Το πρόγραμμα από την 4η αγωνιστική έως το τέλος του πρώτου γύρου του πρωταθλήματος της Super League ανακοίνωσε η διοργανώτρια αρχή.
Το Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου στις 16.00 ορίστηκε το παιχνίδι του Εργοτέλη στο Αγρίνιο με τον Παναιτωλικό, ενώ μία ημέρα αργότερα (15/09) στις 18.15 ο ΟΦΗ θα υποδεχθεί στο \”Θ. Βαρδινογιάννης\” τον Αστέρα Τρίπολης και στις 20.30 στα Περιβόλια ο Πλατανιάς τον Παναθηναϊκό.
Αναλυτικά:
4η αγωνιστική
Hμέρα | Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα |
---|---|---|---|
Σάββατο 14/09/13 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 16:00 |
Σάββατο 14/09/13 | ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ. | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ | 18:15 |
Σάββατο 14/09/13 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ | ΣΤΑΔΙΟ \”Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ\” | 20:30 |
Κυριακή 15/09/13 | ΑΡΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | \”ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ\” | 16:00 |
Κυριακή 15/09/13 | ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ | “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 15/09/13 | Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 15/09/13 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 15/09/13 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | 20:30 |
Δευτέρα 16/09/13 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 19:30 |
5η αγωνιστική
Hμέρα | Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα |
---|---|---|---|
Σάββατο 21/09/13 | ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ | \”ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ\” | 16:00 |
Σάββατο 21/09/13 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΑΠΟΛΛΩΝ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 18:15 |
Σάββατο 21/09/13 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. | \”ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ\” | 20:30 |
Κυριακή 22/09/13 | Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ | 16:00 |
Κυριακή 22/09/13 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | 18:15 |
Κυριακή 22/09/13 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18:15 |
Κυριακή 22/09/13 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 22/09/13 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 20:30 |
Δευτέρα 23/09/13 | SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΡΗΣ | SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA | 19:30 |
6η αγωνιστική
Hμέρα | Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα |
---|---|---|---|
Σάββατο 28/09/13 | Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
— |
16:00 |
Σάββατο 28/09/13 | ΒΕΡΟΙΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ | 18:15 |
Σάββατο 28/09/13 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 20:30 |
Κυριακή 29/09/13 | ΑΡΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | \”ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ\” | 16:00 |
Κυριακή 29/09/13 | ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 29/09/13 | Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ. | ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 29/09/13 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ | ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 18:15 |
Κυριακή 29/09/13 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ | \”ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ\” | 20:30 |
Δευτέρα 30/09/13 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | 19:30 |
7η αγωνιστική
Hμέρα | Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα |
---|---|---|---|
Σάββατο 05/10/13 | ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. |
\”ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ\” | 16:00 |
Σάββατο 05/10/13 | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ | 18:15 |
Σάββατο 05/10/13 | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ | 20:30 |
Κυριακή 06/10/13 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ | ΣΤΑΔΙΟ \”Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ\” | 16:00 |
Κυριακή 06/10/13 | ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18:15 |
Κυριακή 06/10/13 | ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Ο.Φ.Η. | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 06/10/13 | SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ | SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA | 18:15 |
Κυριακή 06/10/13 | Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ | 20:30 |
Δευτέρα 07/10/13 | ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ | ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ | 19:30 |
8η αγωνιστική
Hμέρα | Αγώνας | Γήπεδο | Ώρα |
---|---|---|---|
Σάββατο 19/10/13 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | 16:00 |
Σάββατο 19/10/13 | Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ | 18:15 |
Σάββατο 19/10/13 | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ | ΔΗΜ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ | 20:30 |
Κυριακή 20/10/13 | ΒΕΡΟΙΑ – ΑΡΗΣ | ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ | 16:00 |
Κυριακή 20/10/13 | ΑΠΟΛΛΩΝ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ | “ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ” ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 20/10/13 | Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ | — |
18:15 |
Κυριακή 20/10/13 | Ο.Φ.Η. – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ | 18:15 |
Κυριακή 20/10/13 | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ | \”ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ\” | 20:30 |
Δευτέρα 21/10/13 | ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | 19:30 |
9η αγωνιστική