Ο "νεοφώτιστος" Βόλος θα είναι ο πρώτος αντίπαλος του Ναυτικού Ομίλου Χανίων στο νέο πρωτάθλημα των 14 ομάδων της Α1 πόλο.

Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Δευτέρας στα γραφεία της ΚΟΕ.

Αναλυτικότερα, το πλήρες πρόγραμμα για τον ΝΟΧ ΑΝΕΚ LINES έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική ΟΥΚ Βόλου-Ν.Ο. Χανίων
2η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Χίος
3η Αγωνιστική Παλαιό Φάληρο-Ν.Ο. Χανίων
4η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Ολυμπιακός
5η Αγωνιστική ΑΕΚ-Ν.Ο. Χανίων
6η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Απόλλων Σμύρνης
7η Αγωνιστική Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Χανίων
8η Αγωνιστική Πανιώνιος-Ν.Ο. Χανίων
9η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-Υδραϊκός
10η Αγωνιστική Εθνικός-Ν.Ο. Χανίων
11η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-ΠΑΟΚ
12η Αγωνιστική Γλυφάδα-Ν.Ο. Χανίων
13η Αγωνιστική Ν.Ο. Χανίων-ΓΣ Περιστερίου

Το πλήρες πρόγραμμα της Α1 έχει ως εξής:

1η Αγωνιστική 10/10/2020
Ολυμπιακός-Βουλιαγμένη
Παλαιό Φάληρο-ΑΕΚ
Χίος-Απόλλων Σμύρνης
ΟΥΚ Βόλου-Ν.Ο. Χανίων
ΓΣ Περιστερίου-Πανιώνιος
Γλυφάδα-Υδραϊκός
ΠΑΟΚ-Εθνικός

2η Αγωνιστική 14/10/2020
Εθνικός-Γλυφάδα
Υδραϊκός-ΓΣ Περιστερίου
Πανιώνιος-ΟΥΚ Βόλου
Ν.Ο. Χανίων-Χίος
Απόλλων Σμύρνης-Παλαιό Φάληρο
ΑΕΚ-Ολυμπιακός
Βουλιαγμένη-ΠΑΟΚ

3η Αγωνιστική 17/10/2020
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης
Παλαιό Φάληρο-Ν.Ο. Χανίων
Χίος-Πανιώνιος
ΟΥΚ Βόλου-Υδραϊκός
ΓΣ Περιστερίου-Εθνικός
Γλυφάδα-ΠΑΟΚ
Βουλιαγμένη-ΑΕΚ

4η Αγωνιστική 24/10/2020
Γλυφάδα-Βουλιαγμένη
ΠΑΟΚ-ΓΣ Περιστερίου
Εθνικός-ΟΥΚ Βόλου
Υδραϊκός-Χίος
Πανιώνιος-Παλαιό Φάληρο
Ν.Ο. Χανίων-Ολυμπιακός
Απόλλων Σμύρνης-ΑΕΚ

5η Αγωνιστική 31/10/2020
Ολυμπιακός-Πανιώνιος
Παλαιό Φάληρο-Υδραϊκός
Χίος-Εθνικός
ΟΥΚ Βόλου-ΠΑΟΚ
ΓΣ Περιστερίου-Γλυφάδα
ΑΕΚ-Ν.Ο. Χανίων
Βουλιαγμένη-Απόλλων Σμύρνης

6η Αγωνιστική 4/11/2020
ΓΣ Περιστερίου-Βουλιαγμένη
Γλυφάδα-ΟΥΚ Βόλου
ΠΑΟΚ-Χίος
Εθνικός-Παλαιό Φάληρο
Υδραϊκός-Ολυμπιακός
Πανιώνιος-ΑΕΚ
Ν.Ο. Χανίων-Απόλλων Σμύρνης

7η Αγωνιστική 7/11/2020
Ολυμπιακός-Εθνικός
Παλαιό Φάληρο-ΠΑΟΚ
Χίος-Γλυφάδα
ΟΥΚ Βόλου-ΓΣ Περιστερίου
Απόλλων Σμύρνης-Πανιώνιος
ΑΕΚ-Υδραϊκός
Βουλιαγμένη-Ν.Ο. Χανίων

8η Αγωνιστική 11/11/2020
ΟΥΚ Βόλου-Βουλιαγμένη
ΓΣ Περιστερίου-Χίος
Γλυφάδα-Παλαιό Φάληρο
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Εθνικός-ΑΕΚ
Υδραϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος-Ν.Ο. Χανίων

9η Αγωνιστική 21/11/2020
Ολυμπιακός-Γλυφάδα
Παλαιό Φάληρο-ΓΣ Περιστερίου
Χίος-ΟΥΚ Βόλου
Ν.Ο. Χανίων-Υδραϊκός
Απόλλων Σμύρνης-Εθνικός
ΑΕΚ-ΠΑΟΚ
Βουλιαγμένη-Πανιώνιος

10η Αγωνιστική 25/11/2020
Χίος-Βουλιαγμένη
ΟΥΚ Βόλου-Παλαιό Φάληρο
ΓΣ Περιστερίου-Ολυμπιακός
Γλυφάδα-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός-Ν.Ο. Χανίων
Υδραϊκός-Πανιώνιος

11η Αγωνιστική 28/11/2020
Ολυμπιακός-ΟΥΚ Βόλου
Παλαιό Φάληρο-Χίος
Πανιώνιος-Εθνικός
Ν.Ο. Χανίων-ΠΑΟΚ
Απόλλων Σμύρνης-Γλυφάδα
ΑΕΚ-ΓΣ Περιστερίου
Βουλιαγμένη-Υδραϊκός

12η Αγωνιστική 5/12/2020
Παλαιό Φάληρο-Βουλιαγμένη
Χίος-Ολυμπιακός
ΟΥΚ Βόλου-ΑΕΚ
ΓΣ Περιστερίου-Απόλλων Σμύρνης
Γλυφάδα-Ν.Ο. Χανίων
ΠΑΟΚ-Πανιώνιος
Εθνικός-Υδραϊκός

13η Αγωνιστική 9/12/2020
Ολυμπιακός-Παλαιό Φάληρο
Υδραϊκός-ΠΑΟΚ
Πανιώνιος-Γλυφάδα
Ν.Ο. Χανίων-ΓΣ Περιστερίου
Απόλλων Σμύρνης-ΟΥΚ Βόλου
ΑΕΚ-Χίος
Βουλιαγμένη-Εθνικός

14η Αγωνιστική 19/12/2020
Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
ΑΕΚ-Παλαιό Φάληρο
Απόλλων Σμύρνης-Χίος
Ν.Ο. Χανίων-ΟΥΚ Βόλου
Πανιώνιος-ΓΣ Περιστερίου
Υδραϊκός-Γλυφάδα
Εθνικός-ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική 9/1/2021
Γλυφάδα-Εθνικός
ΓΣ Περιστερίου-Υδραϊκός
ΟΥΚ Βόλου-Πανιώνιος
Χίος-Ν.Ο. Χανίων
Παλαιό Φάληρο-Απόλλων Σμύρνης
Ολυμπιακός-ΑΕΚ
ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη

16η Αγωνιστική 16/1/2021
Απόλλων Σμύρνης-Ολυμπιακός
Ν.Ο. Χανίων-Παλαιό Φάληρο
Πανιώνιος-Χίος
Υδραϊκός-ΟΥΚ Βόλου
Εθνικός-ΓΣ Περιστερίου
ΠΑΟΚ-Γλυφάδα
ΑΕΚ-Βουλιαγμένη

17η Αγωνιστική 13/3/2021
Βουλιαγμένη-Γλυφάδα
ΓΣ Περιστερίου-ΠΑΟΚ
ΟΥΚ Βόλου-Εθνικός
Χίος-Υδραϊκός
Παλαιό Φάληρο-Πανιώνιος
Ολυμπιακός-Ν.Ο. Χανίων
ΑΕΚ-Απόλλων Σμύρνης

18η Αγωνιστική 17/3/2021
Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Υδραϊκός-Παλαιό Φάληρο
Εθνικός-Χίος
ΠΑΟΚ-ΟΥΚ Βόλου
Γλυφάδα-ΓΣ Περιστερίου
Ν.Ο. Χανίων-ΑΕΚ
Απόλλων Σμύρνης-Βουλιαγμένη

19η Αγωνιστική 20/3/2021
Βουλιαγμένη-ΓΣ Περιστερίου
ΟΥΚ Βόλου-Γλυφάδα
Χίος-ΠΑΟΚ
Παλαιό Φάληρο-Εθνικός
Ολυμπιακός-Υδραϊκός
ΑΕΚ-Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης-Ν.Ο. Χανίων

20η Αγωνιστική 24/3/2021
Εθνικός-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Παλαιό Φάληρο
Γλυφάδα-Χίος
ΓΣ Περιστερίου-ΟΥΚ Βόλου
Πανιώνιος-Απόλλων Σμύρνης
Υδραϊκός-ΑΕΚ
Ν.Ο. Χανίων-Βουλιαγμένη

21η Αγωνιστική 31/3/2021
Βουλιαγμένη-ΟΥΚ Βόλου
Χίος-ΓΣ Περιστερίου
Παλαιό Φάληρο-Γλυφάδα
Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ
ΑΕΚ-Εθνικός
Απόλλων Σμύρνης-Υδραϊκός
Ν.Ο. Χανίων-Πανιώνιος

22η Αγωνιστική 7/4/2021
Γλυφάδα-Ολυμπιακός
ΓΣ Περιστερίου-Παλαιό Φάληρο
ΟΥΚ Βόλου-Χίος
Υδραϊκός-Ν.Ο. Χανίων
Εθνικός-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Πανιώνιος-Βουλιαγμένη

23η Αγωνιστική 10/4/2021
Βουλιαγμένη-Χίος
Παλαιό Φάληρο-ΟΥΚ Βόλου
Ολυμπιακός-ΓΣ Περιστερίου
ΑΕΚ-Γλυφάδα
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ
Ν.Ο. Χανίων-Εθνικός
Πανιώνιος-Υδραϊκός

24η Αγωνιστική 17/4/2021
ΟΥΚ Βόλου-Ολυμπιακός
Χίος-Παλαιό Φάληρο
Εθνικός-Πανιώνιος
ΠΑΟΚ-Ν.Ο. Χανίων
Γλυφάδα-Απόλλων Σμύρνης
ΓΣ Περιστερίου-ΑΕΚ
Υδραϊκός-Βουλιαγμένη

25η Αγωνιστική 5/5/2021
Βουλιαγμένη-Παλαιό Φάληρο
Ολυμπιακός-Χίος
ΑΕΚ-ΟΥΚ Βόλου
Απόλλων Σμύρνης-ΓΣ Περιστερίου
Ν.Ο. Χανίων-Γλυφάδα
Πανιώνιος-ΠΑΟΚ
Υδραϊκός-Εθνικός

26η Αγωνιστική 8/5/2021
Παλαιό Φάληρο-Ολυμπιακός
ΠΑΟΚ-Υδραϊκός
Γλυφάδα-Πανιώνιος
ΓΣ Περιστερίου-Ν.Ο. Χανίων
ΟΥΚ Βόλου-Απόλλων Σμύρνης
Χίος-ΑΕΚ
Εθνικός-Βουλιαγμένη