Δείτε πώς διαμορφώνεται η κατάσταση στις τρεις τοπικές κατηγορίες της ΕΠΣ Χανίων, μετά τη διεξαγωγή των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Αναλυτικά:

Α' Κατηγορία - 11η αγωνιστική
Ιδομενέας-Αρης Σούδας 2-4
Μινώταυρος-Παλαιόχωρα 0-3
Γρανίτης-Σπάθα 1-0
Ηρακλής Νεροκούρου-Θύελλα 3-1
Απόλλων-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ 6-1
Δόξα Παχιανών-Χάλης 2-0
Ικαρος Μουρνιών-ΑΕ Κυδωνίας 2-0
Αστέρας Χαλέπας-Τιτάν 1-0

Η βαθμολογία
1.Απόλλων 31
------------------------------------------------
2.Αρης Σούδας 28
------------------------------------------------
-.Παλαιόχωρα 28
4. Ικαρος Μουρνιών 20
5.Μινώταυρος 19
6.Ηρακλής Νεροκούρου 18
7.Γρανίτης 16
-.Σπάθα* 16
9.Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ 15
10.Θύελλα 11
11.Ιδομενέας 10
-.Δόξα Παχιανών 10
13.ΑΕ Κυδωνίας* 8
14.Τιτάν 7
------------------------------------------------
-.Χάλης 7
16.Αστέρας Χαλέπας 3

Η επόμενη αγωνιστική (12η)
Σάββατο 30 Νοεμβρίου
(15:00) 

Ικαρος Μουρνιών-Ιδομενέας στα Νεροκούρου
Αρης Σούδας-Μινώταυρος στη Σούδα
Σπάθα-Ηρακλής Νεροκούρου στο Κολυμπάρι
Θύελλα-Απόλλων στο Καστέλι

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
(10:45) 

Χάλης-Αστέρας Χαλέπας στο Βαρύπετρο

(15:00)
ΑΕ Κυδωνίας-Γρανίτης στον Αλικιανό
Παλαιόχωρα-Δόξα Παχιανών στην Κάντανο
Τιτάν-Παγχανιακός/ΔΑΑΟΧ στο Ν. Χωριό

Β' Κατηγορία - 11η αγωνιστική
Ασπίδα-Άμιλλα 2-1
Θησέας-Ροδωπού 1-2
Ιωνία 2000-Κορωνίδα 1-3
Καλτσέτο-Ηφαιστος 1-3
Ποσειδών Τσικαλαριών-ΕΘΚ 1-1
Υρτακίνα-Πέργαμος 2-1
ΑΠ Σούδας-Νέος Σαμψών 0-0
Ποσειδών Κ.Ρ.-Απτερα 0-4

Η βαθμολογία
1.ΕΘΚ 27
2.Ποσειδών Τσικαλαριών 19
------------------------------------------------
3.Πέργαμος 18
------------------------------------------------
-.Κορωνίδα 18
-.Θησέας 18
6.Απτερα 17
7.Ιωνία 2000 16
8.Ασπίδα 15
-.Νέος Σαμψών 15
10.Υρτακίνα 14
11.Ροδωπού 13
-.Ηφαιστος 13
13.ΑΠ Σούδας 12
-.Ποσειδών Καμισιανών Ραπανιανών 12
------------------------------------------------
15.Αμιλλα 9
16.Καλτσέτο 8

Η επόμενη αγωνιστική (12η)
Σάββατο 30 Νοεμβρίου 

15:00 Καλτσέτο-Θησέας στη Μοναχή Ελιά
15:00 ΕΘΚ-Ιωνία 2000 στα Καθιανά 
15:00 Κορωνίδα-Ασπίδα στον Βάμο

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
10:45 Ηφαιστος-Ποσειδών Τσικαλαριών στα Νεροκούρου
10:45 Πέργαμος-ΑΠ Σούδας στο Ελπίς Νίκη 
10:45 Νέος Σαμψών-Ποσειδών Κ.Ρ. στο Νιο Χωριό
10:45 Απτερα-Αμιλλα στη Σούδα
15:00 Ροδωπού-Υρτακίνα στο Κολυμπάρι

Γ' Κατηγορία - 6η αγωνιστική
Νέοι Μινώταυρου-Κουμπές 2-1
Τάλως-Α.Σ. Γαλατά 1-0
Ατρόμητος Μάλεμε-Δάφνη 1-1
Αρης Βουκολιών-Νέος Κισσαμικός 2-3
Ασπάλαθος-Σφακιά 3-2

Η βαθμολογία
1.Αρης Βουκολιών 15
2.Νέος Κισσαμικός 13
--------------------------------------
-.Νέοι Μινώταυρου 13
4.Ασπάλαθος 12
5.Κουμπές 10
-.Δάφνη 10
7.Γαλατάς 4
8.Ατρόμητος Μάλεμε 4
-.Τάλως 3
10.Σφακιά 3

Η επόμενη αγωνιστική (7η - 30/11-1/12)
Νέος Κισσαμικός-Ασπάλαθος
Ατρόμητος Μάλεμε-Αρης Βουκολιών
Κουμπές-Γαλατάς
Σφακιά-Τάλως
Δάφνη-Νέοι Μινώταυρου