Ο Πανιώνιος θα είναι ο πρώτος αντίπαλος για τον Ναυτικό Όμιλο Χανίων μετά την επιστροφή της ομάδας στην Α1 εθνική κατηγορίας, όπως προέκυψε από την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι της Τετάρτης (20/09) σε ξενοδοχείο της Γλυφάδας.

Η πρεμιέρα έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο 14 Οκτωβρίου, ενώ μία εβδομάδα μετά στο πρώτο εντός έδρας ματς ο ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES θα υποδεχτεί τη Βουλιαγμένη.

Όσον αφορά τον ΟΦΗ στην ιστορική του συμμετοχή στο πρωτάθλημα πρώτος του αντίπαλος θα είναι εκτός έδρας ο Εθνικός. Το κρητικό ντέρμπι ΝΟΧ-ΟΦΗ θα γίνει την 5η αγωνιστική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική 14/10   
ΠΑΟΚ-Υδραϊκός
Απόλλων Σμ.-Π. Φάληρο
Γλυφάδα-Ολυμπιακός
Εθνικός-ΟΦΗ
Πανιώνιος-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Βουλιαγμένη-Χίος

2η Αγωνιστική 21/10   
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμ.
Υδραϊκός-Χίος
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Βουλιαγμένη
ΟΦΗ-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Εθνικός
Π. Φάληρο-Γλυφάδα

3η Αγωνιστική 25/10     
Βουλιαγμένη-ΟΦΗ
Χίος-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Απόλλων Σμ.-Υδραϊκός
Γλυφάδα-ΠΑΟΚ
Εθνικός-Π. Φάληρο
Πανιώνιος-Ολυμπιακός

4η Αγωνιστική 4/11      
Π. Φάληρο-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Εθνικός
Απόλλων Σμ.-Γλυφάδα
Υδραϊκός-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
ΟΦΗ-Χίος
Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη

5η Αγωνιστική 11/11   
Βουλιαγμένη-Π. Φάληρο
Χίος-Ολυμπιακός
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-ΟΦΗ
Γλυφάδα-Υδραϊκός
Εθνικός-Απόλλων Σμ.
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ

6η Αγωνιστική 25/11         
Π. Φάληρο-Χίος
ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη
Απόλλων Σμ.-Πανιώνιος
Γλυφάδα-Εθνικός
Υδραϊκός-ΟΦΗ
Ολυμπιακός-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES

7η Αγωνιστική 2/12      
Πανιώνιος-Γλυφάδα
Βουλιαγμένη-Απόλλων Σμ.
Χίος-ΠΑΟΚ
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Π. Φάληρο
ΟΦΗ-Ολυμπιακός
Εθνικός-Υδραϊκός

8η Αγωνιστική 9/12   
Υδραϊκός-Ολυμπιακός
Π. Φάληρο-ΟΦΗ
ΠΑΟΚ-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Απόλλων Σμ.-Χίος
Γλυφάδα-Βουλιαγμένη
Εθνικός-Πανιώνιος

9η Αγωνιστική 16/12  
Ολυμπιακός-Π. Φάληρο
Πανιώνιος-Υδραϊκός
Βουλιαγμένη-Εθνικός
Χίος-Γλυφάδα
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Απόλλων Σμ.
ΟΦΗ-ΠΑΟΚ

10η Αγωνιστική 20/12       
Εθνικός-Χίος
Πανιώνιος-Βουλιαγμένη
Υδραϊκός-Π. Φάληρο
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Απόλλων Σμ.-ΟΦΗ
Γλυφάδα-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES

11η Αγωνιστική 5/1
ΟΦΗ-Γλυφάδα
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμ.
Π. Φάληρο-ΠΑΟΚ
Βουλιαγμένη-Υδραϊκός
Χίος-Πανιώνιος
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Εθνικός

12η Αγωνιστική 13/1              
Υδραϊκός-ΠΑΟΚ
Π. Φάληρο-Απόλλων Σμ.
Ολυμπιακός-Γλυφάδα
ΟΦΗ-Εθνικός
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Πανιώνιος
Χίος-Βουλιαγμένη

13η Αγωνιστική 27/1 
Απόλλων Σμ.-ΠΑΟΚ
Χίος-Υδραϊκός
Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Πανιώνιος-ΟΦΗ
Εθνικός-Ολυμπιακός
Γλυφάδα-Π. Φάληρο

14η Αγωνιστική 3/2  
ΟΦΗ-Βουλιαγμένη
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Χίος
Υδραϊκός-Απόλλων Σμ.
ΠΑΟΚ-Γλυφάδα
Π. Φάληρο-Εθνικός
Ολυμπιακός-Πανιώνιος

15η Αγωνιστική 7/2     
Πανιώνιος-Π. Φάληρο
Εθνικός-ΠΑΟΚ
Γλυφάδα-Απόλλων Σμ.
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Υδραϊκός
Χίος-ΟΦΗ
Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός

16η Αγωνιστική 24/2    
Π. Φάληρο-Βουλιαγμένη
Ολυμπιακός-Χίος
ΟΦΗ-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Υδραϊκός-Γλυφάδα
Απόλλων Σμ.-Εθνικός
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος

17η Αγωνιστική 3/3       
Χίος-Π. Φάληρο
Βουλιαγμένη-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Απόλλων Σμ.
Εθνικός-Γλυφάδα
ΟΦΗ-Υδραϊκός
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Ολυμπιακός

18η Αγωνιστική 23/3      
Γλυφάδα-Πανιώνιος
Απόλλων Σμ.-Βουλιαγμένη
ΠΑΟΚ-Χίος
Π. Φάληρο-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Ολυμπιακός-ΟΦΗ
Υδραϊκός-Εθνικός

19η Αγωνιστική 31/3        
Ολυμπιακός-Υδραϊκός
ΟΦΗ-Π. Φάληρο
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-ΠΑΟΚ
Χίος-Απόλλων Σμ.
Βουλιαγμένη-Γλυφάδα
Πανιώνιος-Εθνικός

20η Αγωνιστική 14/4    
Π. Φάληρο-Ολυμπιακός
Υδραϊκός-Πανιώνιος
Εθνικός-Βουλιαγμένη
Γλυφάδα-Χίος
Απόλλων Σμ.-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
ΠΑΟΚ-ΟΦΗ

21η Αγωνιστική 21/4        
Χίος-Εθνικός
Βουλιαγμένη-Πανιώνιος
Π. Φάληρο-Υδραϊκός
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΟΦΗ-Απόλλων Σμ.
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Γλυφάδα

22η Αγωνιστική 28/4      
Γλυφάδα-ΟΦΗ
Απόλλων Σμ.-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Π. Φάληρο
Υδραϊκός-Βουλιαγμένη
Πανιώνιος-Χίος
Εθνικός-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES