Το Σάββατο 17 Νοεμβρίου είναι προγραμματισμένη η σέντρα στα πρωταθλήματα υποδομής της Ε.Π.Σ. Χανίων.

Η Ένωση με σχετική ανακοίνωση ενημερώνει τα σωματεία ότι μπορούν να παραλαμβάνουν τα προγράμματα και την προκήρυξη από τα γραφεία της.

Αναλυτικά τα προγράμματα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2012-2013
ΑΓΩΝ./ΗΜΕΡΟΜ. ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥΔΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΜΟΝ. ΕΛΙΑΣ
1η /  17-11-2012 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.- ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΚΡΗΤ.ΑΣΤΗΡ - ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008
1η /  17-11-2012 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡ.ΤΑΥΡ.-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ Α.Δ.Ν.ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΜΙΝΩΤ./Ν.ΜΙΝ. ΙΩΝΙΑ 2000 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.
1η /  17-11-2012 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΙΝΚΑ - ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Α.Ο.ΧΑΝΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
         
2η / 24-11-2012 09.00 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΝΚΑ
2η / 24-11-2012 10.30 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν.ΜΙΝ.-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡ.ΤΑΥΡ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ
2η / 24-11-2012 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008
         
3η / 1-12-2012 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.
3η / 1-12-2012 10.30 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000-ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
3η / 1-12-2012 12.00 ΙΝΚΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
         
4η / 8-12-2012 09.00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ ΙΝΚΑ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
4η / 8-12-2012 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
4η / 8-12-2012 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
         
5η / 15-12-2012 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
5η / 15-12-2012 10.30 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΝΚΑ
5η / 15-12-2012 12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.
         
6η / 22-12-2012 09.00 Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΙΝΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.-ΠΑΓΧ/ΚΟΣ
6η / 22-12-2012 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΙΩΝΙΑ 2000-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
6η / 22-12-2012 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
         
7η / 29-12-2012 09.00 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΙΝΚΑ
7η / 29-12-2012 10.30 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΙΩΝΙΑ 2000
7η / 29-12-2012 12.00 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν.ΜΙΝ. ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ
         
         
8η / 5-1-2013 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
8η / 5-1-2013 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν.ΜΙΝ-ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008
8η / 5-1-2013 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΙΝΚΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
         
9η / 12-1-2013 09.00 ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΙΝΚΑ Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ
9η / 12-1-2013 10.30 ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000
9η / 12-1-2013 12.00 ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.
         
10η / 19-1-2013 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΙΝΚΑ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
10η / 19-1-2013 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
10η / 19-1-2013 12.00 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
         
11η / 26-1-2013 09.00 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ
11η / 26-1-2013 10.30 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΙΩΝΙΑ 2000 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008
11η / 26-1-2013 12.00 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.-ΙΝΚΑ
         
12η / 2-2-2013 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ
12η / 2-2-2013 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΙΝΚΑ ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.
12η / 2-2-2013 12.00 Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.
         
13η / 9-2-2013 09.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ
13η / 9-2-2013 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΙΩΝΙΑ 2000 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΙΝΚΑ-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ
13η / 9-2-2013 12.00 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν. 
         
14η / 16-2-2013 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΝΚΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ.-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
14η / 16-2-2013 10.30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ.-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΙΩΝΙΑ 2000
14η / 16-2-2013 12.00 ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-ΜΙΝΩΤ./Ν. ΜΙΝ.
         
         
15η / 23-2-2013 09.00 ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΤΣΙΚ. ΙΝΚΑ-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ
15η / 23-2-2013 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΠΑΝΑΚΡ/ΚΟΣ ΜΙΝΩΤΑΥΡ./Ν. ΜΙΝ.-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ
15η / 23-2-2013 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΠΑΧ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.
         
16η / 2-3-2013 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Τ.-ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν.ΜΙΝ. ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ-ΙΝΚΑ
16η / 2-3-2013 10.30 ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ-ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ. ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ. ΚΡ. ΑΣΤΗΡ-ΙΩΝΙΑ 2000
16η / 2-3-2013 12.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ-ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ-Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008-Α.Ο. ΧΑΝΙΑ
         
17η / 9-3-2013 09.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ.-ΚΡ. ΑΣΤΗΡ Α.Δ.Ν. ΚΥΔΩΝΙΑΣ-ΔΟΞΑ ΠΑΧ.
17η / 9-3-2013 10.30 ΣΠΑΘΑ/ΙΚΑΡΟΣ ΤΑΥΡ.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΤΣΙΚ. ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ/Ν. ΜΙΝ.-ΑΡΗΣ Σ. ΙΩΝΙΑ 2000-ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
17η / 9-3-2013 12.00 ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ ΙΝΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΕΠΑΣ Α.Ο. ΧΑΝΙΑ-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2012-2013
ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΕΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ
09.00   ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛ. - ΔΟΞΑ ΠΑΧ.   ΜΙΝΩΤ./Ν. ΜΙΝ.-Α.Π. ΣΟΥΔΑΣ
10.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑ 2000-ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ 2008 ΠΕΡΙΒΟΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΣΟΥΔΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡ. - ΚΡΗΤ. ΑΣΤΗΡ
11.00 ΠΑΝΑΚΡΩΤΗΡΙΑΚΟΣ - ΣΠΑΘΑ Α.Ο.ΧΑΝΙΑ - ΑΣΠΙΔΑ Α.Δ.Ν.ΚΥΔΩΝΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΓΧΑΝΙΑΚΟΣ
   <
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ