Συνεχίζεται το σαββατοκύριακο η δράση στις διοργανώσεις της ΕΠΣ Χανίων, με το ενδιαφέρον να είναι αμείωτο σε Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορία.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων:
Σάββατο 28 Ιανουαρίου (15:00)
Α’ Κατηγορία-Όμιλος Τίτλου (6η αγωνιστική)
Μινώταυρος-Κρ. Αστέρας στις Μουρνιές
Κασσελάκης (Μαρνέζος-Γαλάνης)
Τριανταφύλλου
ΑΕ Κυδωνίας-Άρης Σ. στον Αλικιανό
Ούτας (Βερυκάκης-Κολοκοτρώνης)
Αγγελάκης
Πανακρωτηριακός-Σπάθα στα Καθιανά
Π. Τσαγκαράκης (Σινιοράκης-Α. Χατζηδάκης)
Κουρκούνας
Α’ Κατηγορία-Όμιλος Παραμονής (6η αγωνιστική)
Ασπίδα-Κεραμειά στην Αγ. Μαρίνα
Γ. Γιαννουλάκης (Πετεινάτος-Αναστασάκης)
Βασσάλος
Ίκαρος Μ.-Ποσειδών Κ.Ρ. στα Νεροκούρου
Ντοκάκης (Μ. Κανελάκης-Πατσουράκης)
Καούκης
Δόξα Παχ.-Θύελλα Καλ. στη Μοναχή Ελιά
Γιουματζίδης (Μαρκετάκης-Μπραουδάκη)
Γ. Χατζηδάκης
Ροδωπού-Ηρακλής Νερ. στο Κολυμπάρι
Κουκουράκης (Κατσαρός-Αποστολάκης)
Γιαννακάκης
Β’ Κατηγορία (15η αγωνιστική)
ΑΠ Σούδας-Φωστήρας στη Σούδα
Κουρκουμελάκης (Καλφάκης-Καντεράκη)
Σταφυλαράκης
Ιδομενέας-Τιτάν στους Αγ. Αποστόλους
Μπερτάκης (Καντανολέων-Κεζέμπογλου)
Δοκιμάκης
Κυριακή 29 Ιανουαρίου (10:30)
Α’ Κατηγορία-Όμιλος Παραμονής (6η αγωνιστική)
Ποσειδών Τσικ.-ΔΑΑΟΧ στη Σούδα
Κατσαρός (Πετεινάτος-Αποστολάκης)
Κουρκούνας
Β’ Κατηγορία (15η αγωνιστική)
Αστέρας Χαλ.-Γρανίτης στη Μοναχή Ελιά
Χρ. Γιαννουλάκης (Καλφάκης-Μπραουδάκης)
Γ. Τσαγκαράκης
Κυριακή 29 Ιανουαρίου (15:00)
Α’ Κατηγορία-Όμιλος Τίτλου (6η αγωνιστική)
Απόλλων-Αστέρας Μαν. στη Σούδα
Σινιοράκης (Σαρικάκη-Μπραουδάκης)
Καούκης
Κορωνίδα-Παλαιόχωρα στον Βάμο
Μ. Κανελάκης (Μαρνέζος-Αναστασάκης)
Τριανταφύλλου
Β’ Κατηγορία (15η αγωνιστική)
Σφακιά-Παγχανιακός στο Φραγκοκάστελο
Ντοκάκης (Αντωνίου-Τσιλίκας)
Γιαννακάκης
Δάφνη-Χάλης στον Εμπρόσνερο
Π. Τσαγκαράκης (Γαλάνης-Μπραουδάκη)
Αγγελάκης
Νέος Ηρακλής-Άμιλλα στα Νεροκούρου
Κουρκουμελάκης (Πατσουράκης-Α. Χατζηδάκης)
Λέττας
ΕΘΚ-Άπτερα στα Καθιανά
Παναγόπουλος (Δαράκης-Ροδουσάκης)
Γ. Χατζηδάκης
Γ’ Κατηγορία (8η αγωνιστική)
Πέργαμος-Υρτακίνα στον Ταυρωνίτη
Κουκουράκης (Λογαρίδης-Στρατιδάκης)
Αλογδιανάκης
Αγ. Μαρίνα-Ιωνία 2000 στην Αγ. Μαρίνα
Σφακιανάκης (Γιουματζίδης-Κολοκοτρώνης)
Γ. Τσαγκαράκης
Θησέας-Νέοι Μινωταύρου στη Μοναχή Ελιά
Κασσελάκης (Μαρκετάκης-Μαραβελάκης)
Ήφαιστος-Νέος Σαμψών στις Μουρνιές
Σαρρής (Μαραγκάκης-Βερυκάκης)
Βασσάλος