκληρώνεται η α' φάση του Κυπέλλου Παίδων της Ε.Π.Σ. Χανίων σύμφωνα με το πρόγραμμα που ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ

ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΝΚΑ 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Ε.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
ΑΡΗΣ Σ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΣΟΥΔΑΣ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΝ/ΚΟΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΡΕΠΟ ΤΙΤΑΝ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΙΩΝΙΑ 2000 20-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΠΑΝ/ΚΟΣ 20-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΑΡΗΣ Σ.-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 20-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΣΟΥΔΑΣ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΤΙΤΑΝ 21-10-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΙΝΚΑ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΑΡΗΣ Σ. 27-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Ε.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
ΤΙΤΑΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 27-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΙΝΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 27-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΠΑΝ/ΚΟΣ-ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ 27-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΡΕΠΟ ΡΟΔΩΠΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΝ/ΚΟΣ 4-11-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 Ε.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΡΟΔΩΠΟΥ 4-11-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΡΗΣ Σ.-ΙΝΚΑ 4-11-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΣΟΥΔΑΣ
ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ-ΤΙΤΑΝ 4-11-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΙΤΑΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 10-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΙΝΚΑ-ΠΑΝ/ΚΟΣ 10-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΡΟΔΩΠΟΥ-Ν. ΧΑΝΙΩΝ 10-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΑΡΗΣ Σ. 10-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΩΝΙΑ 2000-ΡΟΔΩΠΟΥ 17-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Ε.Σ. ΧΑΝΙΩΝ
ΙΝΚΑ-ΤΙΤΑΝ 17-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
Ν. ΧΑΝΙΩΝ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 17-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΠΑΝ/ΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 17-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 1330 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΡΗ ΣΟΥΔΑΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΡΟΔΩΠΟΥ-ΙΝΚΑ 24-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 24-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΠΑΝ/ΚΟΣ-ΑΡΗΣ Σ. 24-11-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΘΙΑΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΤΙΤΑΝ 25-11-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΝΕΟΙ ΧΑΝΙΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΡΟΔΩΠΟΥ 1-12-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
Ν.ΧΑΝΙΩΝ-ΙΩΝΙΑ 2000 1-12-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΤΙΤΑΝ-ΑΡΗΣ Σ. 2-12-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΒΑΜΟΥ
ΙΝΚΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 2-12-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΡΕΠΟ ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ

2ος όμιλος
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 
Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
Α.Ε. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. 13-10-2012 ΣΑΒΒΑΤΟ 14.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ
ΣΠΑΘΑ/ ΙΚΑΡΟΣ Τ.- ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 14-10-2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 20-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ. 20-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 20-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ- Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 21-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ 27-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΔΟΞΑ 27-10-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 28-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 28-10-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ Α.Ο.ΧΑΝΙΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 4-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ 4-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 4-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.00 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ.-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 4-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
ΡΕΠΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚΑΛΑΡΙΩΝ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ. 10-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ. 10-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 11-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΡΕΠΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ-ΑΠΟΛΛΩΝ 17-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 17-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ 17-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΟΛΥΜΒΑΡΙ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 18-11-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 09.00 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΡΕΠΟ ΔΟΞΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ-Α.Ο.ΧΑΝΙΑ 24-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ 24-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
ΔΟΞΑ-Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ 24-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ 24-11-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΚΑΣΤΕΛΙ
ΡΕΠΟ ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ.

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α.Ε.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ Τ. 1-12-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΛΙΚΙΑΝΟΥ
Α.Ο.ΧΑΝΙΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. 1-12-12 ΣΑΒΒΑΤΟ 13.30 ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ 2-12-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 ΜΟΥΡΝΙΩΝ
ΔΟΞΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2-12-12 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.30 Μ. ΕΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΥ


Λευτέρης Αντωνακάκης