Πλήρης αγωνιστική δράση υπάρχει το σαββατοκύριακο 8 και 9 Απριλίου στα πρωταθλήματα Νέων “Φουντουλάκης Μιχαήλ”, Παίδων, Προπαίδων και Τζούνιορ της Ε.Π.Σ. Χανίων
Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
Νέοι (24η αγωνιστική)
Σάββατο 8 Απριλίου
(12:00)
Θησέας-Σπάθα στον Ταυρωνίτη
Αποστολάκης (Β. Σφακιανάκης Ι-Κοκκινάκης)
ΑΕ Κυδωνίας-ΙΝΚΑ στα Νεροκούρου
Μπραουδάκη (Μπαντά-Αντωνίου)
(14:15)
Κισσαμικός-Κορωνίδα στον Πλατανιά
Μαρκετάκης (Μπαντά-Σινιοράκης)
Κυριακή 9 Απριλίου
(14:15)
Πανακρωτηριακός-ΔΑΑΟΧ στα Καθιανά
Γαλάνης (Σινιοράκης-Κουρκουμελάκης)
Σφακιά-Μινώταυρος στο Φραγκοκάστελο
Μπραουδάκης (Ντοβλιάτοβ-Γιουματζίδης)
*Αναβλήθηκε το Ηρακλής Νερ.-Δόξα Παχ.
Παίδες
(15η αγωνιστική)
1ος όμιλος
Σάββατο 8 Απριλίου
(14:15)
Κρ. Αστέρας-Μινώταυρος στη Μ. Ελιά
Γαλάνης (Β. Σφακιανάκης ΙΙ-Κουρκουμελάκης)
ΑΠ Σούδας-ΑΕ Κυδωνίας στη Σούδα
Μαρνέζος (Αναστασάκης-Κουκουράκης)
Σπάθα-Πανακρωτηριακός στο Κολυμπάρι
Τσαπαρίδης (Αποστολάκης-Κασσελάκης)
Κυριακή 9 Απριλίου
(14:15)
Ιδομενέας-Απόλλων στον Αλικιανό
Βερυκάκης (Μαρκετάκης-Π. Τσαγκαράκης)
2ος όμιλος
Σάββατο 8 Απριλίου
(14:15)
ΙΝΚΑ-ΕΘΚ στα Νεροκούρου
Αντωνίου (Μπραουδάκη-Γιουματζίδης)
ΔΑΑΟΧ-Άρης Σ. στους Αγ. Αποστόλους
Χάμπας (Σαρικάκη-Μ. Κανελάκης)
Νέος Κισσαμικός-Δόξα Παχ. στο Καστέλι
Κωσταμένα (Βερυκάκης-Ούτας)
Κυριακή 9 Απριλίου
(14:15)
Πλατανιάς-Νέοι Μινωταύρου στο Κολυμπάρι
Δαράκης (Μαραγκάκης-Ούτας)
Πρωταθλήματα Υποδομής
Σάββατο 8 Απριλίου
Προπαίδες (1ος όμιλος)-16η αγωνιστική
Γήπεδο Ταυρωνίτη
Διαιτητές: Αποστολάκης-Β. Σφακιανάκης Ι
09:00 Νέος Ηρακλής-Νέος Κισσαμικός
10:15 ΑΠ Σούδας-Πλατανιάς
Γήπεδο Καθιανών
Διαιτητής: Χάμπας
09:00 Λέοντες-ΔΑΑΟΧ
Γήπεδο Νεροκούρου
Διαιτητές: Μπραουδάκη-Μπαντά
09:00 ΙΝΚΑ-ΑΔΝ Κυδωνίας
10:15 Απόλλων-Καλτσέτο
Τζούνιορ (1ος όμιλος)-15η αγωνιστική
Γήπεδο Κολυμπαρίου
Διαιτητής: Μαραγκάκης
09:15 Νέος Κισσαμικός-ΑΠ Σούδας
10:15 Ποσειδώνας Τσικ.-Ροδωπού
11:15 Παλαιόχωρα-Πανακρωτηριακός
Γήπεδο Σούδας
Διαιτητές: Αναστασάκης-Μπέλιας
09:15 Άρης Σ.-Ίκαρος Μ.
10:15 Δόξα Παχ.-Λέοντες
11:15 ΕΘΚ-Μινώταυρος
Γήπεδο Αγ. Μαρίνας
Διαιτητές: Βερυκάκης-Τζιράκης
09:15 Απόλλων-Γρανίτης
10:15 Νέοι Μινωταύρου-Καλτσέτο
Γήπεδο Αγίων Αποστόλων
Διαιτητές: Δαράκης-Μ. Φυντικάκης
09:15 Πλατανιάς-ΙΝΚΑ
10:15 Ποσειδών Κ.Ρ.-ΓΑΣ Χανιά
11:15 ΔΑΑΟΧ-ΑΔΝ Κυδωνίας
Γήπεδο Ελπίς-Νίκη
Διαιτητές: Αντωνίου-Φ. Φυντικάκης
09:15 Κεραμειά-Περιβόλια
10:15 Αστέρας Χαλ.-Ηρακλής Νερ.
11:15 Τιτάν-Κρ. Αστέρας