Μετά από έναν χρόνο απουσίας ο ΑΟΚ Χανιά επιστρέφει στη Γ’ Εθνική, για τη συμμετοχή του στον 2ο όμιλο.
Στο πρώτο παιχνίδι της νέας σεζόν η χανιώτικη ομάδα φιλοξενείται στην έδρα του Ερμή Σχηματαρίου, ενώ το πρώτο εντός έδρας ματς θα είναι στις 20 Οκτωβρίου με την Ενωση Ιλίου.
Αναλυτικά:
1η αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Λοκρός Αταλάντης
Ενωση Ιλίου-Μίλων
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΟΚ Χανιά
Αργοναύτης Τριγλίας-Αρης Θήβας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΣ Πέρα
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Α.Κ. Χαλκίδας-Βούρειος Χίου
2η αγωνιστική – 20/10/19
Μίλων-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΟΚ Χανιά-Ενωση Ιλίου
Αρης Θήβας-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΣ Πέρα-Αργοναύτης Τριγλίας
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Βούρειος Χίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-Α.Κ. Χαλκίδας
3η αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΟΚ Χανιά
Ενωση Ιλίου-Αρης Θήβας
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΣ Πέρα
Αργοναύτης Τριγλίας-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Βούρειος Χίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Λοκρός Αταλάντης-Μίλων
4η αγωνιστική – 3/11/19
Αρης Θήβας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΑΣ Πέρα-Ενωση Ιλίου
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Ερμής Σχηματαρίου
Βούρειος Χίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Α.Κ. Χαλκίδας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Λοκρός Αταλάντης
ΑΟΚ Χανιά-Μίλων
5η αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΑΣ Πέρα
Ενωση Ιλίου-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Ερμής Σχηματαρίου-Βούρειος Χίου
Αργοναύτης Τριγλίας-Α.Κ. Χαλκίδας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΑΟΚ Χανιά
Μίλων-Αρης Θήβας
6η αγωνιστική – 24/11/19
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Βούρειος Χίου-Ενωση Ιλίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Ερμής Σχηματαρίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Λοκρός Αταλάντης
ΑΣ Πέρα-Μίλων
Αρης Θήβας-ΑΟΚ Χανιά
7η αγωνιστική – 1/12/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Βούρειος Χίου
Ενωση Ιλίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Ερμής Σχηματαρίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αργοναύτης Τριγλίας- ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης-Αρης Θήβας
Μίλων-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
ΑΟΚ Χανιά-ΑΣ Πέρα
8η αγωνιστική – 8/12/19
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ενωση Ιλίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ερμής Σχηματαρίου
Αργοναύτης Τριγλίας- Λοκρός Αταλάντης
Βούρειος Χίου-Μίλων
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-ΑΟΚ Χανιά
ΑΣ Πέρα-Αρης Θήβας
9η αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ενωση Ιλίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Ερμής Σχηματαρίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Λοκρός Αταλάντης-ΑΣ Πέρα
Μίλων-Α.Κ. Χαλκίδας
ΑΟΚ Χανιά-Βούρειος Χίου
Αρης Θήβας-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
10η αγωνιστική – 22/12/19
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αργοναύτης Τριγλίας- Ενωση Ιλίου
Ερμής Σχηματαρίου-Λοκρός Αταλάντης
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Μίλων
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΟΚ Χανιά
Βούρειος Χίου-Αρης Θήβας
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-ΑΣ Πέρα
11η αγωνιστική – 5/1/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αργοναύτης Τριγλίας
Ενωση Ιλίου-Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Μίλων-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Αρης Θήβας-Α.Κ. Χαλκίδας
ΑΣ Πέρα-Βούρειος Χίου
12η αγωνιστική – 12/1/20
Ερμής Σχηματαρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ενωση Ιλίου-Λοκρός Αταλάντης
Αργοναύτης Τριγλίας- Μίλων
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟΚ Χανιά
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Αρης Θήβας
Α.Κ. Χαλκίδας-ΑΣ Πέρα
Βούρειος Χίου-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
13η αγωνιστική – 19/1/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ενωση Ιλίου
Λοκρός Αταλάντης-Βούρειος Χίου
Μίλων-Ερμής Σχηματαρίου
ΑΟΚ Χανιά-Αργοναύτης Τριγλίας
Αρης Θήβας-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΣ Πέρα-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Α.Κ. Χαλκίδας
14η αγωνιστική – 26/1/20
Λοκρός Αταλάντης-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Μίλων-Ενωση Ιλίου
ΑΟΚ Χανιά-Ερμής Σχηματαρίου
Αρης Θήβας-Αργοναύτης Τριγλίας
ΑΣ Πέρα-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Βούρειος Χίου-Α.Κ. Χαλκίδας
15η αγωνιστική – 2/2/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Μίλων
Ενωση Ιλίου-ΑΟΚ Χανιά
Ερμής Σχηματαρίου-Αρης Θήβας
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΣ Πέρα
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Βούρειος Χίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Λοκρός Αταλάντης
16η αγωνιστική – 9/2/20
ΑΟΚ Χανιά-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Αρης Θήβας-Ενωση Ιλίου
ΑΣ Πέρα-Ερμής Σχηματαρίου
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Αργοναύτης Τριγλίας
Βούρειος Χίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Α.Κ. Χαλκίδας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μίλων-Λοκρός Αταλάντης
17η αγωνιστική – 23/2/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Αρης Θήβας
Ενωση Ιλίου-ΑΣ Πέρα
Ερμής Σχηματαρίου-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Αργοναύτης Τριγλίας- Βούρειος Χίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Α.Κ. Χαλκίδας
Λοκρός Αταλάντης-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Μίλων-ΑΟΚ Χανιά
18η αγωνιστική – 8/3/20
ΑΣ Πέρα-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Ενωση Ιλίου
Βούρειος Χίου-Ερμής Σχηματαρίου
Α.Κ. Χαλκίδας-Αργοναύτης Τριγλίας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
ΑΟΚ Χανιά-Λοκρός Αταλάντης
Αρης Θήβας-Μίλων
19η αγωνιστική – 15/3/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Ενωση Ιλίου-Βούρειος Χίου
Ερμής Σχηματαρίου-Α.Κ. Χαλκίδας
Αργοναύτης Τριγλίας- Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Λοκρός Αταλάντης-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Μίλων-ΑΣ Πέρα
ΑΟΚ Χανιά-Αρης Θήβας
20ή αγωνιστική – 22/3/20
Βούρειος Χίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Α.Κ. Χαλκίδας-Ενωση Ιλίου
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ερμής Σχηματαρίου
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αργοναύτης Τριγλίας
Αρης Θήβας-Λοκρός Αταλάντης
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Μίλων
ΑΣ Πέρα-ΑΟΚ Χανιά
21η αγωνιστική – 29/3/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Α.Κ. Χαλκίδας
Ενωση Ιλίου-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Λοκρός Αταλάντης-Αργοναύτης Τριγλίας
Μίλων-Βούρειος Χίου
ΑΟΚ Χανιά-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
Αρης Θήβας-ΑΣ Πέρα
22η αγωνιστική – 5/4/20
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Ενωση Ιλίου
Αργοναύτης Τριγλίας- Ερμής Σχηματαρίου
ΑΣ Πέρα-Λοκρός Αταλάντης
Α.Κ. Χαλκίδας-Μίλων
Βούρειος Χίου-ΑΟΚ Χανιά
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Αρης Θήβας
23η αγωνιστική – 12/4/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Ενωση Ιλίου-Αργοναύτης Τριγλίας
Λοκρός Αταλάντης-Ερμής Σχηματαρίου
Μίλων-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΑΟΚ Χανιά-Α.Κ. Χαλκίδας
Αρης Θήβας-Βούρειος Χίου
ΑΣ Πέρα-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας
24η αγωνιστική – 26/4/20
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Ερμής Σχηματαρίου-Ενωση Ιλίου
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Λοκρός Αταλάντης
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Μίλων
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΟΚ Χανιά
Α.Κ. Χαλκίδας-Αρης Θήβας
Βούρειος Χίου-ΑΣ Πέρα
25η αγωνιστική – 3/5/20
ΑΠΑΣ Τα Φανάρια-Ερμής Σχηματαρίου
Λοκρός Αταλάντης-Ενωση Ιλίου
Μίλων-Αργοναύτης Τριγλίας
ΑΟΚ Χανιά-ΕΦΑΟ Ζωγράφου
Αρης Θήβας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου
ΑΣ Πέρα-Α.Κ. Χαλκίδας
ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας-Βούρειος Χίου
26η αγωνιστική – 10/5/20
Ενωση Ιλίου-ΑΠΑΣ Τα Φανάρια
Βούρειος Χίου-Λοκρός Αταλάντης
Ερμής Σχηματαρίου-Μίλων
Αργοναύτης Τριγλίας- ΑΟΚ Χανιά
ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Αρης Θήβας
Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΑΣ Πέρα
Α.Κ. Χαλκίδας-ΦΕΑ Ν.Φιλαδέλφειας/Ν. Χαλκηδόνας